ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Serie A 2019/2020
Autor Wiadomość
zino 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 08, 2019 09:14   

miszcz może coś źle rozumiem z Twojego posta, ale co tam nie gra? ręka była ewidentna - był strzał w światło bramki, w czym problem? Tam nie było czerwonej od razu tylko druga żółta, chyba ok?

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 08, 2019 09:38   

No ok, jak najbardziej :)
Wrzuciłem jako ciekawostkę, w kontekście dyskusji o ostatniej ręce De Ligta.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 09, 2019 23:22   

Oglądał ktoś Napoli? Naprawdę mieli 42% posiadania z Genoą i to u siebie?

Napoli ma 19 punktów w 12 meczach i po tej kolejce będzie w środku tabeli. Kiedy wreszcie będzie można głośno powiedzieć, że absolutnie zawodzą? Kiedy będzie można powiedzieć, że Ancelotti może wylecieć? Bo dominują opinie, żeby się nie sugerować, bo są mocni...

Venomik 
Juventino

Wysłany: Nie Lis 10, 2019 12:31   

Przecież tak jest tyle konfliktów i problemów wewnątrz, że już się powoli mówi o tym, że to może być koniec silnego Napoli na dluzej.

bogiel 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 10, 2019 15:20   

W Neapolu rzeczywiście jest interesujaco:

https://www.facebook.com/...?type=3&theater

Mertens ponoc dogadany na przyszły sezon z Interem. Szkoda że nie z Milanem, bo takiego grajka nie mamy.

bogiel 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 10, 2019 15:23   

do usunięcia

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 10, 2019 15:24   

Tymczasem Radja dziś bramka i trzy asysty. Mam nadzieje, ze nasi właściciele w końcu pójdą po rozum do głowy i ściągną kogoś z doświadczeniem...

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Lis 10, 2019 20:44   

Radja to sam sobie krzywdę zrobił swoim prowadzeniem się. World class, który swoje 32 urodziny spędzi na Sardynii, nie mając wcześniej okazji do kolekcjonowania trofeów.
Napoli to sportowo wciąż mocna pierwsza trójka ligi, a że konflikty mogą to wszystko zepsuć, to już inna inszość. Mnie to co u nich za kurtyną się dzieje, to nigdy nie interesowało, więc nawet nie wiem, od czego to się zaczęło wszystko. Mimo wszystko mają taki kapitał w piłkarzach, że mogą dość łatwo zgromadzić fundusze na nowy start.

MK92 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 11, 2019 08:45   

Konflikt w Napoli przypadł w dobrym dla nas momencie. Widzę przed Milanem szansę na wyrwanie pod Wezuwiuszem trzech punktów 23 listopada.

W tej kolejce prócz Nainggolana czy Barelli znów zaimponowała mi ofensywa Lazio. Palce lizać, jak się widzi te piłki rozprowadzane przez Luisa Alberto czy szybkie wymiany z Correą i Immobile. Już dawno mi się ich faza ataku podobała, ale w tym sezonie jakoś szczególnie. Po odejściu Gattuso najbardziej chciałem zatrudnienia Simone Inzaghiego i zdania bym teraz nie zmienił. Aż by się chciało tę grę Rzymian w okolicach szesnastki rywala przeszczepić na grunt wciąż dość ślamazarnego w tym aspekcie Milanu. Cieszę się, że mogę to napisać akurat pod postem carlosa, który zawsze nam tu grę Lazio promował ;)

Qnen 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 11, 2019 11:31   

Jakim Wezuwiuszem? Gramy u siebie na SS. Gdyby nie absencje to bym był pewny wygranej. A tak... to niczego nie jestem pewny

MK92 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 11, 2019 11:45   

Akurat gdy pisałem posta jakoś mimowolne pomyślałem o listopadzie 2017 roku, gdy graliśmy z Napoli na wyjeździe, więc wyszło jak wyszło ;)

Tymczasem pod Wezuwiuszem wciąż gorąco...

LINK

Odpowiedz do tematu