ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Liga Mistrzów 2018/2019
Autor Wiadomość
zino 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 12, 2018 22:51   

Dobra kolejka włoskich drużyn.
Oby na jutro nie przeszło...
Mueller fajna czerwona złapał, wjechał w typa z Ajaxu niczym MMA , masakra...
Venomik ja oglądałem na angielskim streamie i komentatorzy byli wręcz oburzeni, że Virgil dostał za to AŻ żółtą...

Aha: wygrać dwa razy z Realem w grupie i zajmij ostatnie miejsce. Wyczyn Cska ;)

Venomik 
Juventino

Wysłany: Śro Gru 12, 2018 23:09   

zino napisał/a:
Venomik ja oglądałem na angielskim streamie i komentatorzy byli wręcz oburzeni, że Virgil dostał za to AŻ żółtą...

Któraś z brytyjskich gazet swego czasu ocenila czerwoną Glika w tym zagraniu jako 'mocno kontrowersyją i raczej przesadna'.

Co Muller odwalił :o

Juve postanowiło dołączyć do frajerstwa Interu i sprezentować United szansę na pierwsze miejsce. Fakt faktem, że przez niemalże caly mecz United potrzebowali dwóch albo trzech bramek do wygrania grupy (nawet przy porażce Juve) niczym tego meczu nie tlumaczy, bo nie takie rzeczy się w pilce działy.

bogiel 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 13, 2018 16:04   

Nie widzial zawodnika Ajaxu, tylko skupil się na pilce. Czerwona słuszna, ale chamskie to nie było.

Szybki 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 19, 2019 19:24   

Gdzie szukacie streamów do sopcasta? Chcę dzisiaj na spokojnie odpalić sobie Liverpool-Bayern i nie spędzać połowy meczu na szukaniu tramsmisji która i tak po 10 minutach zacina się na amen :roll:
#10 Rui Costa per sempre!

Qnen 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 19, 2019 21:51   

https://livesport.ws/en/76255-liverpool-bayern_munich-live.html

morpex 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 20, 2019 00:19   

https://www.reddit.com/r/soccerstreams69/

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 20, 2019 22:44   

Bonucci i Chiellini to kwintesencja włoskiego aktorstwa na boisku. Bonucci w ogóle drugi Busquets.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 20, 2019 22:51   

Ja nie rozumiem jak sędzia mógł oglądać tamtą powtórkę na zwolnieniu. Tak czy inaczej, wynik póki co sprawiedliwy.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 20, 2019 23:03   

Piękny wynik. Oby Juventus pożegnał się z Ligą Mistrzów w rewanżu. :gol: :gol:

miszcz 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 20, 2019 23:09   

Juventus może to odrobić według mnie. Chociaż myśl, że Juve wydało na CR7 112 mln z kontraktem 60 mln brutto i napociło się przy sprzedaży szrotu za 100 mln, tylko po to by odpaść w 1/8... :P

Adin 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 20, 2019 23:41   

De Sciglio zagrał dobre zawody?.

Markucjo 
Juventino

Wysłany: Czw Lut 21, 2019 04:16   

Juventus może sprzedać pół wypożyczonych za 500 milionów do ligi Czeczeńskiej i dokupić Messiego, Neymara i Salaha na dokładkę, ale z włoskim betonem na pokładzie nie wygra nic w Europie. Schyłkowy, dramatyczny Allegri ze schyłkowego Milanu. Drużyna bez stylu, bez polotu, bez jaj, bez pomysłu na grę do przodu.
Różnica w wynikach taka, że w jednym przypadku zarząd wręcz przeszkadzał, a w drugim przypadku mocno pomagał.
Koniec, tu musi przyjść ktoś nowy, bo potencjał zdecydowanie jest. Jak nie, to Ronaldo niech lepiej jedzie na emeryture do Chin ( ponoć taki transfer, za dużą kasę obiecywał Juventusowi Mendes ) bo w tym zespole tylko zepsuje swoją legendę Pana Liga Mistrzów, szkoda jego zaangażowania.

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 21, 2019 07:03   

Adin napisał/a:

Wybitne wręcz. Jak Allegri może wystawiać tego kołka zamiast Cancelo, to nie wiem... Typowy włoski beton.

Nie wiem co bierze Niedzielan, ale jego "egzekucja" z przerwy (oczywiście pod warunkiem, że ktoś z Atletico dostanie czerwoną kartkę) jak dla mnie przeszła do historii - typowy piłkarski farmazon. Dorzucić do tego Hajtę, który w końcówce wzywał Dybalę do wykonania wolnego w sytuacji, gdy ten od ładnych paru minut siedział już na ławce - i mamy komplet nędzy i rozpaczy.

Hiszpanie rzeczywiście zagrali mecz jak nie oni w tym sezonie, to było stare, dobre Atletico Simeone.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 21, 2019 08:27   

Yahoo323 napisał/a:
Adin napisał/a:

Wybitne wręcz. Jak Allegri może wystawiać tego kołka zamiast Cancelo, to nie wiem... Typowy włoski beton.

