ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Muzyka
Autor Wiadomość
pepe 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 30, 2017 21:45   

To jest rangiz.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 31, 2017 11:03   

https://www.instagram.com/p/Ba0W1oVDrVG/
Powyżej to też ja, w trakcie polowania na Juve przed ostatnim meczem.
A tak poważnie, to mój dobry ziomeczek, który kroi niewiernych z bandy Juventusu na swoich rejonach w Indonezji. Często wspieramy się w ramach zawartego paktu chuligańskiego. Być może ten układ przerodzi się w międzynarodową zgodę.

theoden92 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 21, 2017 23:04   

Wydaje mi sie, ze ktos tu jakis czas temu rozmawial o Nocnym Kochanku. Bylem i bawilem sie swietnie, wesole teksty i swietna muzyka do skakania. Polecam! :ok:

miszcz 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 28, 2018 11:43   

Już dzisiaj wydarzenie roku i nie chodzi o żadne podrzędne "Derby Włoch" :P
Jakiś milanista się wybiera ? :)

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 05, 2018 05:41   

w Niedzielę wieczorem doszła do nas informacja o śmierci artysty który był legenda polskiej sceny rockowej/alternatywnej Robert Brylewski. Brał udział w zespołach jak Kryzys, Armia czy Izrael.

Tym bardziej szkoda, bo jak się okazuje to śmierć jest spowodowana przez pobicie a typowi grozi tylko 15 lat więzienia

http://muzyka.interia.pl/...osc,nId,2589623

Brygada Kryzys - To Co Czujesz To Co Wiesz dla mnie najlepszy numer Brygady
https://www.youtube.com/watch?v=LkPrclUezV0

Jay-Jay Okocha 
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Śro Lip 11, 2018 15:09   

Dwa dni temu na Stadionie Śląskim w Chorzowie Guns N' Roses dali 3,5 h (sic!) koncert. Był to do tej pory ich najdłuższy występ podczas liczącej ponad 120 koncertów trasy 'Not in this lifetime' i najprawdopodobniej rekord Polski jeśli o duże gwiazdy idzie. Setlista objęła ponad 30 kawałków i nie zabrakło w niej dosłownie żadnego dużego hitu, a w kwestii pomniejszych było sporo zaskoczeń. Około 50 tys. ludzi, dobra organizacja i chyba jedyny minus to brak piwa alkoholowego.

Tak więc marzenie z dzieciństwa stało się faktem. Jakieś małe obawy co do jakości i profesjonalizmu były, ale tym bardziej jestem zaskoczony, bo gołym okiem widać było, że wszystkim zależało, by dać z siebie maksimum. I to się udało wręcz z nawiązką. Bawiłem się na płycie około 20 m od sceny i dokładnie naprzeciwko niej i muszę powiedzieć, że akustyka była wyśmienita, a sam występ fenomenalny. Zespół pojawił się na kilka minut przed planowanym startem i zostawił po sobie niesamowicie pozytywne wrażenie. Oni chyba jeszcze są w stanie dużo dać.

kazelot 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 12, 2018 06:47   

Jay-Jay Okocha napisał/a:
chyba jedyny minus to brak piwa alkoholowego.

To był bardzo duży minus :) Pierwszy raz na koncercie spotkałem się z czymś takim , to już jakaś nowa tradycja świecka ?!
Co do samego koncertu to potwierdzam fenomenalny . Co zaskoczyło mnie to ze teraz na stadionie jest lepsza akustyka niż jak nie było dachu .

miszcz 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 12, 2018 08:47   

Na Metallice też nie było piwa alkoholowego, więc to już niestety chyba standard.

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 12, 2018 09:01   

kazelot napisał/a:
Jay-Jay Okocha napisał/a:
chyba jedyny minus to brak piwa alkoholowego.

To był bardzo duży minus :) Pierwszy raz na koncercie spotkałem się z czymś takim , to już jakaś nowa tradycja świecka ?!
Co do samego koncertu to potwierdzam fenomenalny . Co zaskoczyło mnie to ze teraz na stadionie jest lepsza akustyka niż jak nie było dachu .

Prawo. Nie mozna pic alko na scenie tylko w wyznaczonych punktach i max chyba 3.5-4.5 alkoholu

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 12, 2018 14:53   

To tak jak na Woodstocku czy innych imprezach typu Dni Morza, nie można podejść z piwem w okolice sceny, ale jak masz Coca Cole pół na pół z Jim Beamem to bawisz się w pierwszym rzędzie w najlepsze ;)

kazelot 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 13, 2018 09:12   

bounty_fire napisał/a:
Prawo. Nie mozna pic alko na scenie tylko w wyznaczonych punktach i max chyba 3.5-4.5 alkoholu

Prawo działa chyba na każdej imprezie inaczej , na Kulcie w Spodku bez problemu można wchodzić z browarem na płytę i trybuny .

konrad_acm napisał/a:
To tak jak na Woodstocku czy innych imprezach typu Dni Morza, nie można podejść z piwem w okolice sceny

Na Woodstocku to tak naprawdę od tamtego roku jak ustawili te durne barierki ten zakaz jest przestrzegany , wcześniej nikt za bardzo nie zwracał uwagi na to czy stoisz z browarem w okolicy sceny

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 13, 2018 09:24   

kazelot, oczywista oczywistość, jestem na każdym przystanku odkąd jest Kostrzynie.
W tym roku niestety też ma być impreza podwyższonego ryzyka. Tragedia jest z tymi barierkami i ogrodzeniami. Przy większych koncertach (gwiazdach) ścisk jest w przejściach niesamowity, a w razie niebezpieczeństwa, któremu niby mają zapobiegać, mogą okazać się katastrofą.
:rock:

kazelot 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 24, 2018 09:44   

konrad_acm,

Podobno w tym roku ma nie być barierek przed scena . Blisko tragedii było już w tamtym roku na koncercie Hey , na szczęście kumaci ludzie z ochrony widząc co się dzieje samo rozpinali ogrodzenie .

Odpowiedz do tematu