ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Milan - Crotone
Autor Wiadomość
carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sty 06, 2018 17:06   

Gdyby nie końcówka, to byłby naprawdę bardzo dobry mecz. Tak tylko dobry, ale i wynik i wszelkie statystyki wskazują na Milan wyraźnie, no - wynik nie aż tak wyraźnie. ;) I nawet oceniając indywidualnie to nie mam serca się do nikogo przyczepiać, bo tak jak u Hakana czy Calabrii wyraźnie widać wzrost formy, tak u Bigli czy Kessiego widać go mniej, ale wydaje się że jednak jest.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 06, 2018 17:06   

No dzisiaj czepianie się Kalinicia to już IMO wyższa ekwilibrystyka. Zrobiliśmy niestety to, co już wielokrotnie w tym sezonie robiliśmy - przestaliśmy cisnąć po golu (w tym wypadku, tym drugim, nieuznanym).

Potrzebujemy poprawić skuteczność, bo dzisiaj i Cutrone i Hakan mogli i powinni spokojnie wbić po bramce. Czy jest progres, to powiem jak zagramy parę dobrych meczów z rzędu.

Calabria dzisiaj przedzikiem był.
lì a casa il cuore sentirà!

Qnen 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 06, 2018 17:09   

Ta druga połowa to... nie skomentuję.
Mimo że strzeliliśmy mega fartowną bramkę to jestem z niej niezadowolony bo znowu nie padł gol z akcji, bo znowu wpuściliśmy na ostatnie minuty przeciwnika pod swoją bramkę. Na szczęście to było Crotone, bardzo słaba drużyna....
Strasznie kiepski dzisiaj Suso, ani dośrodkowania ani strzału. Co z tego, że ciągle gdzies pod grą ale większość jego decyzji była błędna (o rzutach rożnych nie wspomnę). Fajnie radził sobie Hakan i Jack (zwłaszcza po przerwie). Calabria praktycznie bezbłedny a jego vis-a-vis RR nadal bez przekonania i dobrej, chociaż jednej wrzutki w pole karne. Brawo dla Gigio, który wyjął jeden strzał a w kolejnej akcji nie dał szans Nwakwo.

Wygraliśmy ale nie jestem z meczu zadowolony, wciąż drzemią w nas możliwości i wciąż gramy zbyt ułomnie.

theoden92 napisał/a:
Mam wrazenie, ze sedzia nam dzisiaj wybitnie nie pomagal. Dwa gole nie uznane, faule z czapy, caly czas sie balem jakiegos karnego z kapelusza.
Kalinic nic nie pokazal dzis, nie wiem, czemu Silva nie wchodzi na zmiany...

Z Silvą jest jakiś wyraźny problem. Skoro w hierarchii wyraźnie osiadł na 3 pozycji to musi coś to znaczyć. Ten chłopak jeśli ma ambicję bedzie pewnie cisnął, żeby odejść... bo jeśli nie gra się przy takiej konkurencji to... :rotfl:

bogiel 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 06, 2018 17:17   

Słabo było. Nie ma żadnego progresu. W skali szkolnej minus 3. Takie Lazio mając gorszą kadrę z takimi ogórami prawie zawsze strzeli 4 czy 5 goli. My jak strzelimy 2, to jest sukces.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 06, 2018 17:19   

Nieuznany gol, zamiast rozjuszyć, to podciął skrzydła i zaczęła się bardzo słaba gra. Cieszą punkty, jednak mecz w ostatecznym rozrachunku mocno średni. Z dużą przewagą, z wieloma sytuacjami, ale brakowało wykończenia i spokojnej końcówki.

Ale co dziś Benevento zrobiło!! :D

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 06, 2018 17:19   

Nie wyobrażam sobie nawet, żeby Silva wyszedł w wyjściowym składzie w LE, jak miało to miejsce do tej pory. Ktoś bez rytmu meczowego nie może być naszym napastnikiem w jedynych rozgrywkach, w których walczymy jeszcze o LM.

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sty 06, 2018 17:20   

Qnen napisał/a:
bo jeśli nie gra się przy takiej konkurencji to... :rotfl:
Jakiej? Cutrone przecież musi cieszyć każdego Milanistę, po prostu musi.
Majkel napisał/a:
No dzisiaj czepianie się Kalinicia to już IMO wyższa ekwilibrystyka.
Popieram. Zaraz po wejściu grał do Suso, wraz z Leo zrobił też akcję, gdzie jeden z nich (do tej pory nie wiem który) strzelił bramkę - do tej pory nie wiem też czemu nie uznaną.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 06, 2018 18:21   

Oczywiście, że cieszy ale dla takiego Silvy to właśnie taka konkurencja ;)

Muszę zweryfikować trochę słowa o Suso, bo przecież to po jego wrzutce Hakan główkował a piłka uderzyła w słupek. Coś mnie chyba pokręciło za bardzo :lol2: z tą krytyczną oceną.

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 07, 2018 12:22   

Nie, masz sporo racji, bo Suso wczoraj zdecydowanie poniżej swojego nominalnego poziomu. Był niedokładny i jakiś taki... bylejaki.

O Hakanie wiadomo było że ma papiery na granie, ale to artysta. Kalinic nie za wiele mógł zrobić przy takim wariancie gry( w zasadzie jego braku). Moim zdaniem nie idziemy za bardzo do przodu, mylne wrażenie może wynikać z tego, że jednemu idzie lepiej, drugiemu gorzej, ale to wciąż słaby poziom. Crotone było mega surowe, a i tak mogli coś wywieźć.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 07, 2018 21:40   

Jest filmik, na którym Andre Silva po spotkaniu nie zostaje z drużyną na murawie tylko samotnie znika w tunelu prowadzącym do szatni. Czyżby nie ma chemii między nim ekipą czy to tylko frustracja z powodu kolejnego spotkania na ławce rezerwowych?

Kukiss 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 07, 2018 21:56   

Warto też dodać, że w tunelu przed meczem, gdy Silva udaje się na ławkę to nie przybija z nikim piątki tylko idzie z miną bez wyrazu.

MK92 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 07, 2018 23:53   

Najbardziej mnie ucieszyło to, że 2018 roku nie rozpoczęliśmy blamażem ;) Widać było większą kreatywność i ruchliwość naszych graczy w fazie ofensywnej. Cięższe treningi, które zaordynował Gattuso, zaczynają przynosić pierwsze efekty. Premierowa bramka Bonucciego była trochę taka a'la Pippo :lol: Poza tym, bardzo dobrze dla nas ułożyły się wyniki pozostałych spotkań. Szansa na pierwszą szóstkę w ligowej tabeli ciągle jest widoczna na horyzoncie. Forza Milan!

Odpowiedz do tematu