ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Milan-Roma
Autor Wiadomość
Jay-Jay Okocha 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 02, 2018 16:12   

Bez przesady, nie sadzajmy Suso na ławce i nie wystawiajmy w podstawie Castillejo jego kosztem. Ten drugi póki co kilka razy nieźle szarpnął wchodząc z ławki, ale jestem za tym, żeby zmiennicy musieli się troszkę bardziej wysilić, by na pierwszy skład zasłużyć, nie mówiąc już o zdrowym i sukcesywnym wkomponowaniu w drużynę. Cieszy natomiast fakt, że na kilku pozycjach jest całkiem solidna konkurencja, a ta zawsze daje progres.

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Wrz 02, 2018 16:37   

Jeśli na ławce będzie ktoś lepszy to niech trener sadza Suso, tyle że dotyczy to chyba raczej każdego naszego piłkarza, prawda? Jeśli Caldara będzie lepszy niż Romek a Laxalt niż RR to w czym problem, żeby to oni grali? Żaden.
Ale jeśli oceniamy skrzydła to zauważymy tylko 3 nazwiska, no i Jacka którego będzie można wykorzystać w razie sytuacji alarmowej. 3 nazwiska, a meczów blisko 50, więc każdy zdąży pograć. Suso tym bardziej, że wobec absencji Hakana będzie koniecznością na boisku, a i razem z Turkiem dadzą razem więcej niż każdy z osobna. Samu zagrał fajnie te 20 minut, ale do pierwszego składu jeszcze daleka droga.
No i Hakan tak samo jak Suso ma swoje ograniczenia, ale widać forum potrzebuje więcej czasu, żeby się nimi zmęczyć. Na wszystko przyjdzie czas. Gwiazda? Mi ciężko mówić o prawdziwej gwieździe wobec kogoś, kto nie przechodzi mojego autorskiego testu Cassano.
I nie, nie mam nic do Turka, bo dla mnie to ta sama półka co Suso. Szanuję i cenię, bo lepszych u nas brak.

Jay-Jay Okocha 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 02, 2018 17:31   

Jack, Suso i Hakan to dla mnie na dłuższą metę gracze na ławkę. Chciałbym, żeby w perspektywie dwóch lat ich role pełnili jednak zawodnicy z wyższej półki. Nie wykluczam, że choć jeden z dwóch ostatnich może wskoczyć na poziom zawodnika na miarę pożądanego przeze mnie Milanu, ale nie ukrywam przy tym , że będzie to dla mnie zaskoczenie. A póki co muszą stanowić o sile zespołu, bo lepszych nie mamy.

Qba69 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 02, 2018 19:36   

carlos napisał/a:
Mi ciężko mówić o prawdziwej gwieździe wobec kogoś, kto nie przechodzi mojego autorskiego testu Cassano

Poproszę o szczegóły :lol2:

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Wrz 02, 2018 21:30   

Qba69 napisał/a:
Poproszę o szczegóły :lol2:
Test polega na porównaniu iksa do Cassano (w naszych barwach) w celu ustalenia czy ma badany papiery na poważną karierę. Jeśli nie gra się lepiej niż grubawy 30 latek z niepoważnym podejściem do futbolu to nie za bardzo jest o czym mówić.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 02, 2018 22:14   

Widzę, że mój wpis ożywił trochę dyskusję o meczu, i chyba dobrze. :) Ale być może nie do końca jasno się wyraziłem - nie chcę, by Rino już teraz sadzał Suso na ławce (bo na razie nie widzę ku temu powodów), ale chcę, by się nie bał tego zrobić, jeśli w ciągu następnych x spotkań (x równe tyle, ile będzie chciał Gattuso) Hiszpan nie wybije się ponad przeciętność. Bo w końcu mamy zmienników i powinno być tak, że jak ktoś jest w słabszej formie, to siada na ławce.

Jay-Jay Okocha napisał/a:
Jack, Suso i Hakan to dla mnie na dłuższą metę gracze na ławkę. Chciałbym, żeby w perspektywie dwóch lat ich role pełnili jednak zawodnicy z wyższej półki. Nie wykluczam, że choć jeden z dwóch ostatnich może wskoczyć na poziom zawodnika na miarę pożądanego przeze mnie Milanu, ale nie ukrywam przy tym , że będzie to dla mnie zaskoczenie. A póki co muszą stanowić o sile zespołu, bo lepszych nie mamy.

Nie sposób się z tym wpisem nie zgodzić.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 03, 2018 15:44   

Dołączam do tych, którym szkoda że jest przerwa reprezentacyjna. Mecz z Romą narobił mi apetytu, widziałem naprawdę fajną drużynę i chciałbym od razu dostać następne mecze. Przekonamy się wszyscy dopiero za jakiś miesiąc, na ile to jest stabilne i będzie się rozwijać.

Czekam też, aż tabela się jakoś wyklaruje, bo na razie miejsca są zupełnie nieadekwatne, typu SPAL w czołówce. Chcę już zobaczyć trend w tym sezonie - kto gra zgodnie z oczekiwaniami, kto lepiej, kto gorzej, ile nam brakuje do konkurentów.

Szkoda też tego przełożonego meczu z pierwszej kolejki. Może takie przetarcie z Genoą pozwoliłoby uniknąć porażki z Napoli, które jak widać wcale formą nie grzeszy.

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Wrz 03, 2018 18:36   

carlos napisał/a:
papiery na poważną karierę
Chodzi tu o wagę ciężką wśród klubów i to grę w ich podstawie. Ale widzę, że nawet w większym Milanie (tym za kilka lat, grającym w LM) oczekujemy nazwisk innego kalibru lub rozwoju tych, które mamy. Zdrowo i sensownie. Cutrone, Suso, Hakan, Kessie, Romagnoli, Calabria, Gigio i inni potrzebują rozwoju umiejętności, szczęścia i kupy doświadczeń, żeby oczekiwania stawiane w top klubie spełnić. Nie każdemu się to uda, a nie każdy komu się to uda tu zostanie.
rafal996 napisał/a:
Szkoda też tego przełożonego meczu z pierwszej kolejki. Może takie przetarcie z Genoą pozwoliłoby uniknąć porażki z Napoli, które jak widać wcale formą nie grzeszy.
Trochę to naciągane. :P Wygrali 2 mecze i to z drużynami mającymi gryźć łydki czołówce, dali ciała z Sampodrią, ale (tak jak my to lubimy często robić na forum) gdyby Insigne strzelił bramkę w tej 2 minucie, gdyby Mertens nie przeniósł piłki z dwóch metrów nad poprzeczką... .
Trzeba cierpliwie czekać na stabilizację formy w klubach, ja swoich przedsezonowych typów nie zmieniam nawet przy Lazio czy Interze, które startują w ligę na zaciągniętym ręcznym. Zaczynamy dopiero wrzesień, więc na podstawie rozegranych kolejek można najwyżej rozmawiać jak kto przepracował lato, a nie kto jak skończy ligę.

b4ry 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 18, 2018 06:31   

Milan Roma tactics

fajny krótki filmik

lorando 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 18, 2018 06:33   

https://notowaniatyperskie.wordpress.com/ - Mają na dzis typ z kursem ponad 6! trafili w niedzielę wygraną Getafe z Sevillą po kursie 5 i skana dali na bloga! ciągle trafiają! polecam ich bo sam grałem ten niedzielny mecz

Odpowiedz do tematu