ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
bilety na mecz Milanu
Autor Wiadomość
zadi 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 15, 2019 13:32   

Cześć.

Jestem w Mediolanie od 06.04 i grzechem by było nie iść na mecz.
Ławki są tam gdzie sektor czerwony co nie? Pytam, bo po drugiej stronie jest mało biletów i mnie to zdziwiło.

Jak w ogóle jest z wejściem na mecz? Są jakieś identyfikatory potrzebne czy cuś?

Myślę też żeby kupić bilet przed meczem w kasach. Dobry pomysł?

ACM791 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 15, 2019 22:34   

Witam wszystkich,
jeśli kupuje 4 bilety przez My Milan to muszę podczas kupowania podać dane wszystkich czterech osób, czy bilety są imienne?
Pozdrawiam

Pulek2003 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 17, 2019 13:35   

glamazon1666 napisał/a:
Hej, mam dwa bilety na mecz Milan vs Bologna 6 maja do sprzedania. Secondo Anello Rosso, sektor 227, rząd 4, miejsca 6-7. Kupowałem za 41€, ale ze względu na to, że nie mogę zobaczyć meczu to rozważę także opcje, które umożliwią uzyskanie części kapitału :)

Cześć,

Czy sprawa sprzedaży biletów jest aktualna?

chru401 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 24, 2019 19:04   

Witam, chciałem kupić bilety na mecz z Frosinone, po wpisaniu danych nie mogę przejść dalej na stronie, czy ktoś wie dlaczego tak się dzieje?

luca1899 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 14, 2019 18:19   

Mam problem z kupnem biletu, po wpisaniu danych ciągle wyskakuje błąd. Kilo osób w tym temacie pisało, że też mieli podobna sytuację. Czy ktoś może napisać co zrobić?

Venomik 
Juventino

Wysłany: Wto Maj 14, 2019 21:55   

Jak tylko odzyskam szklaną kulę i zobaczę jaki błąd Ci wyskakuję to mogę spróbować pomóc.

zino 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 14, 2019 22:54   

Błąd Error ;) też się z tym niedawno spotkałem i slyszalem od paru innych osób kupujących bilety. Są jakieś problemy czasowe z systemem widocznie. Trzeba próbować co jakiś czas.

capocannoniere 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 30, 2019 16:59   

Cześć, zamierzam wybrać się na derby w pierwszej rundzie, ze względu na to, iż będzie to mój pierwszy wyjazd na mecz Milanu chciałem Was prosić o pomoc w kilku kwestiach.

W jaki sposób najlepiej kupić bilet? Na oficjalnej stronie Milanu w zakładce "Tickets", wchodząc w "Tickets Purchase Info" na razie jest dodany jedynie pierwszy mecz, który gramy u siebie w tym sezonie, czyli z Brescią. Zarejestrowałem się również na MyMilan, natomiast nie poszerza to w żaden sposób dostępnych opcji. Pytanie do Was, czy jest sens czekać na ostatnią chwilę, jak bilety pojawią się na w/w podstronie, czy zakup karty Cuore Rossonero poszerza moje możliwości i będę mógł od razu nabyć wejściówki? Czy znacie może jakieś alternatywne, godne rekomendacji sposoby zakupu? Słyszałem o możliwości odkupienia od członka Cuore Rossonero, aczkolwiek nabywcą, z tego co wiem, również musi być osoba posiadająca tę kartę.

Generalnie będę Wam bardzo wdzięczny za każdy głos pomocy, dzięki!

Mercik 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 30, 2019 22:06   

capocannoniere napisał/a:
Cześć, zamierzam wybrać się na derby w pierwszej rundzie, ze względu na to, iż będzie to mój pierwszy wyjazd na mecz Milanu chciałem Was prosić o pomoc w kilku kwestiach.

W jaki sposób najlepiej kupić bilet? Na oficjalnej stronie Milanu w zakładce "Tickets", wchodząc w "Tickets Purchase Info" na razie jest dodany jedynie pierwszy mecz, który gramy u siebie w tym sezonie, czyli z Brescią. Zarejestrowałem się również na MyMilan, natomiast nie poszerza to w żaden sposób dostępnych opcji. Pytanie do Was, czy jest sens czekać na ostatnią chwilę, jak bilety pojawią się na w/w podstronie, czy zakup karty Cuore Rossonero poszerza moje możliwości i będę mógł od razu nabyć wejściówki? Czy znacie może jakieś alternatywne, godne rekomendacji sposoby zakupu? Słyszałem o możliwości odkupienia od członka Cuore Rossonero, aczkolwiek nabywcą, z tego co wiem, również musi być osoba posiadająca tę kartę.

