ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Milan Napoli
Autor Wiadomość
Adin 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 26, 2019 21:25   

Gzikuu zpomniałeś o Contim. Może rozruszac od 60-70 minuty. Faza defensywna dobrze spisuje się. Zdarzają sie straty i tylko przez to jest zagrożenie. Ogólnie może Bakayoko to czarny klon Van Bommela. Jak ten Francuz mi się podoba w grze. Hakan gra całkiem nieżle, ale nadal pod formą. Paqueta musi ustrzec się strat. Technikę ma niesamowitą. Suseł to Suso. Kółeczko i strzał, albo podanie:). Dobre 45 minut.

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 26, 2019 21:27   

Conti, to może wejść, ale co najwyżej za Suso. Calabria jest po prostu fenomenalny! Widział ktoś Insignie? A przecież Davide jeszcze często pokazywał się z przodu. Przecież to dośrodkowanie z 38 minuty, to majstersztyk!

Adin 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 26, 2019 21:30   

Ale nie było z tego bramki:).

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 26, 2019 21:32   

A szkoda, bo Cutrone minął się z piłką o włos. Zawsze się mówiło, że RR i Hakan na lewej gwarantują dobre dośrodkowania. Tymczasem Suso, Calabria i Conti ścigają się w wewnętrznym wyścigu na najlepsze dośrodkowania. O ile Hiszpan przeplata dobre z niedokładnymi, to Calabria jest baaaaardzo regularny, jeżeli chodzi o wrzutki.

plakat33 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 26, 2019 21:39   

Żeby nie było tak słodko to popatrzyłem sobie na ławkę i widzę tam tylko Contiego i Piątka na zmianę. Mam nadzieję, że nie będziemy zmuszeni do wprowadzania innych grajków, a ci co są na boisku wytrzymają do końca w takiej formie jak w pierwszej połowie...

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 26, 2019 21:58   

Zmiany panie Gattuso, zmiany. Gigio sam broni nam wyniku. Napisać, że siedliśmy, to jak nic nie napisać. Nikt nie podchodzi do przodu.

edit: No nie do końca o Boriniego mi chodziło, ale akurat dobrze, że zszedł Paqueta.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 26, 2019 22:03   

No i mamy historyczny debiut Polaka w Milanie.
lì a casa il cuore sentirà!

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sty 26, 2019 22:23   

Ostatnio modne jest czepianie się Hakana, ale to co robi Kessie... Niech ten Biglia wraca jak najszybciej!!!

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 26, 2019 22:27   

Jeżeli dziś Gigio nie zostanie MVP, to ja nie wiem... To, że bronił to jedno, ale kurde on wszystko kleił do rękawic.

Świetny mecz całej defensywy. Romek i Calabria wyczyścili bardzo dużo. Ten drugi o dziwo sporo wybił głową. Żal sytuacji Musacchio i Kessiego, takie patelnie po prostu trzeba wykorzystywać, żeby wygrywać.

Od 70 minuty już graliśmy na remis, szkoda, że Krzysiek wszedł w takim brzydki fragmencie, a i tak mógł mieć asystę. Mamy remis z Napoli, nie ma co się smucić, tym bardziej, że zagraliśmy bardzo dobry mecz. Zabrakło sił i chęci zwycięstwa, no i dokładności... Fajnie gdyby Suso wrócił do formy, bo od października, to go za bardzo nie ma, a przypominam, że zaraz luty.

Przedostatnie - niech wraca Biglia, a Kessie siada na czterech literkach tam gdzie jego miejsce.
Ostatnie - skrzydłowy to konieczność.

Kzr 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 26, 2019 22:30   

Co do Cutrone przykuwającego Piątka do ławy - dzisiaj było widać że Patrick jest za słaby technicznie do szybkiej klepki jaką serwowali nam Hakan z Paquetą. Jeśli chcemy tak grać (a mam nadzieję że chcemy!) to napastnik też musi się w to włączać i podejrzewam że tu Krzysiek będzie bardziej pasował.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 26, 2019 22:31   

Kessie niestety bez formy, ale to wciąż młody chłopak, trudno mieć pretensje. Bardzo by się przydało, mieć go kim zluzować. Hakan dzisiaj bardzo przyzwoicie, oby to były symptomy przebudzenia. Niemniej, nie ma wstydu. Jeśli będziemy grać na takim poziomie częściej, to może coś jeszcze będzie z tej drużyny.

