ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wiecej calcio w tv?
Autor Wiadomość
bogiel 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 15, 2018 16:21   

miszcz napisał/a:

W meczu Roma - Szachtar szeroka analiza chamstwa chłopców do podawania piłek.

A nie było tak? Jakbys był mocno za Szachtarem, to krew by Cię zalewała.

A podane przez Ciebie powyższe trzy przykłady są dziełem Cezarego Olbrychta. On ze swoim wyolbrzymianiem pasuje bardziej do Eleven, to fakt.

Dla mnie komentarz z Eleven, to taki piłkarski pudelek. Z gówna zrobić sensację.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Czw Mar 15, 2018 16:35   

O jakich sensacjach mówisz na Eleven?

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 15, 2018 17:23   

Jak Polsat miał LM kilka lat temu to i miał komentorów bo był wtedy jeszcze Iwanow jako komentator, a nie jako prowadzący tylko studio, był Pełka obecnie w C+ czy nawet Wójcik... Teraz to chyba Borek tylko kadrę komentuje. Kołtoń do samodzielnego komentowania się nie nadaje a Kowalski zostawię bez komentarza

z tego co widzę to w C+ się pojawili komentarzorzy kojarzenie z Eurosportem, ale to też kwestia jakie umowy mają podpisane. bo np w Eurosporcie to mała grupa ludzi tam ma prace na pełen etat

bogiel 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 15, 2018 20:49   

Sensacje to złe określenie. Ale na Eleven można było usłyszeć, że
- Gattuso zabije swoich piłkarzy,
- Gattuso powiedział, że proponowana partnerka dla Cutrone go zabije ( a powiedział, że go połamie),
- Biglia na pewno się nie odrodzi ( po meczu z Napoli). Było to powtórzone ze trzy razy
- to jeden z najgorzej wykonanych karnych
https://www.goalscout.com...i-ljajic-34262/

I wiele innych ubarwień, nieśmiesznych żartów.

I te mało ciekawe cytaty z #włoska robota...

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 15, 2018 20:59   

Ja jednak wolę takie niedociągnięcia i wpadki słowne jakie są na Eleven niż kompletny brak wiedzy na temat Calcio i Milanu w połączeniu z wymyślaniem faktów.

Qnen 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Mar 16, 2018 00:27   

Popieram.
Ja też wolę słuchać chłopaków z Eleven, ich błędów, czasem rechotu czy anegdotek anizeli Polsatu a tym bardziej rozochoconego przeżywacza Iwańskiego z TVP. O Panu Darku Szpakowskim nie wspomnę, bo tutaj to już jest poziom ekstremalnego retro. I ponadto nigdy nie byłem fanem komentatorów C+. A co do Borka, to faktycznie jest to czołówka spikerska w Polsce. No i z Polsatu poza jego osobą - tyle.

plakat33 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 16, 2018 09:27   

Eleven pasuje mi najbardziej, a na dobrą sprawę to po prostu lubię ich komentarz. Może i pudelek czasami wraz z innymi wadami ale przygotowania do meczu odmówić im nie można, głos mają też w porządku. Osobiście wolę słuchać ich niż dyrdymały pokroju Calabri z Kalabri, truskawki na torcie itp. Wczoraj był Eurosport, którego się słuchać nie dało, a ostatnio beznadziejnie w Canal +. Były też mecze w TVP równie słabe. Szpaka lubię posłuchać jak gra reprezentacja. To już chyba przyzwyczajenie do jego głosu i bajdurzenia o czasach przeszłych a do tego zawsze czułem, że te mecze niesamowicie przeżywa. Jak ma komentować jakiekolwiek inne spotkania to już fajnie nie jest, ponieważ jego stopień niewiedzy jest dramatyczny. Zresztą jak ktoś ogląda czasem Misję Futbol to najlepiej widać, że on się nadaje tylko do tego aby rozmawiać o reprezentacji. Kiedyś bardziej lubiłem słuchać Borka. Szacun za wykreowanie Hajty i zrobienie z niego gwiazdy. Natomiast jak sobie pomyślę, że LM będzie komentowana przez duet Borek-Truskawka to mam ochotę się powiesić na najbliższym drzewie. Smokowski i Twarowski była klasa ale już ich w tv nie ma. Za Kołtonia i Iwańskiego również podziękuję. Rudzki ma wiedzę i ma o czym mówić. Mielcarskiego również nie lubię, ponieważ mam wrażenie jakby miał zaciśnięty krawat na gardle i przez to słowa ledwo mu przez nie wychodzą. Z komentatorów najbardziej lubię Babiarza w lekkiej ;)

