ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Biało-czerwoni (cz. 2)
Autor Wiadomość
Venomik 
Juventino

Wysłany: Wto Wrz 11, 2018 22:19   

wasyl napisał/a:
Tylko pytanie czy z tym trenerem jestesmy w stanie grac na poziomie jaki prezentowalismy za kadencji Nawalki??chyba nie.

Przecież już gramy na poziomie Nawałki z mistrzostw ;)

wasyl 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 12, 2018 18:41   

Brzeczek niestety juz w 2 meczu ten poziom przebil :rotfl: a na powaznie to wiadomo o co mi chodzilo-czy wejdzie na taki poziom na jaki w pewnym momencie weszla druzyna Nawalki. Niestety ja w to nie wierze bo moje zdanie jest takie ze on nie powinien zostac trenerem reprezentacji.

Jay-Jay Okocha 
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Czw Paź 11, 2018 20:47   

Gramy pytę i przy początkowej jeszcze większej pycie ze strony Portugalii wychodzimy na prowadzenie za sprawą 'one-scoring opportunity-one goal' Piątka. Później już mamy festiwal tragicznej gry obronnej i dwie bramki gości. Andre Silva punktuje...

Dla poprawy humoru w przerwie, kilka 'truskawek' Szpakowskiego:

- Mario Ruiz
- Robben (Ruben Neves)
- nie było 'feelingu' (zapewne miał chłop na myśli 'chemistry') między Piątkiem a Milikem
- zobaczmy, mamy tu takie 'slow motion'

2. połowa:

- Rui Patricio - zaczynał jak większośc bramkarzy - jako napastnik

- Andre Silvia, Bernard Silva

Bonus pomeczowy: Seba Mila - 'potrafienie'

Bonus pomeczowy zwei: Szymon Borczuch - Robert Lewandowski 'Myster sto'

plakat33 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 12, 2018 07:47   

Jay-Jay Okocha napisał/a:
Andre Silva punktuje...

Oprócz bramki jak on grał? Niestety nie mogłem oglądać spotkania.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 12, 2018 08:00   

Raczej niewidoczny. Ale bramkę strzelił.

Zgadzam się z analizą, zagraliśmy bardzo słabo, jak typowa zbieranina piłkarzy bez większego pomysłu na cokolwiek. Indywidualnie czasem któryś coś pokazał, bo zasadniczo w piłkę grać potrafią, ale to nie jest drużyna.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 12, 2018 08:42   

rafal996, jak dla mnie to jest obraz Reprezentacji od wielu lat. Tylko przed ostatnimi MŚ pseudo eksperci w mediach zakłamywali tą rzeczywistość. To cały czas była dla mnie zbieranina przeciętnych piłkarzy, którzy mieli szczęście zagrać z kilkoma bardziej utalentowanymi kolegami.

Podoba mi się jednak gra Lewandowskiego. Jakbym widział Higuaina w Milanie, tylko z gorszymi kolegami na bokach :P

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 12, 2018 10:01   

A dla mnie nie. Bez przesady. Owszem, od ostatnich eliminacji zaczęło się psuć i jechało w dół, ale jeszcze potrafili się spiąć i zagrać dobre spotkanie jako drużyna, były jakieś wyniki. Na MŚ wszystko się posypało kompletnie i trwa do teraz. Ale te wyniki z pierwszej części przygody Nawałki nie były przypadkowe, tam była naprawdę drużyna. Skuteczna, uważna, świadoma tego, co chce grać.

Soja 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 12, 2018 10:21   

plakat33, ja oprócz bramki pamiętam jeszcze przynajmniej trzy strzały Andre, po rogu na krótki słupek, z pola karnego i z poza. Więc trudno powiedzieć, żeby był "niewidoczny". Trzeba jednak wziąć poprawkę, na to, przeciwko jakiej "obronie" grał...

Cieszę się, że mamy "polskiego Pippo" Piątka i "polskiego Beckhama" Kurzawę, ale ta kadra ma zbyt słaby "szkielet", żeby pozwalać sobie na takich jednowymiarowych zawodników na boisku.
Natomiast gdyby ta kadra miała w polu 10 "Kubów" to by taka Portugalia drżała przed nami, a nie odwrotnie.

Liczę też, że wraz z odejściem Łysego skończyła się nasza "specjalna relacja" z Preziosim i to nie nam będzie on wciskał w zimie Piątka za 50mln. Nie zrozumcie mnie źle, kibicuję chłopakowi bo zapisuje się tym startem sezonu w historii. Ale jak dobrze wiemy, nawet korona króla strzelców w pojedyńczym sezonie Serie A nie czyni nikogo jeszcze napastnikiem światowego topu.

carlos napisał/a:
Abate to fizol, który porusza się po boisku jak wieża po szachownicy

Odpowiedz do tematu