Wiele jest do zarzucenia poprzednim dyrektorom, ale za sprzedaż tego wybitnego piłkarza za 12 mln trzeba mieć do nich dozgonną wdzięczność :D

rafal996 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 21, 2019 09:24   

No właśnie. Mimo chwalenia De Sciglio ze strony kibiców Juve, oglądając nie mogłem uciec od myśli, że ta drużyna nie ma szans w Europie, dokąd grają tam tacy piłkarze w pierwszym składzie. To jest w najlepszym wypadku solidny przeciętniak i mimo grania z lepszymi partnerami nic się nie zmienia w tej sprawie od czasów Milanu.

Markucjo napisał/a:
Schyłkowy, dramatyczny Allegri ze schyłkowego Milanu

Miałem podobne wrażenie. Zagrali jak Milan Maxa w LM. Niby niezła kadra, niby w lidze na luzie, a w LM bez pomysłu, bez stylu, zrywami, licząc na indywidualne przebłyski.

W przeciwieństwie do kolegów cieszących się z wyniku, dla mnie to jest smutne.

MK92 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 21, 2019 09:25   

miszcz napisał/a:
Ja nie rozumiem jak sędzia mógł oglądać tamtą powtórkę na zwolnieniu. Tak czy inaczej, wynik póki co sprawiedliwy.

Ano właśnie. Moim zdaniem bramka Moraty powinna być uznana. Chiellini mocno przyaktorzył.

Markucjo napisał/a:
Schyłkowy, dramatyczny Allegri ze schyłkowego Milanu. Drużyna bez stylu, bez polotu, bez jaj, bez pomysłu na grę do przodu.

Przyznać trzeba, że Allegri był wczoraj mocno zagubiony. Być może w przerwie troszkę pobudził Starą Damę do większej aktywności w ofensywie, ale na nic to się nie przełożyło, gdyż nadal nie było czucia między zawodnikami. Wydaje mi się, że za późno wszedł Bernardeschi, który stworzył znacznie więcej zagrożenia niż Ronaldo. Juventus w defensywie grał dość przeciętnie, a zwłaszcza pomoc niespecjalnie wczoraj pomagała przed Bonuccim i Chiellinim. Co tu dużo mówić, Atletico było o klasę lepiej zorganizowaną drużyną i zwyciężyło w pełni zasłużenie.

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Lut 21, 2019 11:49   

rafal996 napisał/a:
No właśnie. Mimo chwalenia De Sciglio ze strony kibiców Juve, oglądając nie mogłem uciec od myśli, że ta drużyna nie ma szans w Europie, dokąd grają tam tacy piłkarze w pierwszym składzie.

Pewnie nie będę obiektywny (bo strasznie lubię Calabrię), ale mam wrażenie, że Davide jest w tej chwili lepszy niż MDS kiedykolwiek był. A przecież ma dopiero 22 lata i wciąż robi postępy (nie wiem dlaczego nie dostaje powołania od Manciniego)...

miszcz 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 21, 2019 11:57   

Davide jest lepszy niż większość włoskich prawych defensorów, którzy dostają powołania do kadry. Moim zdaniem najwyższy czas by to powołanie otrzymał.

MDS oprócz zwyczajnej przeciętności ma inny problem, gość jest ze szkła.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 21, 2019 13:10   

Nie powiem, żeby porażka Juventusu mnie nie ucieszyła. Tym bardziej, że przed sezonem wydawało się, że naprawdę celują w triumf w lidze mistrzów, a to by mnie naprawdę zabolało. :(

Natomiast co do Bonucciego - nie uważałem go za takiego aktora, bo po wczorajszym występie to nawet Busquets byłby dumny: https://streamable.com/zow2v

Adin 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 21, 2019 13:14   

Nie rozumiem czemu Cancelo nie był pierwszym wyborem......

rafal996 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 21, 2019 13:47   

kamilus napisał/a:
Natomiast co do Bonucciego - nie uważałem go za takiego aktora, bo po wczorajszym występie to nawet Busquets byłby dumny: https://streamable.com/zow2v

Nie rozumiem jak można odwalić coś takiego wiedząc, że i tak jest VAR i co by się nie działo, to zostanie zweryfikowane.

Bubu 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 21, 2019 14:28   

To tylko pokazuje jak pusto w głowach mają niektórzy, albo ile mają cynizmu i jak im wisi to, że robią z siebie pośmiewisko...

plakat33 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 21, 2019 15:14   

VAR został w Lidze Mistrzów wprowadzony w tym roku i to dopiero od fazy pucharowej panowie piłkarze są jeszcze nieprzyzwyczajeni i mogą nie pamiętać ;) Poza tym od wielu lat mamy powtórki, a to i tak nie przeszkadzało do robienia cyrku albo wręcz perfidnego oszukiwania ;)

plakat33 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 21, 2019 15:22   

Tak zupełnie luźno to żałuję, że VAR nie może być użyty do pokazania kartki za takie chamskie i brutalne zagrania jak na Ronaldo chyba w pierwszej połowie, gdzie jak jednemu się nie udało to zaraz drugi poprawił skutecznie ( nie pamiętam czy był to Juanfran i Godin ).

Costa też ładnie chciał naciągnąć na karnego.

Var zadziałał wczoraj i aż boli, że nie było technologi w poprzednich sezonach.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 21, 2019 15:47   

plakat33 napisał/a:
Var zadziałał wczoraj

Jeżeli chodzi o gola Moraty, to tylko zaszkodził :)

Odpowiedz do tematu