ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Serie A 2018/2019
Autor Wiadomość
Adin 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 15, 2018 11:51   

Wszystko będzie zależało min zimowego okienka. Niektórym zespołom moga przydarzyć kontuzje u kluczowych graczy i gra im padnie. Kto jest czarnym koniem obecnym. Lazio nie wliczam xD.

Mniej śledzę Inter. Są u was ciekawsze plotki?.

MistrzCalcio 
Interista

Wysłany: Pon Paź 15, 2018 12:16   

LAZIO zawsze jest czarnym koniem do 4, a i Fiorentina może namieszać.
Na koniec grudnia wraca do nas Gabigol i mam nadzieję że uda się go sprzedać za jakieś 15 mln to samo tyczy się Joao Mario. Który jest na wylocie za klapanie morda.
Myślę że naszym celem może być ponownie Rafinha który nie gra w Barcelonie, a w Interze spisywal się wyśmienicie. Mówi się też o Darmianie, Dalbert jest bardzo niepewny.

Myślę że będzie to wyglądało tak
Rafinha, Damian In
Gabigol, Mario i, może Dalbert out

A jak się to zapowiada u was?

Kzr 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 15, 2018 12:35   

Na razie wygląda na to że przychodzi Paqueta, który jest raczej niewiadomą i możliwe że wysyłamy Bakayoko z powrotem do Londynu. Poza tym trudno cokolwiek powiedzieć, mam nadzieję że przyjdzie jeszcze ktoś do pomocy, mówi się o Paredesie - nie miałbym nic przeciwko.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 15, 2018 12:40   

Nie zapominajmy o Ibrze, o którym też ponoć myślimy, a jest też Ramsey, któremu kończy się kontrakt w przyszłe lato i może być do wyjęcia za niedużą kwotę. Jakby nie patrzeć, w styczniu chcemy ściągnąć 2 pomocników i napastnika.

MistrzCalcio 
Interista

Wysłany: Pon Paź 15, 2018 12:58   

SERIO Ibrahimovic, przecież to maloprawdopodobne, bo oznaczałoby to że zmieniacie ustawienie na 2 napastników.

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 15, 2018 13:49   

MistrzCalcio napisał/a:
SERIO Ibrahimovic, przecież to maloprawdopodobne, bo oznaczałoby to że zmieniacie ustawienie na 2 napastników.

Niekoniecznie, Ibra jeżeli przyjdzie to z wiedzą, że będzie rezerwowym. Poza tym - co ważniejsze, 4-4-2- jest u nas obecne, ale póki co nie od początku spotkań.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 15, 2018 14:27   

Na pewno opcja ze Zlatanem jest brana pod uwagę. Za często się o tym mówi, za dużo poważnych osób zabiera głos na ten temat.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 15, 2018 14:36   

Pozyskanie Ibry to bardziej poszerzenie dostępnych możliwości taktycznych dla Gattuso (by nie musiał grać dwoma jedynymi w kadrze napastnikami) niż 'typowe' przejście na grę z dwoma napastnikami.

Adin 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 15, 2018 17:24   

MistrzCalcio napisał/a:

LAZIO zawsze jest czarnym koniem do 4, a i Fiorentina może namieszać.
Na koniec grudnia wraca do nas Gabigol i mam nadzieję że uda się go sprzedać za jakieś 15 mln to samo tyczy się Joao Mario. Który jest na wylocie za klapanie morda.
Myślę że naszym celem może być ponownie Rafinha który nie gra w Barcelonie, a w Interze spisywal się wyśmienicie. Mówi się też o Darmianie, Dalbert jest bardzo niepewny.

Myślę że będzie to wyglądało tak
Rafinha, Damian In
Gabigol, Mario i, może Dalbert out

A jak się to zapowiada u was?

Widać u was brak Rafinhi czy Cancelo. Gdyby doszedł Darmian czy Rafinha na pewno mielibyście bardziej dodatni kolektyw. Co sądzisz o Keicie?

Plotki plotkami.