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 26, 2019 22:34   

Majkel, Hakan pierwszy dobry mecz od dawna, a swoją porcję gwizdów zebrał. To mi jednak nie wygląda na powrót na właściwe tory, bo coś takiego może blokować. Co do Kessiego - inni też są młodzi, a jakoś nie kaleczą tak bardzo. Prawda jest taka, że przez cały pobyt u nas Frank się w ogóle nie rozwinął. Lepszym piłkarzem był w Atalancie. Jego rozwój zahamował, podobnie jak Gigio w pewnym momencie.

Bubu 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 26, 2019 22:35   

Remis chyba sprawiedliwy, z lekkim wskazaniem na Napoli. Krzysiek raczej na plus.
Paketa niech ogarnie nonszalancje a będzie miło. Gigio kolejny super mecz.

Qba69 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 26, 2019 22:36   

MVP meczu napewno Dollaruma. Najgorszy gracz meczu napewno Kessi... kiedy trzeba podać-strzela. Kiedy strzelać-podaje... zero boiskowej inteligencji.
No i Rino. Flegmatyk się robi na starość.
Mecz na plus dla Milanu i mimo tego 0:0 Nie było to nudne widowisko jak to starał się opisać Pan komentator po końcowym.gwizdku.

Ubliżanie piłkarzom poprzez przekręcanie ich nazwisk jest zabronione i nie będzie tolerowane. Kartka.
Admin

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sty 26, 2019 22:37   

Gzikuu napisał/a:
Jeżeli dziś Gigio nie zostanie MVP, to ja nie wiem
Dla mnie jednak byłby to Fabian Ruiz, serio. Gigio za nim. No i wyróżnienia dla Koulibalego i Romka.
Mecz zupełnie inny niż ten pierwszy, znacznie lepszy w naszym wykonaniu, bo po prostu graliśmy w piłkę - zwłaszcza przed przerwą.
Gzikuu napisał/a:
Fajnie gdyby Suso wrócił do formy, bo od października, to go za bardzo nie ma, a przypominam, że zaraz luty.
Ja tam nie wiem, ale dla mnie to znów Suso zagrał znacznie lepiej niż Hakan. Wątpię, że ta opinia to kwestia mody, pewnie po prostu patrzę inaczej na pewne sprawy.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 26, 2019 22:38   

Gzikuu napisał/a:
[Prawda jest taka, że przez cały pobyt u nas Frank się w ogóle nie rozwinął. Lepszym piłkarzem był w Atalancie. Jego rozwój zahamował, podobnie jak Gigio w pewnym momencie.

No i co, już po Gigio? Zahamował permanentnie i się nie rozwija? Przewalone. Bankowo Frank też już lepszy nigdy nie będzie.

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 26, 2019 22:38   

carlos napisał/a:
Ja tam nie wiem, ale dla mnie to znów Suso zagrał znacznie lepiej niż Hakan. Wątpię, że ta opinia to kwestia mody, pewnie po prostu patrzę inaczej na pewne sprawy.

Bo zagrał, ale to wciąż nie ten sam Hiszpan, którego znamy.

Majkel, nie. Dlatego napisałem, że Gigio zahamował w pewnym momencie. Od pewnego czasu widać znów progres. U Kessiego nie widać go przez prawie 2 lata, a to malutka różnica. :)

Qnen 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 26, 2019 22:39   

Jestem rozczarowany wynikiem. To 0-0 mi nie smakuje bo czułem, że ten mecz możemy wygrać. Wszystko jednak zaczęło się komplikować po zejściu Paquety, który zniknął w 2 połowie, wówczas wiedziałem już ze może wyjdzie nam kontra... I mieliśmy taką! To co zrobił jednak Kessie to zbrodnia, strasznie mnie ten facet irytuje... Ciągle ciągle ciągle powtarza ten sam błąd. Ciągle podejmuje idiotyczne decyzje, po cholerę on wtedy strzelał??

Piątek zadebiutował i był to dobry debiut. Hakan trochę lepszy niż ostatnio ale ciągle nie przekonuje. Świetny mecz obrońców i Gigio.

I teraz puenta.
Pomocnik i skrzydłowy. Jest to absolutne minimum, żeby posadzić na ławie Kessiego i tworzyć akcje. Nasza gra ofensywna nadal na słabym poziomie, zaczynam już nienawidzić bezbramkowych remisów.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 26, 2019 22:41   

Był taki moment, kiedy Kessie ciągnął całą tę pomoc. Choćby wtedy, gdy jeszcze Bakayoko grał beznadziejnie. W zeszłym sezonie było podobnie. No ale można się oczywiście przyczepić, że 22-latek, któremu generalnie od półtora sezonu nie daje się meczu wytchnienia, nie jest permanentnie w dobrej formie.

