ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
bilety na mecz Milanu
Autor Wiadomość
Venomik 
Juventino

Wysłany: Czw Lut 01, 2018 13:18   

Tak. To znaczy nie wiem czy na stronie głównej, ale na pewno poda ;)

martino1989 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 01, 2018 13:22   

No to fajnie :) A warto zakładać konto wcześniej na stronie głównej? Będzie potrzebne przy zakupie, czy nie trzeba zakładać konta? Bo wydaje mi się, że trzeba mieć Cuore Rossonero do tego

Venomik 
Juventino

Wysłany: Czw Lut 01, 2018 13:24   

Konto warto założyć wcześniej bo przy kupnie biletu możesz kliknąć 'skopiuj dane z konta' i nie będziesz musiał ich podawać. A będziesz się spieszył ;)

martino1989 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 06, 2018 13:41   

Próbował ktoś może zarejestrować się w MyMilan (na stronie głównej)? Od kilku dni próbuję, wypełniam formularz, ale działa odnośnik rejestracji. Formularz nie zwraca żadnego błędu. Miał ktoś może podobny problem?

luca1899 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 09, 2018 12:12   

Czy ktoś z forumka chciałby wybrać się na mecz z Napoli 15 kwietnia, lub ewentualnie 20 maja na zakończenie sezonu z fiołkami?

zino 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 09, 2018 12:53   

luca1899 priv

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 11, 2018 22:15   

martino1989 napisał/a:
Próbował ktoś może zarejestrować się w MyMilan (na stronie głównej)? Od kilku dni próbuję, wypełniam formularz, ale działa odnośnik rejestracji. Formularz nie zwraca żadnego błędu. Miał ktoś może podobny problem?

Ostatnio się zarejestrowałem bez problemu. Wcześniej pisałem o biletach na LE - nie ma problemu, żeby nabyć na tych samych zasadach co na ligę.

Przetrzepałem forum i poza relacją zino niewiele znalazłem a propos Milanello - czy tylko po wypowiedziach Mistera mam śledzić plany treningowe czy też jest w necie jakieś wiarygodne źródło czy trenują, czy nie trenują (żeby chociaż pooglądać jak przyjeżdżają/wyjeżdżają/jakiś autografik)?

marcin.90 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 12, 2018 12:51   

Witam. Czy bilety na derby będzie można zakupić przed meczem na stadionie ? Jaka by to była cena na taki mecz ?

martino1989 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 13, 2018 12:05   

marcin.90 napisał/a:
Witam. Czy bilety na derby będzie można zakupić przed meczem na stadionie ? Jaka by to była cena na taki mecz ?

Ja będę pierwszy raz na meczu, ale z tego co koledzy piszą, może być ciężko z biletami zaraz przed meczem na derby. Pojedyncze miejsca mogą być wolne, ale pewnie będą też dosyć drogie. Cennik na derby został już udostępniony -> tutaj

Ja osobiście będę najpierw walczył o te bilety na drugim pierścieniu za 95 euro.

Yahoo323 napisał/a:
Ostatnio się zarejestrowałem bez problemu.

Co do rejestracji, to w końcu mi się udało, ale zasięgnąłem opinii na Reddit i ponoć ludzie mieli tak samo jak ja, czyli raz działało, a raz nie :)

Lukas10 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 09, 2018 20:09   

Witam panowie, ktoś pomoże?

Staram się kupić bilety na mecz z Napoli poprzez oficjalną stronę i po wypełnieniu danych nie mogę dalej kontynuować. Wiecie gdzie tkwi problem?

zino 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 10, 2018 14:06   

Mi udało się kupić bilet na ten mecz bez problemu właśnie przez acmilan.com
Musiałem tylko założyć konto bo póki co nie miałem swojego profilu, ale poprosiło o to już po wyborze miejsca, poszło szybko w parę minut. Choć wiem, że koleżanka kupowała bilet też na ten mecz przez oficjalną stronkę i miała jakiś kłopot (ostatecznie się udało ale po kilku próbach).

Venomik 
Juventino

Wysłany: Wto Kwi 10, 2018 14:12   

Lukas10 napisał/a:
Staram się kupić bilety na mecz z Napoli poprzez oficjalną stronę i po wypełnieniu danych nie mogę dalej kontynuować. Wiecie gdzie tkwi problem?

Napisz coś więcej jak to sie objawia i w którym momencie. Upewnij się, że wypełniłeś wszystkie dane i nie podałeś nieodpowiednich znaków (polskie znaki chyba blokowały możliwość kupna).

martino1989 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 10, 2018 14:19   

Dokładnie tak jak pisze Venomik. Uważaj na polskie znaki.

Lukas10 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 10, 2018 21:51   

Sprawa ma się teraz tak. Bilety niby kupione, pieniądze z konto wzięte, ale na mymilan ani na mailu nie ma żadnego potwierdzenia. Jak to wygląda. Oni coś przysyłają, czy co?

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 27, 2018 21:13   

Kojarzy ktoś sytuację, żeby Milan grał w poniedziałek? Chce rezerwować loty na weekend gdy gramy z Sampdorią i powrót planuję właśnie na poniedziałek. Mecz chyba po spotkaniu LE. Nie kojarzę w poprzednim sezonie takiego meczu w poniedziałek raczej.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Pią Lip 27, 2018 23:33   

W zeszłym sezonie nie graliśmy ani razu w poniedziałek. W poprzednim 3 razy, ale wtedy nie było pucharów... Jak będzie w tym? Przekonamy się dopiero po losowaniu fazy grupowej LE. Musisz jednak pamiętać, że od tego sezonu każda weekendowa kolejka ma mieć jeden mecz poniedziałkowy.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 27, 2018 23:45   

No to klops, bo szkoda czekać miesiąc gdy bilety lotnicze teraz są w bardzo fajnych cenach na październik.
Dzięki za info :ok:

MK92 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 28, 2018 08:08   

Z tego co pamiętam, a mam dość dobrą pamięć do dat, to chyba ostatni raz w poniedziałek graliśmy z Romą na Stadio Olimpico (12 grudnia 2016 roku), kiedy to Niang spartaczył drugiego karnego w odstępie tygodnia i przegraliśmy 0:1 ;)

PS

Z ciekawości zweryfikowałem swoją pamięć i rzeczywiście, tak jak napisał TomekW, w sezonie 2016/2017 Milan grał trzy mecze w poniedziałek. Ten o którym wspomniałem nie był jednak ostatnim poniedziałkowym spotkaniem, bo potem był jeszcze mecz z Torino na wyjeździe (16 stycznia 2017 roku) oraz z Lazio na wyjeździe (13 lutego 2017 roku).

Qnen 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 28, 2018 11:21   

W zeszłym sezonie nie grano w poniedziałki. Rok wcześniej korzystały na tym kluby biorące udział w Lidze Europy. Tak mi się wydaje przynajmniej. :)

miszcz 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 28, 2018 14:48   

Bilety i tak kupiłem, a jak mecz będzie w poniedziałek to trudno. Terminarza nie przeskocze ani nie przewidze. Zawsze można zastąpić to wycieczką lub czajeniem się na piłkarzy w Milanello :D
Ktoś próbował tego ostatniego i ma jakieś rady? :D

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 28, 2018 21:37   

Śledź po prostu informacje na oficjalnej stronie o której trening w Milanello, z reguły podają dzień wcześniej :) samochód bierz z lotniska.

Odpowiedz do tematu