ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Coppa Italia
Autor Wiadomość
Adin 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Lut 02, 2019 01:08   

Czemu nie dostał bana również za ligę?.

https://www.football-ital...ko-fined-banned

Venomik 
Juventino

Wysłany: Sob Lut 02, 2019 01:25   

A dlaczego uważasz, że miałby zostać zawieszony w spotkaniu ligowym?

Bo nie jestem pewien czy rozumiesz tekst tego, co sam wrzucasz.
Dlaczego zawieszenie nie działa w Serie A:
However, the Bosnian is free to face Milan in Serie A this Sunday as the charges relate to a different competition.

Dlaczego nie dostał karty za 'oplucie':
It comes after a video clip emerged of the striker appearing to spit at referee Gianluca Manganiello, although that was never conclusive.

luigi 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 02, 2019 01:53   

Z tego co mi się wydaje władze ligi mogą zawiesić delikwenta na wszystkie rozgrywki krajowe w szczególnych wypadkach(jeżeli tak nie jest poprawcie mnie), a chyba przyznasz, że to co zrobił Dżeko jak najbardziej kwalifikuje się jako taka sytuacja. Dwa mecze zawieszenia i 10k grzywny to jawna kpina, i przysłowiowy strzał w pysk dla jakichkolwiek zasad fair play (notabene tak usilnie promowanych przez UEFA)

PS Gdyby to zrobił np taki Peszkin to zostałby wywieziony z Ekstraklasy na taczce gnoju :lol2:

Venomik 
Juventino

Wysłany: Sob Lut 02, 2019 02:16   

Aby nie było nieścisłości: edytowałem mój poprzedni wpis w tym samym momencie, co padłą odpowiedź. Więc jak luigi komentował, to w moim wpisie była wyłącznie pierwsza linijka.

A odpowiedź: okazuje się, że nie było żadnego splunięcia. Dzeko wykonał ruch głową jakby do tego doszło, mówiąc coś nieodpowiedniego w stronę sędziego - media podchwyciły jakby ta kartka była za oplucie. Sędzia jednak w protokole wyraźnie zaznaczył za co kartka.
Ot, uwierzyliśmy w bzdurę, bo media o tym pisały, a nie dało się tego zweryfikować.

Kara dwóch meczów wydaje się być odpowiednia, nie ma powodu na rozszerzanie zawieszenia na inne rozgrywki, nie ma kontrowersji, można się rozejść.

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Sty 21, 2020 22:58   

Emocjonujący mecz w Neapolu, bo dużo się działo, chociaż niekoniecznie dzięki piłkarskiej jakości widowiska. Dwie szybkie czereone kartki (oglądałem od momentu dość kontrowersyjnego wykluczenia Leivy), kilka słupków, poprzeczka, dwie nieuznane bramki..
Nie napiszę, że od dziś Napoli wraca do życia, bo nie grało wcale lepuej od rywala. Lazio za to może się skupić tylko na lidze, chociaż przy ich przewadze punktowej ta informacja niekoniecznie ma znaczenie. :P Więc cieszmy się, że drużyna Gattuso będzie walczyła na 3 frontach.

Odpowiedz do tematu