ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
2019 International Champions Cup
Autor Wiadomość
MK92 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 11, 2019 06:15   

Gzikuu napisał/a:
Najgorzej jednak Piątak. Już nie o brak bramek chodzi, ale biega jak pijany. Zupełnie poza grą, jakby nie rozumiał taktyki. Sezon temu w sparingach z ogórkami strzelał jak szalony i dobrze wszedł w sezon. Tutaj nic tego nie zwiastuje.

Nie wiem, czy najgorzej z całej drużyny, ale z pewnością w jego przypadku najlepiej podczas tego presezonu. Uważam, że w meczu w Prisztinie całkiem dobrze odnajdywał się w polu karnym i wychodził na pozycje. Wreszcie wpakował też piłkę do siatki, choć po niewielkim spalonym. Jedyną większą wada, którą zauważyłem u Polaka, było lekkie zagubienie w szybkiej grze kombinacyjnej, którą preferowali Leao czy Paqueta. Ale jestem spokojny. Z czasem powinno być lepiej z tym porozumieniem na murawie.

Qnen napisał/a:
Powrót Jacka może być najcenniejszym transferem tego lata.

No, skubany, po tak długiej przerwie, a gra jak profesor. Nasz najlepszy piłkarz wczoraj, bez dwóch zdań. Jedno zagranie z głębi pola, bodajże do Leao, miało znamiona geniuszu. Trochę przywodziło na myśl tę pamiętną piłkę posłaną przez Kakę do Crespo w finale Ligi Mistrzów w 2005 roku.

Janusz Cebula napisał/a:
Jak ja tęskniłem za Jackiem, z nim w zeszłym sezonie na bank weszlibyśmy do LM.

Też mi się tak wydaje, że z Jackiem skończylibyśmy ubiegły sezon z kilkoma punktami więcej na koncie.

miszcz napisał/a:
Leao też może być kotem, ale wydaje się, że ma zbyt gorącą głowę. Na szczęście to tylko sparing i nad wszystkim można jeszcze popracować.

Myślę, że chłopak wczoraj się trochę przemotywował i kilka razy przesadził. Ale też sporo ożywienia wniósł z przodu. Jest niesamowicie ruchliwy i świetnie potrafi prowadzić piłkę. Asysta przy bramce Boriniego wiele mówi o skali możliwości Portugalczyka. Przypomina mi Ousmana Dembele. Będziemy mieli z tego młodzieńca wiele pociechy, coś tak czuję.

Paolo#3 napisał/a:
Co sądzicie o defensywie? Może jednak zamiast Correi przydałby się jakiś klasowy obrońca do grania z Romagnolim, Musacchio na ławkę, a Gabbia wysłać do słabszego zespołu na ogranie?

Od jakiegoś czasu chciałbym, żeby Musacchio został takim naszym solidnym rezerwowym obrońcą i wszedł w rolę Zapaty, więc nie obraziłbym się, gdyby ktoś lepszy w jego miejsce przyszedł. Czy musi to być głośne nazwisko? Po historii z Bonuccim myślę, że niekoniecznie. Na razie chyba wystarczy liczyć na eksplozję talentu Duarte i powrót do pełnej sprawności Caldary.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 17, 2019 17:04   

Orientujecie się czy dzisiejszy sparing będzie można gdzieś obejrzeć?
lì a casa il cuore sentirà!

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 17, 2019 17:33   

Majkel napisał/a:
Orientujecie się czy dzisiejszy sparing będzie można gdzieś obejrzeć?

Polsat Sport Extra. I FB Milanu jak zmienisz VPN'y bo na rejon Polski transmisja ma być zablokowana

Majkel 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 17, 2019 18:55   

A orientujesz się, czy da się wykupić dostęp na jeden mecz tylko?

bogiel 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 17, 2019 19:03   

Na ipla tv poszukaj.

marcin.90 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 17, 2019 19:03   

Na aplikacji oficjalnej która dziś wyszła można obejrzeć, kabel pod tv

Jay-Jay Okocha 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 17, 2019 19:32   

Na ten moment mam takie linki:

http://totalsport.me/tvhd10.html

http://www.extremotvplay.com/link-7.php

http://www.realstream.cc/...9/5d584975272b4 (polski komentarz)

kamilus 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 17, 2019 19:37   

Dzięki Jay-Jay za linki :ok:

zino 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 17, 2019 19:39   

Za tydzień zaczynamy sezon a wygląda na to, że będziemy grać składem jak za Gattuso... Trochę ciężko nie niecierpliwić się mimo wszystko co do nowych transferów. Uraz, uraz, po wakacjach, ławka, ławka, średnio to wygląda.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 17, 2019 19:41   

Musiałem być super wygłodniały oglądania Milanu, że zapłaciłem za ten mecz towarzyski 20 PLN :rotfl:

Dzięki za info panowie!

bogiel 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 17, 2019 19:53   

Gorzej, że Milan poki co taki sam.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 17, 2019 20:10   