Z pomocników mówi się Bariella, Ramsey, Parades czy Rabiot. Najbardziej realny będzie Parades. O Rabiota czy Ramseya będzie trzeba walczyć z innymi zespołami. Bariella najdroższy z nich. Angielskie zespoły na niego polują........

Ibra to Ibra na słabsze zespoły z Seria A na luzie dałby radę. Wiek w seria A nie ma takiej dużej wagi jak w innych ligach. Kwestia czy zgodziłby sie byc rezerwowym i ile kosztowałoby jego wypożyczenie lub zakup.

Żeby nie było kolorowo. Paradoks Malcolma?.

https://www.football-espa...n-lucas-paqueta

MistrzCalcio 
Interista

Wysłany: Pon Paź 15, 2018 18:25   

Keita tak naprawdę nic nie pokazał,ale dostaje mało szans w dodatku za każdym razem na innej pozycji, jednak wiem co potrafi Senegalczyk i jak tylko się rozkreci to będzie wzmocnieniem.

Co do Ibry to nie wydaje mi się że chciałby przyjść do Milanu jako rezerwowy to moim zdaniem jest wykluczone,aczkolwiek wiadomo mogę się mylić.

U nas też mówi się o Barelli i Peredesie

Adin 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 15, 2018 18:49   

MistrzCalcio napisał/a:
Co do Ibry to nie wydaje mi się że chciałby przyjść do Milanu jako rezerwowy to moim zdaniem jest wykluczone,aczkolwiek wiadomo mogę się mylić.

U nas też mówi się o Barelli i Peredesie

Od dłuższego czasu widze ,że Mlan i Inter mają podobne gusta do piłkarzy. Przy każdym naszym celu potencjalnym lub waszym zwykle są oba zespoły. Zapewne jest to specjalny zamysł dziennikarzy, albo agentów.

MK92 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 16, 2018 16:15   

MistrzCalcio napisał/a:
Keita tak naprawdę nic nie pokazał, ale dostaje mało szans w dodatku za każdym razem na innej pozycji, jednak wiem co potrafi Senegalczyk i jak tylko się rozkręci to będzie wzmocnieniem.

Troszkę Inter w tym sezonie widziałem i wydaje mi się, że jeśli kogoś Keita Balde ma wygryźć, to najprędzej będzie to Perisić na lewym skrzydle. Nainggolan i Politano wydają się być nie do przeskoczenia dla wszechstronnego Senegalczyka.

Adin 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 16, 2018 17:13   

Teraz jemu zachciało się gra we Włoszech. Nie brałbym jego przenigdy.

https://www.football-ital...ose-door-malcom

Venomik 
Juventino

Wysłany: Wto Paź 16, 2018 20:59   

Głównym winowajcą całej tej sytuacji był jego klub, nie on sam. Bo rozumiem, że to jest przeszkodą?

Adin 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 16, 2018 21:28   

Z tego co pamiętam miał już lecieć do Rzymu. Tuż przed wylotem zmienił zdanie, bo Barcelona zawołała. Ogólnie Barcelonie ostatnio zakupy nie wychodza i nowe nabytki jak Vidal czy Malcolm są nie zadowolone.

zino 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 17, 2018 07:54   

Może trochę off top, ale.. ;)
Miałem dziś sen, wygraliśmy najbliższe derby 1-0 po golu... Abate :)
teraz tylko nie wiem czy udać się do bukmachera czy lekarza specjalisty :king:

miszcz 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 17, 2018 08:31   

Przecież w tych derbach wszystko jest możliwe :P Tutaj logika, statystyki i całe to pierdzielenie przedmeczowe nie ma znaczenia :)

Comandini z tego co kojarzę jedyne bramki dla Milanu strzelił w derbach wygranych 6:0.
Zapata... to każdy przecież pamięta :gol:

Także 1:0 po golu strzelonym przez Abate, Bakayoko, Mauriego, Donnarumme czy Boriniego mnie w ogóle nie zdziwi.
Oczywiście taki scenariusz biorę w ciemno :D

Venomik 
Juventino

Wysłany: Śro Paź 17, 2018 09:15   

Abate, jakby nie patrzeć, miał spory udział przy niejednej bramce w meczach derbowych ;)

Adin - tam się głównie rozchodziło o to, że Bordeaux zachowywało się żenująco. Zgodzili się na ofertę Romy, nawet potwierdzili to w mediach społecznościowych, a później dwa razy próbowali wyciągnąć od nich więcej kasy.