Generalnie będę Wam bardzo wdzięczny za każdy głos pomocy, dzięki!

Podpinam się do postu kolegi i jeśli będzie ktoś w stanie pomóc to będę bardzo wdzięczny. Słyszałem, że ceny na mecz derbowy będzie jednak odrobinę przerastał mój budżet i dodatkowe moje pytanie wiąże się z kupnem biletów na mecz z Fiorentiną. Dobrą opcją będzie kupno już na miejscu dwa dni przed meczem? Będzie duża opcja wyboru fajnego miejsca w przystępnej cenie (+ - 100euro za osobę) czy jednak innymi sposobami lepiej zorganizować kupno?

zino 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 31, 2019 09:38   

Mercik napisał/a:
moje pytanie wiąże się z kupnem biletów na mecz z Fiorentiną. Dobrą opcją będzie kupno już na miejscu dwa dni przed meczem? Będzie duża opcja wyboru fajnego miejsca w przystępnej cenie (+ - 100euro za osobę) czy jednak innymi sposobami lepiej zorganizować kupno?

Na mecz z Violą ze spokojem kupisz bilet za mniej niż 100jurków/osoba na fajne miejsce. Polecam kupić albo wcześniej na miejscu albo przez neta.

Mercik 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 31, 2019 09:57   

Ok to lekki kamień z serducha już zleciał ;) Teraz pytanie czy jest jakaś zaufana strona gdzie można zakupić wcześniej bilet z wyborem miejsca? Bo na oficjalnej Milanu chyba tylko posiadacze karty Cuore mogę nabyć bilety. I czy ktoś się wybiera na zlot ? Tu u mnie sprawa wygląda tak, że wylot końcem września i nie wiem czy mi dojdą karty Milan Club Polonia a fajnie by bylo też troszkę taniej kupić jakieś gadźety itp :)

zino 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 31, 2019 10:11   

Bilety na mecz domowy Milanu z tego co wiem to można kupić przez oficjalną stronę bez konieczności posiadanie Cuore Rossonero, no chyba , że od nowego sezonu coś się zmienia... ale nie sądzę.

Mercik 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 31, 2019 10:18   

zino napisał/a:
Bilety na mecz domowy Milanu z tego co wiem to można kupić przez oficjalną stronę bez konieczności posiadanie Cuore Rossonero, no chyba , że od nowego sezonu coś się zmienia... ale nie sądzę.
Właśnie chyba od tego sezonu to się zmieniło albo coś źle przeczytałem. Może ktoś potwierdzić ?

Venomik 
Juventino

Wysłany: Śro Lip 31, 2019 10:45   

Nie kojarzę takiej zmiany. Na trybunę domową chyba wciąż możesz kupić bilet.

Wiku_93 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 03, 2019 13:49   

Witam,
Mam pytanie, bo nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi. Czy karta Cuore Rossonero umożliwia zakup w przedsprzedaży dodatkowych biletów dla osób nieposiadających tej karty? Innymi słowy czy będę mógł przy użyciu karty kupić bilet osobie, którą chciałbym zabrać na mecz, a która tej karty nie posiada?
Z góry dzięki wielkie za odpowiedź.

capocannoniere 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 04, 2019 12:07   

Mam pytanie odnośnie karty Cuore Rossonero, m.in. ze względu na to, że gwarantuje możliwość wcześniejszego nabycia biletów od standardowych użytkowników, nabyłem ją kilka dni temu.
Pytanie brzmi, w którym miejscu na oficjalnej stronie ACM, po zalogowaniu, mogę z takiej możliwości skorzystać? Ponieważ w zakładce "Tickets" są jedynie bilety dostępne dla klientów nieposiadających kart.

Mercik 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 14, 2019 21:38   

Mam pytanie i mały problem. Chciałem kupić dwa bilety na oficjalnej stronie Milanu ale jak wypełniam pola przy drugiej osobie to nie pojawia mi się opcja wybrania kraju no i jak już wpisuje sam bez autouzupełniania to nie puszcza mnie dalej system... Jaki może być problem z tym? Próbowałem na incognito oraz innych przeglądarkach ale niestety zawsze jest to samo. Nie mogę kupić dwóch biletów?

kofii12345 
Milanista

Wysłany: Wczoraj 13:01   

Gdzie szukać informacji kiedy polować na bilety na derby? Inne kluby wrzucają newsy z takimi informacjami.

Odpowiedz do tematu