ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Primera Division (cz. 4)
Autor Wiadomość
Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 07, 2018 12:53   

Najlepsze są te lamenty z obu stron w sytuacji, gdy obie drużyny nie bez przyczyny zyskały zacne przydomki - UEFAlona oraz UEFA Madryt. Trudno byłoby wyłonić z tej pary większego beneficjenta sędziowskich pomyłek oraz skuteczniejsze w aktorzeniu panienki na przestrzeni ostatnich lat. Ręka Messiego, taśmowe rzuty Ronaldo, Busquets (!), Marcelo z Wolfsburgiem, Jordi Alba, Ramos i jego łokcie, Suarez (!!), wyjątkowy rzeźnik Casemiro, rewanż z PSG... Długo by wymieniać.

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 31, 2018 12:21   

Zidane zrezygnował z pracy w Realu :wow:

Qnen 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Maj 31, 2018 13:49   

No to teraz Ronaldo odejdzie i będzie ciekawie.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 31, 2018 15:24   

Jeśli Ronaldo odejdzie, dopiero zrobi się ciekawie (w myśl 'chińskiego' przekleństwa, czyli 'obyś żył w ciekawych czasach'), bo nagle trzeba będzie od nowa ustawiać całą ofensywę - a wcześniej znaleźć osobę, która się podejmie tego zadania.

Na chwilę obecną włodarze Realu też za łatwo nie mają, bo za wiele ciekawych nazwisk do posadzenia na ławkę nie ma - Sarri, Blanc, może Conte. Albo Allegri, wszak plotki o jego przejściu były już chyba rok czy dwa lata temu? Ale czy to nazwiska na miarę Królewskich? Szczerze mówiąc nie wydaje mi się...

rafal996 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 31, 2018 22:48   

Pochettino jest typowany, ale dla mnie to mocno wątpliwy wybór.

Będzie ciekawie, ale to w sumie żadna niespodzianka. Real drugi raz z rzędu startował do finału LM identyczną jedenastką (!), co pokazuje że pewne zmiany po prostu musiały nastąpić. Poważne wyzwanie przed Realem.

Nie spodziewałem się dymisji Zidane'a, prędzej odejścia Cristiano. Teraz wygląda na to, że trener może uruchomić lawinę.

Wolf 
Madridista

Wysłany: Pią Cze 01, 2018 18:35   

O Pocha trzeba będzie się targować z Levym a jak sobie przypomnę transfery Modricia i Bale'a to już mnie trzęsie. Na chwilę obecną wydaje się najsensowniejszym wyborem, ale po Zizou, każdy trener będzie miał pod górę, tym bardziej, że trzeba przeprowadzić małą rewolucję
Ktokolwiek by to nie był na przyszły sezon nastawiam się na brak trofeów i na etap na zgranie.

Odpowiedz do tematu