ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Koszulki Milanu
Autor Wiadomość
bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 14, 2018 11:47   

3 koszulka

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 14, 2018 11:52   

No tak, zaczęło się dobrze od domowej, a potem już niekoniecznie... Koszulka dość fajna jak by była jakąś treningową czy przedmeczową, na meczówkę to bardzo średnio mi się to widzi.

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 14, 2018 12:51   

Też jestem zawiedziony i jednak rozczarowany, bo wieszczyłem na forum, że będzie dobrze, żeby z oceną poczekać do oficjalnych prezentacji (mając na uwadze poziom włoskich narodowych koszulek)...

Nie jest dobrze. Drugi i trzeci zestaw z twarzy zupełnie podobny do nikogo, pierwszy też nie powala - tegoroczna pierwsza koszulka jest moim zdaniem w stosunku do niej bezkonkurencyjna.

MK92 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 14, 2018 13:14   

Na mój gust ten prawdopodobny trzeci komplet strojów na przyszły sezon nie jest zły. Mam tutaj neutralny stosunek. Nie ma jakichś zbędnych udziwnień, jak choćby ten fatalny czarny pasek zaproponowany na koszulce wyjazdowej i to jest najważniejsze.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 14, 2018 15:27   

Domowe potworki piżamki i dwa dodatkowe komplety - zupełnie anonimowe. Nie zaczyna się najlepiej.

cortess 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 16, 2018 16:41   

A tam, nie ma co narzekać, bo obyło się bez tragedii. Szału nie ma, bo dostaliśmy tak naprawdę modele te same co inne teamy - ta 3cia to klasyczna Puma tegoroczna, a wyjazdówka jest identyczna jak "specjalna" koszulka BVB na europejskie puchary. Taka domówka Interu od Nike poza detalami jak faktura na paskach czy inny kołnierzyk jest bardzo podobna do naszej.

PS. Nie liczyłem na żadne "wejście smoka" z odważnym projektem tak na serio, aczkolwiek dzięki zmianie sponsora technicznego po sieci krążyło mnóstwo nowych konceptów, a niektóre z nich brałbym w realu za każde pieniądze.

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 17, 2018 15:04   

przedmeczowa koszulka. Jak będzie dostępna to kupuje :)

rangiz 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 17, 2018 17:20   

Ładne. Szkoda, że Puma i Emiraty nie są żółte, tak jak to było pierwotnie.
Mogli ją dać na trzeci komplet, który i tak jest używany raz do roku i ma raczej wartość kolekcjonerską.

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 30, 2018 18:02   

wyjazdówka jeszcze raz. Powoli się jednak przekonuje i fajna ta odcień czerwieni

Bluzy trenigowe ponoć

rafal996 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 31, 2018 10:06   

Ja niestety podtrzymuję, że domowa bardzo fajna, ale ta wyjazdówka słaba, a konkretnie pasek psuje wszystko. Bluzy też mi się średnio podobają. Ale inna sprawa, że Adidas też ostatnio nie dawał nic ciekawego.

cortess 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 06, 2018 13:02   

Na zdjęciach już można było oglądać oficjalnie nowe domówki to teraz na klipie:
https://www.youtube.com/watch?v=m-Z_YnB2vM0

Jay-Jay Okocha 
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Pią Lip 20, 2018 16:49   

Koszulki w pierwszym "praniu" prezentują się naprawdę ładnie.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 20, 2018 16:52   

Też mi się podobają. Razi mnie trochę kołnierzyk ale wrażenie nie jest złe.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 11, 2018 22:08   

Z niemałym zaskoczeniem miałem okazję przymierzyć nową koszulkę w sklepie Pumy w Gorzowie. Cena 399zł, ale przy drugim produkcie na paragonie (np. białe spodenki ACM za 149, nic więcej milanowego nie było) - 20%!
Niestety koszulka mnie nie przekonała. Materiał jakiś taki... słaby, cienki i niezbyt przyjemny. Poprzednie ze stajni adidasa robiły dużo lepsze wrażenie estetyczne.
Szkoda, ciekawe jak będą się prezentowały koszulki treningowe, ale z pewnością nie kupię żadnej bez dotykania ;)

martino1989 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 18, 2018 10:16   

A to był sklep outletowy, czy regularny?

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 11, 2018 20:27   

Może ktoś wie co to za koszulka na amazonie wisi?

https://www.amazon.co.uk/...lickstream_1_dp

Jest aktualnie niedostępna, ale ciekawi mnie czy ktoś gdzieś indziej na nią trafił z możliwością kupienia. Nie ukrywam, że moim zdaniem zjada tryktory na ten sezon bez problemu (może poza bramkarską).

Odpowiedz do tematu