ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Serie A 2018/2019
Autor Wiadomość
MK92 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 28, 2018 11:11   

Na razie to wszystko przypomina wróżenie z fusów. Ciężko po ledwo dwóch kolejkach zauważyć jakąś wyraźną tendencję wśród pretendentów do czołowej czwórki. Dla przykładu Inter zagrał jeden mecz żenująco słaby, a drugi całkiem dobry, który zawalił im wyłącznie bramkarz. I co po takich dwóch różnych spotkaniach można o zespole Nerazzurrich powiedzieć? Jeżeli chodzi o Romę, to jest to drużyna nieobliczalna i tym bardziej trudno stawiać jakieś prognozy na nasz piątkowy pojedynek z zespołem Giallorossich.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Wto Sie 28, 2018 11:20   

MK92 napisał/a:
I co po takich dwóch różnych spotkaniach można o zespole Nerazzurrich powiedzieć?

Że mają jeden punkt ;)

I że nie potrafili dwa razy sensownie zareagować na boiskową sytuację.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 28, 2018 13:32   

Można powiedzieć, że już na starcie są do tyłu, a wszystkie mecze z czołówką jeszcze przed nimi. Może to być dla nich problem, mimo że to dopiero początek. Margines błędu im się zmniejszył.

wasyl 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 30, 2018 20:36   

Przeciez jestesmy po 2 kolejkach. Na mistrza raczej szans nie maja a co do reszty kazdy dalej ma takie same szanse. Juve jednak jest poza zasiegiem na papierze no i chyba nie tylko patrzac na ostatnie lata w Serie A.

bogiel 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 01, 2018 19:53   

Murawa w Bolonii fatalna, jakieś urwisko a nie murawa. Nie pisałbym o tym gdyby nie to, ze Włosi najbliższy mecz Ligi Narodow grają w Bolonii (z Polakami). Jak można taki stadion z taką murawą wybrać na organizację meczu między reprezentacjami?? Nie mam pojęcia.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 01, 2018 20:43   

Dziś przez tragiczny stan murawy odwołano jeden mecz serie B i prawdopodobnie skończy się to walkowerem.

W Bolonii był jakiś dramat. Nie dziwota, że strzały lądowały gdzieś za stadionem.

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Wrz 01, 2018 21:03   

Panowie, bo nie oglądałem, jak wyglądał Inter w takich warunkach, bo wynik robi wrażenie?

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 01, 2018 21:13   

carlos napisał/a:
Panowie, bo nie oglądałem, jak wyglądał Inter w takich warunkach, bo wynik robi wrażenie?

grali jak w poprzednim sezonie. Do pierwszej bramki praktycznie bez pomysłu, po bramce na 1-0 Bologna sie musiała otworzyć i skończyło się na 0-3

kamilus 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 01, 2018 21:18   

Ogólnie to Bologna oprócz w miarę mądrej obrony (bo i Inter w ofensywie nic ciekawego do pierwszej bramki nie pokazywał) nic szczególnego nie grała, a ofensywa u nich leżała całkowicie. Zaczynam podejrzewać, że dni Pippo są już policzone.

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Wrz 02, 2018 21:25   

Czy Napoli po raz 3 z rzędu da radę odwrócić losy meczu? Znów przegrywają 2-0, tyle że już do przerwy. Sampdoria pozwala im na mniej niż Milan, a do tego oni sami są bardziej niedokładni w ofensywie. Z pewnością jednak nie powiedzieli ostatniego słowa w tym spotkaniu.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 02, 2018 21:40   

Nie wiem jak się skończy, ale moje zdanie jest takie, że szczęście Napoli się szybko skończy i w tym sezonie nie będą walczyć o scudetto.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 02, 2018 22:05   

Sampdoria wydaje się grać mądrzej niż Milan, więc moim zdaniem potrzebują znacznie więcej niż w meczu z nami, by ugrać chociaż 1 punkt. Czy się uda? Jakbym miał spróbować zgadnąć na 72. minutę, to bym powiedział, że nie.

edit:
I chyba wszystko jasne. To co, delikatny moment? :D

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Wrz 02, 2018 22:11   

Q, cóżeś Ty teraz uczynił! Jeden z goli sezonu.

rafal996 napisał/a:
Nie wiem jak się skończy, ale moje zdanie jest takie, że szczęście Napoli się szybko skończy i w tym sezonie nie będą walczyć o scudetto.
Szczęście może i się skończy, ale umiejętności zostaną. W meczu z nami to my mieliśmy szczęście po swojej stronie, a skończyło się punktami dla nich. No i nie ich wina, że żyją w erze totalnej dominacji Juventusu.

