ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
bilety na mecz Milanu
Autor Wiadomość
Venomik 
Juventino

Wysłany: Czw Lut 01, 2018 13:18   

Tak. To znaczy nie wiem czy na stronie głównej, ale na pewno poda ;)

martino1989 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 01, 2018 13:22   

No to fajnie :) A warto zakładać konto wcześniej na stronie głównej? Będzie potrzebne przy zakupie, czy nie trzeba zakładać konta? Bo wydaje mi się, że trzeba mieć Cuore Rossonero do tego

Venomik 
Juventino

Wysłany: Czw Lut 01, 2018 13:24   

Konto warto założyć wcześniej bo przy kupnie biletu możesz kliknąć 'skopiuj dane z konta' i nie będziesz musiał ich podawać. A będziesz się spieszył ;)

martino1989 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 06, 2018 13:41   

Próbował ktoś może zarejestrować się w MyMilan (na stronie głównej)? Od kilku dni próbuję, wypełniam formularz, ale działa odnośnik rejestracji. Formularz nie zwraca żadnego błędu. Miał ktoś może podobny problem?

luca1899 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Lut 09, 2018 12:12   

Czy ktoś z forumka chciałby wybrać się na mecz z Napoli 15 kwietnia, lub ewentualnie 20 maja na zakończenie sezonu z fiołkami?

zino 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 09, 2018 12:53   

luca1899 priv

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 11, 2018 22:15   

martino1989 napisał/a:
Próbował ktoś może zarejestrować się w MyMilan (na stronie głównej)? Od kilku dni próbuję, wypełniam formularz, ale działa odnośnik rejestracji. Formularz nie zwraca żadnego błędu. Miał ktoś może podobny problem?

Ostatnio się zarejestrowałem bez problemu. Wcześniej pisałem o biletach na LE - nie ma problemu, żeby nabyć na tych samych zasadach co na ligę.

Przetrzepałem forum i poza relacją zino niewiele znalazłem a propos Milanello - czy tylko po wypowiedziach Mistera mam śledzić plany treningowe czy też jest w necie jakieś wiarygodne źródło czy trenują, czy nie trenują (żeby chociaż pooglądać jak przyjeżdżają/wyjeżdżają/jakiś autografik)?

marcin.90 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 12, 2018 12:51   

Witam. Czy bilety na derby będzie można zakupić przed meczem na stadionie ? Jaka by to była cena na taki mecz ?

martino1989 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 13, 2018 12:05   

marcin.90 napisał/a:
Witam. Czy bilety na derby będzie można zakupić przed meczem na stadionie ? Jaka by to była cena na taki mecz ?

Ja będę pierwszy raz na meczu, ale z tego co koledzy piszą, może być ciężko z biletami zaraz przed meczem na derby. Pojedyncze miejsca mogą być wolne, ale pewnie będą też dosyć drogie. Cennik na derby został już udostępniony -> tutaj

Ja osobiście będę najpierw walczył o te bilety na drugim pierścieniu za 95 euro.

Yahoo323 napisał/a:
Ostatnio się zarejestrowałem bez problemu.

Co do rejestracji, to w końcu mi się udało, ale zasięgnąłem opinii na Reddit i ponoć ludzie mieli tak samo jak ja, czyli raz działało, a raz nie :)

Odpowiedz do tematu