korsi 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 18, 2018 18:51   

Odnośnie eleven to w play now dodali 4 kanał eleven. Ja ich oglądam właśnie przez play now, ale z komórki na tv puszczam

Qnen 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Nie Mar 18, 2018 20:18   

o to świetna informacja! dzięki za info

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 16:21   

No i zaczynają się niezłe cyrki z prawami TV.
LM i LE - mecze pierwszego wyboru zakoduje na wyłączność Cyfrowy Polsat (nie mylić z Polsat Sport i Polsat Sport Extra dostępnym w części kablówek), w zupełnie nowych, płatnych kanałach swojej TV satelitarnej.
La Liga już podzielona pomiędzy C+ i Eleven, co kolejkę będą się wymieniać między sobą meczami pierwszego wyboru.
Bundesliga - najciekawsze spotkania w Eleven + drugi wybór dla C+
Ciekawe, co zrobią z Ekstraklasą, to wyraźny sygnał, że jedenastki i canale zawiązują koalicję przeciw Polsatowi, po tym, jak stracili na swojej platformie europejskie puchary.

Od nowego sezonu, chcąc oglądać LM i LE trzeba mieć talerz z Cyfrowym Polsatem, zapewne z nowym, powstającym "wysokim" - czytaj drogim pakietem.
Do tego Eleven i C+ tak wymieszały transmisje, że trzeba mieć i jedno i drugie, a jeszcze pewnie coś zgarnie dla siebie Eurosport i Eurosport 2 na wyłączność.

Prawa do piłki podzielone na 3 duże koncerny i na jednym dekoderze, w legalnym obiegu raczej nie ma szans, żeby wykupić wszystko, co się zechce oglądać.

Albo weekendowa piłka w wydaniu klubowym - i to z dopłatami do dodatkowych "sportów", albo europejskie puchary w środku tygodnia u tych drugich.
Polsat nie da do nc+ paczek z pucharami, bo to wypaczałoby sens kupowania LM i LE dla siebie.

Należy też zdać sobie sprawę z tego, że Eleven musi iść na układ i oddać rywalom za $ część swoich zdarzeń, bo te 4 kanały i multum nakupionych praw do tej pory były w naprawdę promocyjnych cenach - zarówno w kablówkach, talerzach, jak i w sieci.
Dobrze, że chociaż Serie A jest bezpieczna...

Wolf 
Madridista

Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 17:52   

Tylko dlaczego musieli podzielić się akurat tą ligą? Nie można było francuską albo F1?

Oglądam przede wszystkim Real, sporo Milanu i jakieś hity LM. W związku z LM w Polsacie od przyszłego sezonu zmieniłem zimą nc+ na Polsat i byłem przekonany, że od sierpnia mam ładnie LM, La Ligę i Serie A w jednym miejscu na parę lat. A tu taki zonk. Strasznej tragedii nie ma, bo co najwyżej połowę meczy Realu trzeba będzie obejrzeć na streamie, ale niesmak pozostaje. Zdecydowanie żółta kartka dla Eleven. Na Twitterze popularne hasło dzisiaj "wypad pajace, wracam na Ace"

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 19:38   

Jeśli Serie A zostanie w Eleven to dla mnie pół biedy, bo na tym mi zależy.

