ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Liga Mistrzów 2018/2019
Autor Wiadomość
rafal996 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 08, 2018 10:39   

MK92 napisał/a:
No, wczorajszy wieczór w Turynie był bardzo miły chyba dla każdego sympatyka Milanu

Dla mnie nie był, ja tam bym wolał, żeby Włosi pokazywali swoją siłę w Europie, a za United nie przepadam jakoś szczególnie... Mourinho wręcz nie lubię ;)
Co do meczu, mści się trochę minimalizm, ale też brak skuteczności. Sytuacje takie, jak patelnia Cuadrado na szóstym metrze i przestrzelenie to kryminał. Ładnie zostali za to skarceni.

Oglądałem też Inter i tam mimo, że już jawnie życzyłem porażki, to w pewien sposób mnie postawa kuzynów zbudowała. Byli oczywiście dużo gorsi, ale potrafili się bronić i potrafili kontrować, tak że nie przynieśli wstydu. W kontekście rosnącej siły Serie A to jest dobra informacja.

Chciałbym, żeby znowu włoskie drużyny były traktowane poważnie w Europie i powoli to się dzieje.

theoden92 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 08, 2018 11:48   

rafal996, a ja wrecz przeciwnie, jestem kibicem United :) Manchester pokazal Juve, ze minimalizm moze nie byc taki oplacalny. Miod wolny Maty i jakies zamieszanie w polu karnym i o przewadze w meczu przez 86 minut juz nikt nie pamieta. Moze to na nich sposob wlasnie? Zaatakowac jak sa juz pewni zwyciestwa?

Odpowiedz do tematu