ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Quo vadis, Diavolo?
Autor Wiadomość
miszcz 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 29, 2019 16:06   

Tak sobie czytam o tej ultra nieciekawej sytuacji w Interze, gdzie po kolei piłkarze proszą o odejście i jestem głęboki podziwu dla naszego sztabu i zarządu jak ogarnęli sytuację, że jedyną poważną stratą był Bonucci. Bo jestem niemal pewny, że było podobnie jak w Interze, ale dopiero w trakcie sezonu o tym Gattuso wspomniał. Takie afery i plotki na 2 dni przed końcem okienka, to jak oliwa dolana do ognia, który się jeszcze tlił po letnim pożarze.

Gzikuu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Sty 29, 2019 16:08   

Wiadomo też na pewno, że RR był bliski odejścia. Mogę też prosić o link opisujący całą tą sytuację w Interze? Bo trochę szok, że coś się dzieje, podczas gdy praktycznie klepią Godina, Barellę i De Paula.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 29, 2019 16:23   

Jak wejdziesz sobie chociaż na polski serwis Interu, to tam podawali po kolei, że Perisic, Miranda, Candreva i Vecino chcą odejść.
Z Barellą i De Paulem to chyba nie jest też takie oczywiste jeszcze.

Co do RR, to z tego co kojarzę to tylko agent mówił, że jakieś oferty są, ale nie były warte uwagi.
Sytuacja Milanu w lecie, a Interu teraz, to są tak diametralnie odległe sprawy, że tym bardziej podziwiam za przetrwanie Milanu po tych turbulencjach. No i nie rozumiem w sumie piłkarzy Interu, ale to nie mój problem :D

rafal996 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 29, 2019 19:32   

Jest gdzieś jakiś konkretny opis sytuacji? Nie śledzę dokładnie losów kuzynów, ale z rozmów z ich fanami wynikało, że wszystko u nich gra i będą się tylko wzmacniać.

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Sty 29, 2019 19:40   

Akurat Miranda czy Candreva to żadna strata, bo ma przyjść Godin, a drugi gra koninę od dawna. Perisic ma cyferki, ale raczej mają go dość. Vecino mnie zdziwł, ale też facet do zastąpienia.
A jeśli faktycznie sprowadzą Godina, Barellę (mega zazdrość!) czy De Paula to nie stracą. No i skośni przejęli udziały Thohira, więc raczej sytuacja się klaruje. Najważniejsze pytanie jest takie czy nie zainwestują w nowego trenera.
Jak dla mnie tak czy siak są dwa kroki przed nami.

Adin 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 29, 2019 20:06   

Inter nie ma funduszy, aby zaklepać kogos na teraz. Prowadzą rozmowy z wspomnianymi piłkarzami i od lata będę mogli szaleć na rynku. Tylko pytanie czy oby na pewno zostaną w 4. Kryzys mają chyba większy niż w zeszłym roku. Oglądałem mecz Inter Torino. Nasi gorsi kuzyni nie mieli sił na cały mecz. Torino zdominowało mecz. Jedynie co Inter ratuje łatwiejszy terminarz na początku.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 01, 2019 09:09   

W ciągu 2 tygodni do kadry meczowej mają wrócić : Biglia, Caldara, Reina i Zapata. Do optymalnej formy wracają Conti i Strinić. Ja proponuje ze swojej strony zamówienie mszy w intencji zdrowia naszych zawodników i zakończenia tego koszmaru :P

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 01, 2019 11:05   

Dokładnie, myśl że znowu mogą wypaść kluczowi gracze mnie paraliżuje. Jeśli wszyscy będą w miarę zdrowi, kadra będzie wyglądać naprawdę nieźle i myślę, że stać nas na powalczenie z każdym. Jeśli powtórzy się sytuacja z grudnia... oby się nie powtórzyła.

Odpowiedz do tematu