ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Premiership (cz. 2)
Autor Wiadomość
Jay-Jay Okocha 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 24, 2019 18:41   

Ja tam ostatecznie wybrałem kilka pudeł Krystyny :wink:

Qnen 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 02, 2019 23:05   

Za takie coś nie uznano gola w meczu Aston Villa - Liverpool.

Klopp po meczu:
O anulowanym przez VAR golu Firmino z powodu jego barku znajdującego się na spalonym
Cytat:

- Mamy tu poważny problem. Przez to, że wygraliśmy, nie jest to aż tak poważna sytuacja dla mnie. Ale ogólnie rozmawiamy o poważnym problemie w futbolu. To nie jest właściwe miejsce, że my siedzimy tutaj i rozmawiamy o tym i każdy chce się z tego śmiać. Moim zdaniem tu nie ma nic śmiesznego. Bądźmy poważni. Managerowie są zwalniani za przegrywanie meczów piłkarskich. Tak to wygląda. Nie chcę tego wyolbrzymiać, ale musimy to wyjaśnić. Nie twierdzę, że ktoś zrobił to celowo, ale to musi zostać wyjaśnione. Mój analityk pokazał mi tę sytuację po meczu, nie widziałem nic złego i teraz dopiero słyszę dlaczego bramka została anulowana. Ktokolwiek popełnił ten błąd nie zrobił tego celowo, ale to musi zostać wyjaśnione. Zagranie ręką przez Targetta zostało przez wszystkich przemilczane, ponieważ nie zostało odgwizdane. Wyobraźcie sobie, że sędzia zagwizdał i teraz o tym rozmawiamy. Ale nikt nie gwizdnął. Powinien być rzut karny? Oddajemy strzał, piłka trafia w ramię, więc w starych dobrych czasach to jest rzut karny! Czasem szczęście ci sprzyja, a czasem jest przeciwko tobie, tak to wygląda. Ja nie mam z tym problemu, ale musimy się upewnić, że nowy system pomoże w podejmowaniu prawidłowych decyzji, a nie wprowadzi jeszcze więcej kontrowersji. To jest w interesie nas wszystkich.

Zaczyna się przesadzanie w obie strony odnośnie decyzji po interwencji VAR. Ewidentne ręce nie są odgwizdane a spalone są uwzględniane po miilimetrowych lub barkowych przewinieniach. Nie o to chodziło.

b4ry 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 20, 2019 10:27   

Totki w ciagu 24 godzin zwolniły Pochettino i wzięły Mourinho. Ciekawe co się tam w gabinetach podziało.

Odpowiedz do tematu