ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Koszulki Milanu
Autor Wiadomość
bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 19, 2019 04:12   

Paolo#3 napisał/a:
Te cienkie paski były chyba też na 100-lecie klubu w 1999 roku?

były, ale raczej nowe koszulki inspirowane są latami 70

MK92 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 19, 2019 07:07   

Dokładnie. W podobnych trykotach do tych przyszłorocznych biegał wielki Gianni Rivera. Warto zwrócić uwagę, że w grudniu 2019 roku Milan będzie obchodził okrągłe 120. urodziny i to być może dlatego Puma zechciała nawiązać do stylu retro.

Bardzo podoba mi się też koszulka wyjazdowa na przyszły sezon, którą wrzucił na poprzedniej stronie bounty_fire. Ciekawa gra z czerwonymi i czarnymi elementami na białym tle, a jednocześnie schludność i prostota. Przynajmniej ja nie żałuję, że nie ubiera już nas Adidas tylko firma z atakującym kotem w swoim logo.

acmilan1899 napisał/a:
Mnie się marzą koszulki bez tego dużego sponsora na środku...

Ano fajnie by było, ale w dzisiejszych czasach to niemożliwe, chyba że mielibyśmy za głównego sponsora jakąś firmę bukmacherską i grając w jakichś państwach z zakazem reklamowania tego typu rzeczy, bylibyśmy zmuszeni wybiec na murawę z pustym polem na piersi i brzuchu. Tak już bywało w przypadku Milanu, gdy sponsorem była firma bwin.com, a my wyjeżdżaliśmy do Szwajcarii czy też Francji. Kiedyś Barcelona się szczyciła, że gra bez sponsora na koszulce, ale kilka lat temu i w Katalonii zerwano z tradycją na rzecz pieniędzy.

Jay-Jay Okocha 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 19, 2019 12:37   

Trzeba powiedzieć, że Puma pozytywnie zaskakuje. Osobiście jakoś zapomniałem już o Adidasie...

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 19, 2019 14:27   

Chciałbym być pozytywnie zaskoczony, niestety ciekawe projekty kładzie jakość, którą 3 paski miały zdecydowanie lepszą.

Tymczasem Milan Club Polonia ogarnia koszulki z autografem Piątunia :king:
http://www.milanclubpolon...?id=00&news=469

zino 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 19, 2019 15:35   

Co do jakości koszulek, to akurat moim skromnym zdaniem te koszulki Pumy są znacznie przyjemniejsze "w dotyku", dla skóry niż Adidasa (przynajmniej z ostatniego sezonu).
Przy okazji pochwale się, że wygrałem niedawno naszą koszulkę nową od duetu Święcicki & Kapica ;)

Szybki 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 19, 2019 19:31   

Jay-Jay Okocha napisał/a:
Osobiście jakoś zapomniałem już o Adidasie...

A ja właśnie nie mogę się dalej przestawić na Pumę, dla mnie Adidas to klasa sama w sobie i bardzo mi brakuje ich logo na koszulkach Milanu jak i całych tych treningowych i casualowych ubraniach które moim zdaniem były o wiele lepsze niż te od Pumy.

Może ktoś przypomnieć przy okazji ile pieniędzy dostajemy od Pumy a ile było od Adidasa?
#10 Rui Costa per sempre!

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 19, 2019 21:20   

Szybki, liczbami nie poratuje, ale z tego co pamiętam od pumy mamy mniejszą podstawe, ale możemy zrobić większy bonus.

cortess 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 20, 2019 20:32   

Jeśli mowa o domowych to mi się podobają bardzo, takie 9 na 10, byle tylko nie zepsuć jakimś nowym dziwnym pomysłem na czcionkę... Jako, że z Milanem mam w następnym sezonie "srebrne gody" to już wiem, że taka zagości u mnie na 100%. ;P Co do białych zazwyczaj nie mam zdania, bo nie lubię i nie noszę tego koloru. Trzecie ciekawe, a rzekłbym nawet, że przy nieco większej ilości czerwieni można by było z tego zrobić odważne i prowokacyjne domówki, ale oczywiście fani-tradycjonaliści podnieśli by wtedy mega lament.

PS. Po obecnym sezonie muszę upolować gaciorki od trzeciego kompletu w jakimś promo, bo pamiętne adidasowe zielono-żółte 15/16 skończyły w koszu niedawno...