MK92 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 17, 2018 09:40   

miszcz napisał/a:
Comandini z tego co kojarzę jedyne bramki dla Milanu strzelił w derbach wygranych 6:0. Zapata... to każdy przecież pamięta :gol:

Ano właśnie. Mniej znani napastnicy czy nasi obrońcy lubili strzelać w derbach Mediolanu. Że tak jeszcze przypomnę bramkę Kaładze na wagę zwycięstwa w kwietniu 2006 roku. W sumie ze strony Interu też były niespodzianki wśród strzelców, jak choćby w sezonie 2012/2013, gdy dwie bramki dla Nerazzurrich w dwumeczu z Milanem strzelili Samuel i Schelotto.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 17, 2018 10:23   

Gola Samuela miałem nieprzyjemność widzieć z trybuny. Tamten mecz to w ogóle było jakieś istne szaleństwo. Takie są właśnie derby Mediolanu. Media mogą sobie wymyślać jakieś Derby Italii czy Słońca, ale to te derby są największym wydarzeniem sezonu.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 17, 2018 11:20   

Przyznam, że już żyję tym meczem i bardzo mi się udzielają emocje. Derby są zawsze bardzo ważne, ale teraz moglibyśmy zrobić naprawdę piękny krok do przodu w przypadku wygranej. Myślę, że Milan stać na triumf, chociaż nadal nie czuję pewności, nie wiem jaką drużynę zobaczymy - mega zaangażowaną i wierzącą w siebie oraz uważną w obronie, czy chaotyczną w tyle i schematyczną z przodu. Co do Interu, spodziewam się bardzo twardych warunków.

A co do Abate, nie zapomnę jego wspaniałego centrostrzału, który Pato zamienił na gola w bardzo pięknych dla nas derbach ;) Wolałbym jednak zobaczyć na boisku Calabrię, który lubi strzelić mocnym przeciwnikom bramkę :ok:

Adin 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 17, 2018 11:50   

Venomik co nie zmienia faktu, że Malcolm był sam dogadany z Romą. Wybrał Barcę i niech ma. Sam mi powiedz gdyby jakiś młodzik był dogadany z Juve już i poszedł sobie do Arsenalu.

Kwestia Piątka lepiej żeby został do lata, a potem niech pójdzie do Romy lub Napoli. Łatwiej byłoby w Romie, bo Shick nic nie prezentuje, a Dzeko robi sie starszy. Napoli, ponieważ Polska kolonia i Carlo.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 17, 2018 12:12   

Niech nie idzie do Romy, bo przy Mesjaszu z Andaluzji i jego polityce transferowej ciężko o jakąś stabilność.

Według mnie najlepsza opcja to wykup Piątka i pozostawienie go na 1,5 w Genoi, coś jak Juve zrobiło z Caldarą. Nie obrażę się jak zrobi to Milan... tylko nie za 50 mln :P

Adin 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 17, 2018 12:34   

Tylko niewiadomo czy Piątek to nowy Bellotii czy następca Lewego.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 17, 2018 12:42   

Ja Piątka bardzo cenię za to, jak wspaniały ma start, ale śmieszy mnie to licytowanie się na oferty już teraz. Niby jasne, trzeba ubiec konkurencję, ale z drugiej strony on naprawdę jeszcze może być mega niewypałem i nic nie osiągnąć. Ok, utrzyma formę do zimy, to już będzie coś znaczyło. Utrzyma na wiosnę, to będzie na pewno rozchwytywany. Ale po tych kilku meczach płacić jakieś 50 mln? No raczej nie.

Odpowiedz do tematu