ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Seriale
Autor Wiadomość
miszcz 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 17, 2017 22:48   

Na tym HBO GO to zapewne z lektorem?

Majkel 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 20, 2017 00:46   

Na HBO GO można zawsze ustawiać ścieżkę dźwiękową.
lì a casa il cuore sentirà!

Bubu 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 28, 2017 22:27   

A poza HBO GO? Dwa sezony obejrzałem na CDA. Trzeci sezon trudno mi tam znaleźć.

plakat33 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 29, 2017 02:33   

Odcinki 3 sezonu dodawane są na: filmy.to

Placor 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 20, 2018 11:44   

Wrzucam, oceniam to co obejrzałem ostatnio. Raczej nowości i co jest warte polecenia. może komuś się przyda.
Punisher świetny serial akcji, warto było czekać 8+/10
Dark totalne zaskoczenie, niemiecka produkcja Netflixa. Ciekawe zwroty akcji, wyśmienita muzyka. 9/10
Unabomber produkcja oparta na faktach, świetne dialogi trzyma w napięciu 8/10
Ozark dobre kino, również trzyma w napięciu, dobrze napisana fabuła 8-/10
Electric Dreams Jestem w trakcie, dlatego bez oceny. Serial na podstawie opowiadań Philipa K. Dicka, lepsze odcinki przeplatane gorszymi ale warto obejrzeć by inaczej spojrzeć na naszą rzeczywistość.

Szybki 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 07, 2018 17:56   

Skończyłem oglądać 3 sezon Gomorry - kozak maślak :prayer: ktoś wie ma powstać 4 sezon?
#10 Rui Costa per sempre!

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 07, 2018 19:10   

Tak, 4 sezon jest już potwierdzony. A wiesz może za to kiedy 3 sezon trafi na HBO GO? Jestem po pierwszych dwóch i nie mam słów, żeby opisać wspaniałość tego serialu.

Szybki 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 07, 2018 19:47   

Nie mam pojęcia ja oglądam na necie w HD i z napisami (lektor pewnie by zepsuł połowę klimatu Gomorry). Trzeci sezon równie mocny co pierwszy i skoro następny jest potwierdzony to nie mogę się doczekać jak dalej potoczy się fabuła serialu po tym co się stało w ostatnich odcinkach.
#10 Rui Costa per sempre!

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 10, 2018 13:39   

Obejrzałem sobie ostatnio po raz drugi The Leftovers. Brak mi słów, za drugim razem to arcydzieło jest jeszcze lepsze. Bezsprzecznie w absolutnym topie moich ulubionych seriali.

Mało nowych seriali ostatnio oglądałem, w tym roku chyba tylko jeden: American Crime Story - Zabójstwo Versace. Świetna historia, polecam. Zresztą wersję ze sprawa O.J. Simpsona również polecam.

Kojarzy mi się też 4 sezon Mostu nad Sundem. Również fantastyczny.

No i oczywiście czekamy na 4 sezon Gomorry :)

MK92 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 11, 2018 11:33   

miszcz napisał/a:
No i oczywiście czekamy na 4. sezon Gomorry :)

Dwa tygodnie temu wziąłem się wreszcie za oglądanie Gomorry. Niegdyś widziałem tylko głośny film z 2008 roku o tym samym tytule. Powiem szczerze, że byłem mocno uprzedzony, gdyż w ostatnim czasie czułem spory przesyt gangsterskimi klimatami, które za młodu robiły znacznie większe wrażenie ;) Ostatecznie za namową znajomych postanowiłem, że obejrzę ten serial. No i wciągnąłem się niesamowicie. Jestem już w połowie drugiego sezonu. Jeżeli miałbym wymienić najmocniejsze strony, to byłyby to przede wszystkim te smaczki związane z życiem w Kampanii. Dodatkowym atutem jest to, że główne postacie często posługują się neapolitańskim dialektem. No, ale nie byłoby tych wszystkich pozytywnych recenzji, gdyby nie fabuła, a ta cały czas trzyma w napięciu i zaskakuje widza niespodziewanymi zwrotami akcji.

