ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Inter - czyli wszystko o nerazzurrich
Autor Wiadomość
Kzr 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 23, 2019 09:19   

Interowi życzę oczywiście katastrofalnego sezonu, ale realnie patrząc to stawiają kroki w dobrym kierunku i w tym sezonie prawdopodobnie niestety nam odjadą na więcej niż 1 pkt. Nie mają już na szyi pęta FFP, przeprowadzają godne okienko transferowe, które jeśli uda im się opchnąć Nainggolana, Icardiego i Perisicia może być naprawdę dobre. Co prawda ciężko mi uwierzyć żeby mieli przeskoczyć w nadchodzącym sezonie nawet Napoli, ale jeśli miałbym się pokusić o bardzo wczesną prognozę, to Inter sytuowałbym na 3. miejscu i to raczej komfortowo niż fuksem w ostatniej kolejce, jak to ostatnio bywało.

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Lip 26, 2019 15:56   

Tam ogólnie jest jakiś pomysł, ale nie zawsze wszystko trybi. Dwa awanse do LM na wielkim fuksie (sabotaż De Vrija w ostatnim meczu Lazio, sezon później to Milan bardziej przegrał ten awans do LM niż Inter wywalczył).

Conte to świetny fachowiec, ale nie wiem czy starczy mu cierpliwości i czy ten pomysł z trójką z tyłu jest najlepszy. Bardzo ważne pozycje, to wahadła - tam nie ma nikogo konkretnego, już Perisić walnął fochem, a Conte otwarcie powiedział, co myśli o grze Chorwata na lewym wahadle.

Trójka stoperów wygląda świetnie, ale nie wiem jak zaadoptuje się w takim ustawieniu Godin, a słyszałem plotkę, że Skriniar jakoś komfortowo się nie czuje w nowej roli. Jedynie De Vrij grał tak w Rzymie.

Pomoc - Barella i Sensi to teoretycznie świetne transfery. Póki co, w sparingach wyglądają strasznie przeciętnie. Dziwię się wypychaniu na siłę Radji. Przecież mógłby grać razem z dwoma Włochami...

bogiel 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 27, 2019 16:31   

Szukacie dziury w całym. Miejsca Conte na koniec ligi angielskiej i włoskiej w pieciu ostatnich sezonach to: 5,1,1,1,1. Fatalnie...
W Chelsea w pierwszym sezonie, mineło chyba osiem kolejek zanim zatrybiło. Po dwoch, trzech tygodniach bez oficjalnego meczu powątpiewacie w Inter. Moim zdaniem Inter bedzie deptał Juventusowi po piętach.

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Lip 27, 2019 17:17   

bogiel, Tylko teraz Conte pracuje troszkę w innych warunkach ;)

bogiel napisał/a:
W Chelsea w pierwszym sezonie, mineło chyba osiem kolejek zanim zatrybiło.
W Serie A, po tych ośmiu kolejkach Juventus i Napoli mogą być już daleko ;)

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 27, 2019 17:20   

bogiel napisał/a:
W Chelsea w pierwszym sezonie, mineło chyba osiem kolejek zanim zatrybiło.

W Chelsea to on po tych 8 kolejkach dopiero zmienił ustawienie na swoje 3-5-2. Tym większy szacun, że w trakcie sezonu bez przygotowania to zatrybiło z Mosesem i Alonso na wahadłach.

Adin 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 31, 2019 23:02   

Zasadniczo Inter nie ma wesoło z napastnikami. Lukaku chyba przejdzie do Juve. Roma dala zaporową cene za Dzeko, a sam Cavani to koszt 50 mln plus pensja wysoka. Sprzedaz Icardiego za opłacalną cenę moze nie wyjść. Z ich sprzedażai tak samo jak u nas. dosyć biednie. O ile część pozycji mocno wzmocnili to nadal moim zdaniem brakuje napadziora, wahadełka na lewą i kreatywnego pomocnika.

Newsio 
Juventino

Wysłany: Czw Sie 01, 2019 08:46   

W sytuacji Interu (czyli bycie pod ścianą) to chyba nie mają innego wyjścia jak zaciśniecie warg i próba oddania Icara do Napoli. Może wymiana za Milika? :dunno: Teoretycznie nie jest to takie głupie.