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 20, 2019 22:53   

A propos koszulek. W ostatnim wywiadzie dla Przeglądu Sportowego Piątek występował w koszulce Adidasa :hmm:

Wie ktoś o co chodzi?

miszcz 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 20, 2019 23:05   

Milan nie ma chyba 100 % praw do wizerunku Piątka. Zapewne Krzysiek ma też kontrakt z Adidas.

viacheslav 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Mar 15, 2019 10:57   

kolejne wycieki potwierdzające nowy wzór

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 15, 2019 12:10   

Cóż, nadal nie lubię cienkich pasków, ale przy tym zdjęciu serce już mocniej bije, mocne skojarzenia z piękną historią ;)

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 26, 2019 14:57   

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 26, 2019 15:23   

Ale dzieła sztuki!!!!! I te getry! Chyba jeszcze piękniejsze niż te z 2011, czyli ostatnie, które mi się podobały. WOW!

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 26, 2019 16:38   

Bakayoko potwierdzony ;)

MK92 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 26, 2019 18:00   

Niby Bakayoko potwierdzony, ale La Gazzetta dello Sport pisze, że chce opuścić rasistowskie Włochy ;)

Natomiast koszulki domowe na sezon 2019/2020 są po prostu rewelacyjne i kolejne przecieki tylko mnie w tym zdaniu ugruntowują.

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Kwi 26, 2019 18:09   

Nigdy się nie wypowiadałem na temat koszulek, ale te robią naprawdę świetne wrażenie. Nie wiem do końca dlaczego, ale jak je widzę, to widzę Baresiego. Prawdę mówiąc nie pamiętam jednak żadnego zdjęcia czy wspomnienia z Baresim w takim wąskim pasiaku. A jednak Franco stoi przed oczami, uśmiecha się i mruga okiem.
MK92 napisał/a:
Niby Bakayoko potwierdzony, ale La Gazzetta dello Sport pisze, że chce opuścić rasistowskie Włochy ;)
To może nie jest miejsce na to pytanie, ale ile Bakayoko zarabia?

rafal996 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 27, 2019 00:20   

Nie sądzę, żeby to był poważny problem. Bakayoko nie miał problemów z rasizmem, dokąd sam ich nie sprowokował. Wciąż kryteria wyboru są jasne, nie zmieniły się i były już omawiane.

MK92 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 27, 2019 04:15   

Właśnie, słusznie zwróciłeś uwagę, rafal996, że te rasistowskie hasła kibiców Lazio nie wzięły z powietrza, tylko są reakcją na ten niezbyt mądry żart z koszulką Acerbiego, którego konsekwencje przypominają nieco efekt kuli śnieżnej. Inna sprawa, że ta reakcja Laziali jest zupełnie niewspółmierna do czynu francuskiego pomocnika Milanu i powinna spotkać się ze znacznie bardziej energicznym potępieniem ze strony FIGC. A te plotki LGdS wydają się być chyba wyssane z palca, bo niby skąd oni tam w redakcji mają wiedzieć, co Tiemoue sobie myśli? No, chyba że ktoś coś usłyszał w prywatnej rozmowie od Francuza i poszedł głuchy telefon...

carlos napisał/a:
To może nie jest miejsce na to pytanie, ale ile Bakayoko zarabia?

Chyba 3,5 mln euro i część tej kwoty pokrywa Chelsea.

A propos tych prezentacji koszulek, to jeszcze przypomniało mi się, że rok temu na podobnej grafice był umieszczony - z wojowniczym wyrazem twarzy - pewien żmijowaty typ ;)

artur1318 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 27, 2019 13:58   

Najlepsze jest to, że w oficjalnym sklepie PUMY (klik) nadal tam jest... :doh:

miszcz 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 16, 2019 16:12   

Jest to niestety fanowski projekt, ale koszulka przepiękna. Puma powinna się tym zająć. :)

zino 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 16, 2019 19:48   

Żałobny projekt "z okazji" braku awansu do LM? ;)

Tak poważniej to ma coś w sobie.

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 17, 2019 09:11   

Koszulka bardziej na spotkanie biznesowe fanów Milanu niż na boisko, co według mnie jest miarą elegancji i klasy tej koszulki rzecz jasna.

Odpowiedz do tematu