ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
bilety na mecz Milanu
Autor Wiadomość
Majkel 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 14, 2018 17:20   

miszcz napisał/a:
Tylko gdyby nie te kursy banku... :grrr:

Revoluta sobie zainstaluj.

ACYourie84 napisał/a:
Cześć, chciałbym się wybrać na mecz z Napoli 27.01.19,Może ktoś doradzić gdzie można kupić bilety???
Na oficjalnej str. jeszcze nie ma, a wiarygodność innych stron pośredniczących jest różna. Ma ktoś może sprawdzoną strone?Będe wdzięczny za omoc

Najlepiej po prostu poczekaj aż wejdą do sprzedaży na oficjalnej stronie. W innym wypadku, pozostają Ci pośrednicy i wtedy zawsze przepłacasz.
lì a casa il cuore sentirà!

ACYourie84 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 14, 2018 18:32   

Obawiam sie, że jak się pojawią to będzie już za późno...

Majkel 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 15, 2018 21:57   

Trzeba mieć rękę na pulsie po prostu. Jak wejdziesz od razu jak rzucą je do sprzedaży, to kupisz. Mnie się udało na derby kupić normalnie, to na Milan - Napoli też kupisz ;-)
lì a casa il cuore sentirà!

wtulazel 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 18, 2018 11:42   

Cześć wszystkim,

Wybieramy się ze znajomymi na mecz Milanu z Juventusem. Chcieliśmy zakupić bilety poprzez Cuore Rossonero, jednak nie mamy pewności czy karta dotrze do nas przed meczem. Czy istnieje możliwość rezygnacji z zakupionych biletów? Albo inne rozwiązanie problemu w razie nie otrzymania biletu przed meczem?

martino1989 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 18, 2018 18:49   

Ale przecież nie potrzebujecie Cuore Rossonero do kupienia biletów

martino1989 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 18, 2018 18:51   

ACYourie84 napisał/a:
Obawiam sie, że jak się pojawią to będzie już za późno...

Jak wejdziesz i już nie będzie to sprawdzaj co jakiś czas, bo zazwyczaj jest tak, że po chwili miejsca wracają.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 18, 2018 19:06   

Nie potrzebują, ale sprzedaż do 2 listopada jest tylko dla posiadaczy Cuore.

martino1989 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 18, 2018 19:13   

A to przepraszam :)

ugh30 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 19, 2018 10:31   

Hej.

Chcę się wybrać w weekend 10-11 listopada do Włoch (już kupiłem bilety lotnicze :D ) na dwa mecze: Genoa - Napoli i AC Milan - Juventus. O ile na ten pierwszy raczej ogarnę bilety drogą oficjalną, tak z drugim nawet się nie łudzę. Dlatego mam pytanie do was o viagogo. Osobiście znam, korzystam. W Niemczech i Holandii platforma działa bez zarzutu. Nikt nie patrzy na inne dane na bilecie. Włochy jednak rządzą się swoimi prawami. Byłem już na meczach Serie A, ale to jeszcze przed erą smartfonów, platform typu viagogo itd. Mają bzika na punkcie ID. Nawet jak wchodzisz do kafejki internetowej to musisz dać dowód os. do spisania :D . Jak to wygląda z viagogo na meczach Milanu? Korzystał ktoś? Były problemy z wejściem na stadion z powodu niezgadzających się danych? Jest sens kupować tam bilet? O dużej przebitce nie rozmawiajmy, bo kasa nie jest problemem. Po prostu chcę wiedzieć, czy dostane się na mecz.

Pozdrawiam

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pią Paź 19, 2018 10:38   

Jeśli dobrze pamietam to nikt mi rok temu na San Siro nie kazał wyciągać dowodu. Ale głowy teraz za to dać nie mogę.