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 02, 2018 22:28   

Porażka mnie tak nie dziwi, jak zostawienie na ławce Callejona i Hamsika. Odważna decyzja Carletto - u Sarriego raczej nie do pomyślenia, nawet jeśli obaj zawodnicy grali piach.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 03, 2018 09:35   

Święto. Chyba po raz pierwszy od transferu na okładkach wszystkich głównych dzienników nie ma CR7.
https://www.football-ital...yspapers/127491

Cokolwiek by się nie działo, to on tam był. Ostatni dzień okienka transferowego nie był tak istotny jak na przykład sparing Juve i CR7 z juniorami.

To nie jest tak, że się czepiam, tylko po prostu bardzo mnie bawiło oglądanie okładek od dwóch miesięcy :P
Inna sprawa, że jest to też dla mnie jak najbardziej zrozumiałe. Temat CR7 trzeba grzać ile się da, w końcu jest to też dobre dla marketingu całej ligi.

Dopóki nie strzeli gola, to trzeba grzać temat tej posuchy, a jak już strzeli, to od nowa ogrzewać się w jego blasku :)

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 03, 2018 12:44   

Ospina trochę ręcznik w bramce Napoli, co w światło, to w sieci. Ewidentnie nie ma szczęścia ten golkiper.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 03, 2018 16:27   

Ano. sześć na sześć póki co.
lì a casa il cuore sentirà!

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Wrz 03, 2018 18:14   

Z tym Ospiną to fakt, sam o tym pomyślałem podczas meczu, że on raczej piłki wyjmuje z tej siatki zamiast łapać. Z drugiej strony Immobile, Jack oraz Quagialerlla wsadzili mu bramki wyjątkowo ładne i trudne do obrony, Calabria i Defrel mniej ładne, ale też trudne (pierwsza Defrela to strzał prawie w okno, druga rykoszet po obrońcy).
pandoktor napisał/a:
Porażka mnie tak nie dziwi, jak zostawienie na ławce Callejona i Hamsika. Odważna decyzja Carletto - u Sarriego raczej nie do pomyślenia, nawet jeśli obaj zawodnicy grali piach.
No i Mertens też startuje na ławie, a to jednak inna półka niż Milik. Nie wiem jak na to patrzy Carlo, ale raczej aktywacja ławki rezerwowych powinna im wyjść na dobre mimo wszystko. Wiadomo - jakość spada w danym spotkaniu, bo ci lepsi i doświadczeni robią miejsce młodszym, no ale meczów jest dużo a warto mieć sprawdzoną i ograną 20stkę.

zino 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 04, 2018 08:32   

carlos napisał/a:
No i Mertens też startuje na ławie, a to jednak inna półka niż Milik.

Niby tak i też tak myślałem, ale trzeba też przyznać, że od pewnego czasu formą nie błyszczy (nie, żeby Milik na mundialu np błysnął :P ) , z Samp też za wiele nie wniósł po przerwie.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 05, 2018 23:05   

Taka sytuacja :
https://twitter.com/SonarMCP/status/1037427991897354241

Burdel w federacji, w Serie B, Serie C itd. No ale do jakiejś opaski się trzeba przyczepić... :wall2:

Adin 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 15, 2018 17:01   

Inter kolejna strata pkt. :piwo:

rafal996 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 15, 2018 17:14   

Pośmiejemy się po naszym meczu, ale jak na te zapowiedzi typu scudetto to jest grubo :D

kamilus 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 15, 2018 17:15   

To nawet podwójna przyjemność, bo nie dość, że kuzyni przegrywają (to cieszy chyba w każdych okolicznościach), to dodatkowo Parma wygrywa (mam do nich sentyment od 'starych' czasów Serie A).

miszcz 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 15, 2018 17:38   

rafal996, dokładnie. Nie idźmy tą drogą, jak oni rok temu, z Perisiciem w roli głównej. Znajdźmy się najpierw nad nimi w tabeli by mieć prawo do jakichkolwiek śmieszków.

Adin 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 15, 2018 18:11   

Przed Interem dwa zespoły niewygodne Sampa i Fiora. My zaś mamy Cagliari(ciekawy zespół, ale teretycznie słabszy od tamtych)) i Atalanta, która powie na jakim etapie jesteśmy po lecie:).

Odpowiedz do tematu