Romy moim zdaniem nie będzie na Argentyńczyka stać. Chyba, że wezmą go za promocyjne ochłapy w ostatnim dniu okienka. A Neapol mógłby być dla MI dobrym miejscem + raczej stać ich na jego pensję i sam transfer.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 01, 2019 09:18   

Sprawa z Icardim jest naprawdę niepojęta. Zawodnik wyceniany na 80 mln, z którego ani nie można zrobić pożytku na boisku, ani sprzedać za odpowiednie pieniądze. Wygląda to na razie na absolutną porażkę Interu. Prawdopodobnie ktoś pod koniec okienka zrobi świetny interes, kupując go znacznie poniżej rynkowej ceny.

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Sie 02, 2019 09:19   

Podobno nie zamierzają zgłaszać Icardiego do rozgrywek. Mam jednak nadzieję, że nie oddają Mauro do Romy, w końcu to byłoby wielkie wzmocnienie głównego konkurenta Milanu w walce o 4. miejsce.

Ogólnie to dziwna sprawa w tym Interze. Transfery obrońców wychodzą im kapitalnie (De Vrij, Skriniar, teraz pewnie Godin). W pomocy za to zupełnie nie przyjęli się Banega, Borja Valero, Nainggolan przychodził jako gwiazda, teraz wypychają go do Cagliari... Wciąż brakuje im kreatywnego pomocnika (Sensi to chyba za mało, Barella to nie jest raczej typ rozgrywającego), napastnika, wahadłowego...

Czy Conte naprawdę musi się upierać na grę z trójką w tyle? W Juve stosował też 4-3-3 i kadra Interu wydaje mi się bardziej "skrojona" pod to ustawienie.

Gdyby Icardi i Radja zostali, to wyglądałoby to obiecująco. Pomoc: Barella - Sensi - Nainggolan, atak: Politano - Icardi -Perisić. Wystarczyłoby ogarnąć boki obrony, bo środek mają świetny.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 08, 2019 10:28   

Lukaku jednak w Interze. I co? Znowu wygląda to dla nich jakby lepiej ;)

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Sie 08, 2019 12:05   

Nie jestem wielkim fanem talentu Romelu. Miał być następcą Drogby i powiem szczerze, że dla mnie jest napastnikiem dużo mniej kompletnym. Niemniej potrafię sobie wyobrazić, że jeśli Inter skroi ofensywną taktykę pod Belga, tak żeby jego atuty były uwypuklone to mogą nie odczuć utraty Icardiego. Samego Argentyńczyka stawiam jednak wyżej od jego następcy.

Bardziej prawdę mówiąc obawiam się o potencjalną wymianę Icardiego na Dybalę, bo wtedy atak kuzynów byłby już naprawdę mocny.

Jay-Jay Okocha 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 09, 2019 09:17   

Inter ze sportowego punktu widzenia może w ogóle nie odczuć różnicy zamiany Icardiego na Lukaku, a dodatkowo pozbędzie się kwasów.

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Sie 09, 2019 09:28   

Ja uznaję Icardiego za lepszego piłkarza, ale Inter niekoniecznie musi tą stratę poczuć. Zawodnik narobił zamieszania, a klub pokazuje mu drzwi. Jeśli uda się im oddać go za Dybale, to już w ogóle szacun.
Dla mnie Icardi i Neymar to goście, którym aktualne kluby powinny robić pod górkę i utrudniać tak jak tylko można.

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 09, 2019 14:59   

Jak Lukaku wróci do tego co grał w Evertonie z jego warunkami fizycznymi to będzie potwór w Calcio. Dodajmy że Conte chce by Lukaku grał obok wieży/target mana gdzie najchętniej byłby to Dżeko.

Pelle/Eder w postaci Dżeko/Lukaku wygląda lepiej niż w reprezentacji Włoch ^

Jay-Jay Okocha 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 09, 2019 17:44   

No nie wiem, kto w takim zestawieniu miałby pełnić rolę target mana...dla mnie ci dwaj zawodnicy razem na boisku jakoś nie 'idą' ze spbą

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 09, 2019 20:34   

No właśnie, też jakoś tego nie widzę. Albo jeden, albo drugi.

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Sie 18, 2019 13:31   

Lukaku wydaje się być idealny pod włoską ligę. Pytanie tylko na ile silne ma kolana, jeśli plotki o jego wadze są prawdą...