Dobrze ten mecz naszym zrobi. Po ICC myśleli pewnie, że z każdym da się fajnie pograć, ale większość spotkań w Serie A będzie właśnie tak wyglądać. Giampaolo będzie wiedział dobrze nad czym popracować. Oby.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 17, 2019 20:17   

Ja mam nadzieję, że to wpłynie na Maldiniego i Bobana, bo wciąż jest trochę czasu, by popracować nad wzmocnieniem składu.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 17, 2019 20:19   

Na rany boskie jaka żenada. To co gramy to jest ciężkie do opisania, ten mecz obrazuje w pełni jaką gamę możliwości ma czwórka w pomocy Calhanoglu - Biglia - Borini - Suso. Na taką agresywną drużynę jak Cesena to Ci Panowie wyżej się nie nadają. I mniemam, że nie będą się nadawać w większej części sezonu. Zapomnijmy o magii Suso na "10". Tam trzeba mieć zwinnego grajka a mnie tam Hiszpan nie przekonuje. Reszta co gra za nim w sumie pokazuje to co pokazywali zawsze. A najbardziej smuci mnie fakt, że mieliśmy grać atrkcyjnie, że napastnicy mieli mieć wystarczającą ilość sytuacji i na razie wygląda to masakrycznie. Przypominam, że za tydzień zaczyna się liga.

bogiel 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 17, 2019 20:23   

Ja mam nadzieję, że Giampaolo po powrocie ze Stanow zaserwował im jakies ciężkie treningi i dlatego brakuje świeżości i gramy tak źle. Z Kosowem było podobnie.

viacheslav 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Sie 17, 2019 20:25   

Daj spokój. To sparing z zespołem z Serie C, zakontraktowany 3 dni temu... Chłopaki mają złapać kilka kilometrów. Tak jak nam się to słabo ogląda, tak im gra.

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sie 17, 2019 20:27   

Nie wyciągam wniosków po takich spotkaniach, ale nie będę ukrywał, że grą jestem rozczarowany. Składnych akcji nie ma, nie ma też planu na konstruowanie takowych. Sam się dziwię, że się temu dziwię, bo przecież kreatorów gry mamy z zeszłego sezonu (Suso i Hakan), nowe nabytki nie grają, więc czego się tu mogłem spodziewać?

Qnen 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 17, 2019 20:28   

Beniaminkiem Serie C. Graliśmy z jakimiś amatorami tydzień temu a teraz z prawie czwartoligową ekipą. Przeraża mnie nasz styl.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 17, 2019 20:34   

Będąc sprawiedliwym, to Cesena grała jeszcze rok w serie B, z której wypadli przez bankructwo. Zaraz tam zapewne wrócą.

zino 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 17, 2019 20:34   

Jak wielkim optymistą (albo samemu się oszukiwać) trzeba być żeby twierdzić że mamy się tu przebiec parę km itd... ludzie, trochę powagi. To drużyna która jeszcze przed chwilą grala w Serie D! A my niby aspirujemy do LM. To jest jakiś niesmaczny żart. Czy to jest pre season czy to w Boże Narodzenie czy w ferie zimowe mamy obowiązek z taką ekipa wygrywać i pokazywać dużo więcej...nawet nasze rezerwy a co dopiero 1 skład.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 17, 2019 21:18   

Jestem zniesmaczony. Drużyna jest kilometry przed jakąkolwiek formą. Biegamy jak sieroty bez totalnego ładu i składu, bez sensu. Jeśli tak to ma wygladać to już na samym starcie mi się odechciewa. Ale co tam przecież my nie potrzebujemy klasowych zawodników, którzy z marszu podnoszą nam poziom.

zino 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 17, 2019 21:22   

Albo kupujemy takich, którzy potem i tak nie grają ;) Dramat, ciężki dramat. Do dziś nie oglądałem żadnego letniego sparingu i nawet zacząłem tęsknić za startem Serie A, niestety dziś obejrzałem te pośmiewisko i już nie tęsknię. Ba, jeszcze za Gattuso zatęsknimy :p

Janusz Cebula 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 17, 2019 21:23   

Zagraliśmy tak samo jak wczoraj Barcelona z Bilbao, ale spokojnie ludziska to tylko presezon, trzeba się wybiegać. Z Kessiem od razu gra wyglądała lepiej, no i bez naszej chudzinki z Hiszpanii również.
Nie od razu Rzym zbudowano.

GoliMilan 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 17, 2019 21:24   

Nawet komentatorzy widza, ze my nie mamy pomocy, ale jakos nikt nam nie chce kupić chociaż jednego, który wie co to kreatywność :dunno:

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sie 17, 2019 21:30   

Wynik się nie zmienił w drugiej połowie, no ale jednak zmiana w grze była. No i część z forumowiczów powinna odwiedzić kardiologa lub co najmniej lokalnego specjalistę od ziołowych uspokajaczy, sezon dopiero ma się rozpocząć, a tu emocje jak w jego finałowych fazach.

Odpowiedz do tematu