Ps: dlaczego nie planujesz kupić oficjalnie?

martino1989 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 19, 2018 10:42   

W kwietniu miałem kupione bilety na derby, które jak wiemy się nie odbyły. Najpierw kupiłem bilety na rogu pod Curva Nord a później dorwałem trochę lepsze bilety na drugim łuku na środku, łącznie kupiłem 4 bilety drogą oficjalną. Ostatecznie wszystkie sprzedawałem przez Viagogo. Bilety przepisujesz na innych użytkowników, więc nawet jak mają pokazać dowód, to ich dane są na bilecie. Po wydarzeniu otrzymałem zapłatę, więc wygląda na to, że kupujący weszli bez problemu. Ale to moje jedyne doświadczenie z Viagogo. Ale tak jak sugeruje Venomik, nie widzę problemu, żeby postarać się o bilety drogą oficjalną.

ugh30 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 19, 2018 11:37   

Przy takim hitowym meczu jest szansa dostać bilet drogą oficjalną? Od razu mówię, że nie mam żadnych kart kibica i tego typu rzeczy. Jak najlepiej próbować? Przez stronę oficjalną? Pamiętam, że w 2010 kupiłem bilet na mecz Milanu w banku kilka godzin przed meczem, lecz tym razem wolałbym nie czekać do ostatniej chwili. Sorry, dla was te pytania są pewnie banalne, ale nie jestem kibicem żadnej włoskiej drużyny, po prostu liczę na pomoc ;)

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pią Paź 19, 2018 11:55   

Milan swoje bilety sprzedaje sam poprzez stronę internetową. Stadion jest duży, do otwartej puli trafi sporo biletów - ale, jeśli będzie powtórka sprzed roku, to strona padnie i trochę się trzeba nagimnatykowac aby bilety kupić. Niemniej udało mi się kupić nawet dwa.

Inna sprawa, że jest dużo, dużo taniej niż na viagogo.

A z samą platformą miałem do czynienia raz - jak jeden, nomen omen, milanistka nieznający angielskiego za bardzo miał problem z biletami.

luca1899 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 19, 2018 22:05   

imho nie ma szans, żeby te bilety trafiły do sprzedaży otwartej. Po 4 dniach sprzedano juz 50 tysięcy biletów, do rozpoczęcia sprzedaży dla posiadaczy Cuore zostało 6 dni. Stawiam, że juz wtedy zostanie max 5/10 tysięcy, a wtedy rozejdą się one w mgnieniu oka. Sam chciałem zabrać tata na ten mecz, ale nie wierzę, żeby do 2 listopada cokolwiek zostało, dlatego prawdopodobnie wybiorę się na Milan - Parma 2 grudnia :)

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 19, 2018 23:58   

Polecam po prostu wyrobienie Cuore Rossonero, żaden problem, a wiele ułatwia.

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 20, 2018 20:24   

Ostatnie trzy wizyty na San Siro (cztery, z meczem Interu) - nikt nie sprawdzał żadnych ID. Cuore Rossonero ułatwia, ale na fali hype powstającego mozolnie z kolan Milanu może być ciężko nawet z Cuore Rossonero.

ugh30 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 03, 2018 15:55   

Hej.

Ponownie chciałem zapytać o mecz Milan - Juventus. Wcześniej, żeby w ogóle przejść do sekcji z biletami na to spotkanie, trzeba było najpierw podać nr karty CUORE ROSSONERO. Natomiast z tego co widzę, ruszyła sprzedaż ogólna (dwa linki do zdjęć poniżej). Najpierw wybrałem miejsca (1 link), potem wklepałem swoje dane, ale znowu jest problem z tą kartą (2 link). Co w ogóle znaczy ten biały krzyżyk w czarnym kółku "NO Cuore Rossonero"? To w końcu jest sprzedaż otwarta czy nie? Do meczu tydzień, więc chciałbym mieć już z głowy kupno biletu. Dzięki i pozdrawiam.

http://i66.tinypic.com/idgnm8.jpg
http://i67.tinypic.com/vigspj.jpg

ACYourie84 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 04, 2018 15:25   

Siema,
ktoś może wie jakie koszty są wyrobienia Cuore Rossonero, ile jest ważna i ew. czy można kupić na nią więcej niż jeden bilet.

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 04, 2018 16:53   

15 euro do końca sezonu. Na jedną kartę można bodajże 4 bilety kupić.

Odpowiedz do tematu