Oj, gdyby jeszcze wyłowili Milinkovicia - Savicia z Lazio i jakieś sensowne wahadła... Juventus nie czułby się chyba już tak pewnie ;)

zino 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 18, 2019 14:56   

Wyławiają kolejną perełkę z United, Alexisa. Chyba najbardziej przepłaconego zawodnika świata ;)

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Sie 20, 2019 09:15   

Na takich warunkach, jakie ma Inter to grzech nie skorzystać. Ryzyko żadne, a jeśli on zgodziłby się odchudzić pensję po dobrym sezonie, to wygrać można gwiazdę ligi.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 20, 2019 09:25   

Mówimy o wraku, 31-letnim zawodniku, zarabiającym górę pieniędzy, który... ma gorsze statystyki od Andre Silvy czy Samu Castillejo. Chyba nawet gorsze o tych legendarnych statystyk Correi, a przecież go defensywnie nikt nie ustawiał przez ostatnie 2 sezony w MU :D

Wiadomo, za darmo, bez ryzyka, więc nikogo nie zaboli :) Nikt mnie jednak nie przekona, że Sanchez to fantastyczny zakup Interu i ja dziękuję za to, że nikt u nas o nim nie pomyślał. :ok:

Ogólnie wyżej cenie nazwiska wychodzące z Interu niż przychodzące, ale Conte mi zapewne pokaże szybko, że się mylę i jego kolektywna gra oraz taktyka znów będzie ponad indywidualne umiejętności oraz talent. Już pokazał to w Juve oraz w kadrze.
Co by nie mówić, to sam Conte i defensywa Interu (o ile przystosuje się do taktyki trenera) zagwarantuje Interowi spokojne Top 4.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 20, 2019 09:32   

Szczerze mówiąc takie wypożyczenia z opcją nie są chyba aż tak fajne, bo jeśli zawodnik nie przychodzi do Włoch na przynajmniej 2 lata to nadal podpada pod stare zasady finansowe, więc im więcej "bazowo" ma zarabiać tym więcej trzeba będzie dopłacić do pensji netto. Wcale nie jest pewne, że zostanie na dłużej, a wtedy podatek, szczególnie w przypadku piłkarzy zarabiających niemało, naprawdę może zaboleć.

Adin 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 20, 2019 09:44   

Nie zwracam uwagi mocno na transfery Interu, bo oni są na innym etapie. Mają swoje problemy tak jak prawie każdy, ale innego kalibru. Wychodza na prostą. Conte to Conte może obudzić Alexisa. Na tą chwilę to wrak piłkarza niz dawna gwiazda.

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Sie 20, 2019 09:48   

Zobaczymy na jakich warunkach ostatecznie przybędzie, ale z tego co czytałem to aktualnie mówi się o wypożyczeniu za 2-3 mln euro i opłaceniu zaledwie 4-5 mln euro jego pensji. Jak dla mnie to są bardzo preferencyjne warunki dla Interu. Jeśli się nie sprawdzi to całkowity koszt operacji zamknie się w 10-13 mln euro. Mając w odwodzie Lautaro bez sensu kupować im jakiś młody talent.

Osobiście uważam, że w systemie gry Interu Chilijczyk może się odnaleźć dobrze. Gra tak w reprezentacji, grał też i w Udinese. Taki transfer 50/50, ale jeśli im odpali i nawiąże do swojej lepszej formy to będą mieli świetnego piłkarza.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 20, 2019 09:53   

Tak naprawdę to tylko Conte i jego taktyka sprawiają, że jestem w stanie dać 5 % szansy na powodzenie tego transferu.
Szczerze mówiąc, dużo bardziej bym dla nich widział kolejne wypożyczenie Balde Keity lub nawet jego wykupienie. Grał w tej taktyce w Lazio i spisywał się znakomicie.
Swoją drogą, widziałbym go nawet u nas na lekko-płatne wypożyczenie :)

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Sie 20, 2019 09:54   

Ale to jest wrak, bo? Pytam bo nie wiem czy chodzi Wam o same statystki czy też coś więcej.
No i rozumiem, że obecnie forum byłoby na nie, jeśli chodzi o powroty Shevy czy Kaki?
Ja to widzę podobnie jak Renesco. Media podają naprawdę korzystne warunki, a sam piłkarz faktycznie ma być gotowy mocno zejść z pensji (co raczej świadczy o ambicjach innych niż trzepanie kasy). Oczywiście, że ryzyko spore jest, ale czy są transfery bez niego?
I nie, nie ma gorszych statystyk od Correi. :p

Odpowiedz do tematu