Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

bilety na mecz Milanu

Ultras, Milan Club Polonia, kibice podwórkowi i najwięksi fanatycy... Jesteś z Milanem? Trafiłeś we właściwe miejsce!

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
Mercik
Milanista
Milanista

Post autor: Mercik »

Pytanie czy Sektor "R" jest dobrym miejscem na San Siro? (nie chodzi mi o cenę tylko jakość oglądania meczu)
ACM791
Milanista
Milanista

Post autor: ACM791 »

Może ktoś załączyć instrukcje kupna Cuore Rossonero... to jest jakaś masakra :help:
artur1318
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: artur1318 »

siwus71
Milanista
Milanista

Post autor: siwus71 »

Czy ktoś posiada praktyczną wiedzę dotyczącą kupna biletu dla dzieci i wejścia na stadion? Ile dziecko musi mieć skończone aby zostało wpuszczone na mecz?
Chciałbym zabrać syna na mecz i stąd moje pytanie. :ok:
Awatar użytkownika
Venomik
Juventino z Klasą
Juventino z Klasą
Kontakt:

Post autor: Venomik »

Łatwiej byłoby jakbyś napisał ile syn ma lat.
Na pewno widziałem na San Siro dzieci w wieku 6-7 lat. Na stronie Milanu są specjalne bilety dla dzieci, które nie ukończyły jeszcze 5 roku życia, więc i z czterolatkiem spokojnie wejdziesz (chociaż te specjalne bilety nie są dostępne na wielkie mecze, wiadomo - wtedy i tak stadion będzie pełny i nie opłaca się sprzedawać biletu za jeden euro).
DelmHeim
Milanista
Milanista

Post autor: DelmHeim »

Hello wszystkim! Wybieram się na mecz Milan Juventus 2020-04-11. Z tego co zrozumiałem generalna sprzedaż rusza 18.02.2020r., ale są dostępne już jakaś część biletów, jak to napisali, dla kibiców, którzy jadą zagranicy, żeby wcześniej zaplanowali sobie podróż. Zostały bilety za 150 euro i to w samym rogu stadionu.

Moje pytanie jest takie, czy czekać na tego 18, bo będzie większy wybór, czy nie ryzykować i kupić teraz te, które są?

Będę ogrooooomnie wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam ;)
sempiterna
Milanista
Milanista

Post autor: sempiterna »

Venomik pisze:Na stronie Milanu są specjalne bilety dla dzieci, które nie ukończyły jeszcze 5 roku życia, więc i z czterolatkiem spokojnie wejdziesz (chociaż te specjalne bilety nie są dostępne na wielkie mecze, wiadomo - wtedy i tak stadion będzie pełny i nie opłaca się sprzedawać biletu za jeden euro).
Dokładnie tak jest napisane, ale czy na pewno o tę opłacalność chodzi...? Na oko, to takie bambini dużo miejsc nie zajmują ;)

https://www.youtube.com/watch?v=Jlvyk0H1Pu4
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

Data meczu z Juve nie jest jeszcze potwierdzona, tzn. wskazana jest 11/4, godz. 15, ale "do potwierdzenia". Czy Waszym zdaniem jest ryzyko, że mecz odbędzie się 12/4? Wydaje mi się, że zmianie ulegnie jedynie godzina (20:45), ale dzień chyba nie?
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

Za każdym razem jak myślałem, że się już chyba nic nie zmieni i brałem bilet "na rybkę", to właśnie wtedy się zmieniało ;-)
Una volta che hai
spiccato il volo deciderà,
sguardo verso il ciel, sarà,
lì a casa il cuore sentirà!
pandoktor
Milanista
Milanista

Dzięki. A kojarzysz może na ile przed datą meczu potwierdzano termin?
Majkel
Milanista
Milanista

Jeszcze do niedawna bilety można była kupić na stronę zazwyczaj z wyprzedzeniem nie większym niż 6 tygodni, ale widziałem, że ostatnio się to zmieniło i można kupić wcześniej. Niemniej, IMO warto czekać aż na oficjalnej stronie ligi będzie ostateczne potwierdzenie terminu.

Oczywiście w przypadku biletów na mecze z Juve i Interem, czekanie nie jest opcją, bo po prosty bilety szybko się rozchodzą.
Una volta che hai
pandoktor
Milanista
Milanista

Dzięki. Bilet na mecz już mam :) Synek (6 lat) debiutuje na San Siro :)
Zastanawiam się na samolotem - jeżeli mecz miałby być w niedzielę o 20:45, muszę wracać w poniedziałek.
Majkel
Milanista
Milanista

Masz do wyboru w Bergamo Ryanair i Wizzair.
Una volta che hai
pandoktor
Milanista
Milanista

Wiem, wiem. Chodzi mi o to, że wciąż nie mogę kupić biletów. Chciałem juz kupić na sobotę i powrót w niedziele. A tak trzeba się wstrzyma żeby nie okazało się, że i tak musimy wracać w poniedziałek :-)
Swoją drogą, takie czasy, że synek cieszy się, że zobaczy tez Szczesnego i Ronaldo...
MK92

Post autor: MK92 »

Pandoktor, moim zdaniem możesz być na 99% pewny, że ten ligowy mecz Milanu z Juventusem odbędzie się w sobotę 11 kwietnia, ponieważ w tym roku akurat w niedzielę 12 kwietnia wypada Wielkanoc, a wtedy liga włoska co do zasady nie gra. Przynajmniej tak było zawsze, odkąd sięgam pamięcią. Szczegółowy terminarz poznamy pewnie dopiero w marcu.
MarianoDiVaio
Milanista
Milanista

Post autor: MarianoDiVaio »

Witam panowie. Mam pytanie czysto techniczne do znawców tematu, bo ja zielony.

Kupiłem bilety na mecz Milanu już jakiś czas temu przy pomocy Cuore Rossonero, ale przy całym zamieszaniu związanym z wirusem i terminarzem może się okazać, że nie będę mógł pojechać. Wówczas chciałbym sprzedać te bilety i tutaj pytanie - jak zmienić imię i nazwisko na bilecie na dane nowego kupca i czy w ogóle jest taka opcja? Oraz czy jest to w ogóle potrzebne i ktoś to w ogóle sprawdza? Dzięki :ok:
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

Sprzedać bilety na mecze, które najpewniej będą bez kibiców? Jak Ci się uda to :prayer:
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
ODPOWIEDZ