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 26, 2019 22:44   

Majkel, ano można, tym bardziej, że nawet ostatnio pauzował za kartki. I jest to jedyny zawodnik, którego największą zaletą jest wydolność i siła, więc akurat w jego przypadku argument o nadmiernej eksploatacji mało do mnie trafia. Jest to przeciętniak, który gra bardzo źle blisko bramki rywala, a na boisku pojawia się tylko dlatego, że nie ma nikogo lepszego i dlatego, że Rino widzi w nim swoje odbicie. A pomoc to dla mnie ciągnął Biglia, bo dopiero jego brak było widać, co rzutowało na naszą niekorzyść.

Romagnoli Vs Napoli:

Correct passes: 35/36
Clearances = 7
Interceptions = 2
Aerials won = 2
Blocked shots = 1
Tackles = 1

MISTRZ.

Calabria Vs Napoli:

Correct passes: 50/56
Tackles = 7
Clearances = 4
Interceptions =2
Long passes = 4/6
Crosses = 3

Wow.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 26, 2019 22:45   

Ostatnio Kessie miał więcej luzu ale nie o to chodzi. Tylko o fakt, że on notorycznie psuje kluczowe sytuacje przede wszystkim podczas kontr zespołu.

Ważne jest również to, że wkrótce wraca Biglia. To może być bardzo istotne. Przejdziemy na stałe na 4-2-3-1?

bogiel 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 26, 2019 23:00   

Sędziowie dali rowniez dzis popis. Prawdopodobnie powinien być karny dla Napoli, czerwona kartka dla Ruiza niesluszna.

plakat33 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 26, 2019 23:02   

Kessie najsłabszy i szkoda, że nie było nikogo na zmianę dla niego.

Donnarumma dobrze bronił i był najlepszym zawodnikiem Milanu w tym spotkaniu.

Blok obronny fajnie wyglądał. Jedynie martwiło, że po raz kolejny sprzed pola karnego było oddawanych sporo strzałów. Nikogo od nas nie było i jakby np. Zieliński nie strzelił wprost w Donnarumme to byśmy mogli spokojnie przegrywać.

Podobał mi się Paqueta i Bakayoko. Przy tym drugim nie wiem czy nie zahaczył w polu karnym zawodnika Napoli ( akurat mi przycięło transmisję ) i nie powinien być karny dla nich. Hakan też miał dobre momenty ale to wciąż za mało.

Piątkowi jeśli koledzy będą stwarzać tyle okazji bramkowych co w dzisiejszym spotkaniu to będzie miał tak samo pod górę i osiągnie podobne rezultaty jak poprzednicy.

Dosyć dużo miejsca mieliśmy na grę i znowu się zastanawiam na ile my dobrze zagraliśmy, a na ile to wynikało z tego że Napoli nam na to pozwoliło. Zweryfikują to następne mecze.

Druga żółta kartka i w efekcie czerwona to jak dla mnie sprawa mocno naciągana.

Gzikuu napisał/a:
Żal sytuacji Musacchio i Kessiego, takie patelnie po prostu trzeba wykorzystywać, żeby wygrywać.

Żal to się zgadzam ale gdzie Ty patelnie widziałeś w tych sytuacjach to ja nie wiem? :wow: W całym meczu to ja nie widziałem ani jednej tzw. patelni żebyśmy mogli gola strzelić.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 26, 2019 23:05   

To prawda. Druga kartka niesłuszna dla Ruiza... Carletto wyleciał na trybuny :D

Myślicie, że kolejnym szkoleniowcem po Rino będzie Szewa? :rotfl: To już byłyby jaja.

Martwi mnie jednak nadal to, że jak atakujemy to robimy to tak nieudolnie, małą ilością graczy, że jest to po prostu przykre. Popatrzcie jak gra Atalanta. Tamten pomysł na grę do przodu jest niesamowity. Jadą do Frosinone i ładują 5 bramek. Milan jedzie do Frosinone i ma 0. To nie tylko przez to, że grają Kessie i Bakayoko. Jestem jednak niepoprawnym optymistą i wierzę, że po powrocie Bigli i przyjściu skrzydłowego coś ruszy. Dzisiaj była już namiastka dobrej gry Paquety z Calhanglu. Teraz trzeba to wykuć na pamięć.

Adin 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 26, 2019 23:09   

Qnen napisał/a:
To prawda. Druga kartka niesłuszna dla Ruiza... Carletto wyleciał na trybuny :D

Myślicie, że kolejnym szkoleniowcem po Rino będzie Szewa? :rotfl: To już byłyby jaja.

Trzeba nasza dawną jedenastkę wrzucić na ławkę i każdy ogarniałby jedną pozycję:)

Odpowiedz do tematu