ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Koszulki Milanu
Autor Wiadomość
bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 19, 2019 04:12   

Paolo#3 napisał/a:
Te cienkie paski były chyba też na 100-lecie klubu w 1999 roku?

były, ale raczej nowe koszulki inspirowane są latami 70

MK92 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 19, 2019 07:07   

Dokładnie. W podobnych trykotach do tych przyszłorocznych biegał wielki Gianni Rivera. Warto zwrócić uwagę, że w grudniu 2019 roku Milan będzie obchodził okrągłe 120. urodziny i to być może dlatego Puma zechciała nawiązać do stylu retro.

Bardzo podoba mi się też koszulka wyjazdowa na przyszły sezon, którą wrzucił na poprzedniej stronie bounty_fire. Ciekawa gra z czerwonymi i czarnymi elementami na białym tle, a jednocześnie schludność i prostota. Przynajmniej ja nie żałuję, że nie ubiera już nas Adidas tylko firma z atakującym kotem w swoim logo.

acmilan1899 napisał/a:
Mnie się marzą koszulki bez tego dużego sponsora na środku...

Ano fajnie by było, ale w dzisiejszych czasach to niemożliwe, chyba że mielibyśmy za głównego sponsora jakąś firmę bukmacherską i grając w jakichś państwach z zakazem reklamowania tego typu rzeczy, bylibyśmy zmuszeni wybiec na murawę z pustym polem na piersi i brzuchu. Tak już bywało w przypadku Milanu, gdy sponsorem była firma bwin.com, a my wyjeżdżaliśmy do Szwajcarii czy też Francji. Kiedyś Barcelona się szczyciła, że gra bez sponsora na koszulce, ale kilka lat temu i w Katalonii zerwano z tradycją na rzecz pieniędzy.

Jay-Jay Okocha 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 19, 2019 12:37   

Trzeba powiedzieć, że Puma pozytywnie zaskakuje. Osobiście jakoś zapomniałem już o Adidasie...

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 19, 2019 14:27   

Chciałbym być pozytywnie zaskoczony, niestety ciekawe projekty kładzie jakość, którą 3 paski miały zdecydowanie lepszą.

Tymczasem Milan Club Polonia ogarnia koszulki z autografem Piątunia :king:
http://www.milanclubpolon...?id=00&news=469

zino 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 19, 2019 15:35   

Co do jakości koszulek, to akurat moim skromnym zdaniem te koszulki Pumy są znacznie przyjemniejsze "w dotyku", dla skóry niż Adidasa (przynajmniej z ostatniego sezonu).
Przy okazji pochwale się, że wygrałem niedawno naszą koszulkę nową od duetu Święcicki & Kapica ;)

Szybki 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 19, 2019 19:31   

Jay-Jay Okocha napisał/a:
Osobiście jakoś zapomniałem już o Adidasie...

A ja właśnie nie mogę się dalej przestawić na Pumę, dla mnie Adidas to klasa sama w sobie i bardzo mi brakuje ich logo na koszulkach Milanu jak i całych tych treningowych i casualowych ubraniach które moim zdaniem były o wiele lepsze niż te od Pumy.

Może ktoś przypomnieć przy okazji ile pieniędzy dostajemy od Pumy a ile było od Adidasa?
#10 Rui Costa per sempre!

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 19, 2019 21:20   

Szybki, liczbami nie poratuje, ale z tego co pamiętam od pumy mamy mniejszą podstawe, ale możemy zrobić większy bonus.

cortess 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 20, 2019 20:32   

Jeśli mowa o domowych to mi się podobają bardzo, takie 9 na 10, byle tylko nie zepsuć jakimś nowym dziwnym pomysłem na czcionkę... Jako, że z Milanem mam w następnym sezonie "srebrne gody" to już wiem, że taka zagości u mnie na 100%. ;P Co do białych zazwyczaj nie mam zdania, bo nie lubię i nie noszę tego koloru. Trzecie ciekawe, a rzekłbym nawet, że przy nieco większej ilości czerwieni można by było z tego zrobić odważne i prowokacyjne domówki, ale oczywiście fani-tradycjonaliści podnieśli by wtedy mega lament.

PS. Po obecnym sezonie muszę upolować gaciorki od trzeciego kompletu w jakimś promo, bo pamiętne adidasowe zielono-żółte 15/16 skończyły w koszu niedawno...

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 20, 2019 22:53   

A propos koszulek. W ostatnim wywiadzie dla Przeglądu Sportowego Piątek występował w koszulce Adidasa :hmm:

Wie ktoś o co chodzi?

miszcz 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 20, 2019 23:05   

Milan nie ma chyba 100 % praw do wizerunku Piątka. Zapewne Krzysiek ma też kontrakt z Adidas.

viacheslav 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 15, 2019 10:57   

kolejne wycieki potwierdzające nowy wzór

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 15, 2019 12:10   

Cóż, nadal nie lubię cienkich pasków, ale przy tym zdjęciu serce już mocniej bije, mocne skojarzenia z piękną historią ;)

Odpowiedz do tematu