No i teraz już dobrze wiem, co to za pan całuje krzyżyk w avatarze miszcza ;) Też polubiłem tego bohatera.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 11, 2018 12:41   

O Panie! Pan to się dopiero dowie o co chodzi z tym avatarem. Nie ma nic wspólnego z sympatią do bohatera. :P Miłego :)

kazelot 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 11, 2018 14:33   

MK92 napisał/a:
No i teraz już dobrze wiem, co to za pan całuje krzyżyk w avatarze miszcza ;) Też polubiłem tego bohatera.

Ciekawe czy zmienisz zdanie jak zobaczysz tą scenę :)

MK92 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 11, 2018 14:55   

Czyli miałem rację pisząc, że w tym serialu najlepsze są niespodziewane zwroty akcji :) Jak dojdę do tej sceny, to dam Wam znać.

MK92 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 16, 2018 23:55   

miszcz napisał/a:
O Panie! Pan to się dopiero dowie o co chodzi z tym avatarem

kazelot napisał/a:
Ciekawe czy zmienisz zdanie jak zobaczysz tę scenę :)

Widziałem już tę scenę z Malammore. Po tym, co wcześniej zobaczyłem w tym serialu, już chyba nic nie było mnie w stanie zaskoczyć. To, co zrobił, było oczywiście przerażające - zresztą sam miał tego świadomość - ale jako wierny żołnierz bezwzględnego dona zaplątał się w tę wojnę tak dalece, że aż nie potrafił zrezygnować z takiej potworności. To był taki punkt kulminacyjny tej całej hipokryzji.

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 17, 2018 10:48   

miszcz napisał/a:
No i oczywiście czekamy na 4 sezon Gomorry

Oj tak, tym bardziej że Marco D'Amore ma reżyserować jeden odcinek.
Swoją drogą, kto jest/był Waszym ulubionym bohaterem? Moim zdecydowanie Rosario - przyjaciel idealny i wierny nawet w najbardziej skrajnych sytuacjach.

Przeczytałem też nie tak dawno temu książkę Saviano - polecam każdemu. Większy nacisk jest w niej położony na kwestie ekonomiczne i schematy prowadzenia nielegalnego biznesu, ale można odnaleźć całkiem sporo analogii do serialowych bohaterów.

W ogóle obok genialnego Dark, Gomorra jest moim ulubionym serialem od strony techniczno-dźwiękowej. Zdjęcia w obu są niesamowite, a klimat uzupełnia idealnie dobrana ścieżka dźwiękowa. Co do samego Dark, to polecam każdemu - niebanalna fabuła no i zdjęcia wraz z grą światła robią niesamowitą robotę. Samo intro do serialu wywołuje u mnie ciary - Dark Intro

MK92 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 17, 2018 12:10   

Gzikuu napisał/a:
Swoją drogą, kto jest/był Waszym ulubionym bohaterem? Moim zdecydowanie Rosario - przyjaciel idealny i wierny nawet w najbardziej skrajnych sytuacjach.

Rosario był w porządku. Tylko na nim mógł w pełni polegać Ciro. Ale właśnie, Ciro jest moim ulubionym bohaterem :) Z biegiem czasu moją sympatię zyskał też Gennaro, ale przez cały pierwszy i większą część drugiego sezonu był jednym z tych gości, którzy mnie najbardziej denerwowali. Swoją drogą, niezwykłe w tym serialu jest to, że wszyscy bohaterowie mają tyle na sumieniu, a jednak człowiek niektórych lubi.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 17, 2018 13:39   

Ja to okropnie nie lubiłem Ciro przez pierwsze dwa sezony. Takie postaci mnie niesamowicie denerwują w życiu codziennym. Jednakże od końcówki drugiego sezonu i głownie w trzecim, znalazłem trochę sympatii dla jego postaci.

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Wrz 18, 2018 10:18   

Oglądając Ozark cały czas zastanawiałem się kogo przypomina mi pastor Mason. W pewnym momencie skojarzyłem i jak porównałem obu panów to podobieństwo jest wręcz uderzające. Aktor grający Masona z powodzeniem może wystąpić w filmie traktującym o Vincenzo Montelli :D

Odpowiedz do tematu