Liczę na to, że pozwolą na kupowanie pojedynczych meczów w necie, bo w przeciwnym razie słabo to widzę. Mało kto kupi stały pakiet trzech telewizji... bardzo mało kto.

Qnen 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 20:13   

Przecież Serie A zostaje w Eleven na 3 kolejne lata.

Kukiss 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 17, 2018 10:34   

Dzięki temu, że La Liga jest na dwóch platformach będzie więcej Serie A na kanałach Eleven, bo czas antenowy się zwolnił.

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 25, 2018 15:39   

Polsat kupił 51% udziałów Eleven

za 2-3 lata pewnie kanały Eleven będą gasnąć na rzecz kanałów od Solorza ...

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 25, 2018 15:49   

Polsat szaleje.
Coś to zmienia w kwestii Serie A w najbliższym sezonie?

Qnen 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Maj 26, 2018 17:07   

nie
ale za kilka lat może być różnie...

rafal996 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 27, 2018 11:43   

To będę się martwił za kilka lat ;)

miszcz 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 02, 2018 07:45   

W 8 kolejce Eleven pokaże wszystkie 10 spotkań. :piwo:
Ja to stosunkowo młody jestem, ale pamięta ktoś może taką sytuację w tym kraju? :)

rafal996 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 02, 2018 08:10   

No nie było tak.
Zdaje się, że pomagają też zmiany w terminarzu przed tym sezonem, czyli zróżnicowanie godzin.

A jak już rozmawiamy o transmisjach... Ktoś mi powie, jak to w końcu jest z tą Ligą Mistrzów? Wziąłem w końcu ten Polsat i myślałem, że będę mieć większość tego, co mnie interesuje, a tu się okazuje, że nie mam Eleven 4, nie mam tych meczów La Liga co drugą kolejkę, a to wszystko ma NC+, gdzie są też... kanały Polsatu z LM. Serio Polsat się zgodził na coś takiego? Teraz wychodzi na to, że mając NC+ można mieć dosłownie wszystko. Taki atut miał Polsat i się nim podzielił? Nie mogę uwierzyć.

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 02, 2018 08:22   

rafal996, tak jest o dziwo. Też się zdziwiłem 2 tygodnie temu przedłużając umowę z NC+ i dokupując za kilka złotych kanały Polsat Sport PPV. Eleveny też oczywiście mam.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 02, 2018 08:38   

Niesamowite. Nie wiem jaką kasę dostali za te kanały z LM, ale przecież gdyby ich nie dali, to mnóstwo ludzi by wzięło dwuletnie abonamenty u nich. Z boku to wygląda na strzał w kolano.

Pippo 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 02, 2018 18:35   

Z tego co mi wiadomo, to nawet mając pakiet Max Premium, Polsat nie udostępnia kanałów Polsat Sport Premium i jedynym sposobem na wyjście z tej sytuacji jest dodatkowa opłata w wysokości 10 zł m/ac, ale należy podpisać cyrograf wiążący z nimi na kolejne 30 m-cy...

bogiel 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 02, 2018 21:02   

A nie jest tak, że mecze Ligi Mistrzow będą dostępne na nc+ tylko na jesieni i w zimie (faza grupowa)?? Pozniej kanały z meczami znikną z nc+. Tak gdzies chyba czytałem, ale nie jestem pewien.

Komentarz meczu Roma - Pilzno słaby jesli chodzi o dykcję. Jeden z komentatorow mówi sylabami nie wyrazami ;)

rafal996 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 03, 2018 07:57   

Z tego co ja czytałem, do końca roku te kanały ma za darmo każdy, kto ma pakiet z C+. Po nowym roku mają być płatne ok. 30 zł za pakiet, czyli przestanie się aż tak opłacać, biorąc pod uwagę że NC+ i tak jest droższe. Ale nadal uważam, że Polsat nie wykorzystał narzędzia do budowania przewagi na rynku.

Odpowiedz do tematu