ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bryan Cristante
Autor Wiadomość
Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Sty 15, 2015 11:07   

Rossi, Pogba czy Pique też byli ciency?

Wiadomo, że Benfica to nie ManUTD, a trójka wyżej pewnie ma większy potencjał, ale to zbyt odważna opinia na ten moment.

SineCere 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 15, 2015 11:37   

Huczaj napisał/a:
Bo jest cienki. Zagrał w Benfice ze 3 mecze.

Dokładnie 12. Ponad dwa razy więcej niż przez całą (choć niezbyt długą) karierę w Milanie.
I określanie, że Milan go sprzedał jest prawdziwe, ale nie oddaje obrazu sytuacji. To Cristante odszedł, a klub wziął pieniądze za niesprawianie mu kłopotów.

maslok 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 15, 2015 12:03   

Spokojnie, na szczęście mamy Van Ginkela.

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Sty 15, 2015 16:25   

Oglądałem go wczoraj przez pół godziny i zanotowałem więcej jego dobrych długich piłek niż u nas ich zespołowej sumy z jednej połowy. Ma tam dość silną pozycję, bo widać, że koledzy wybierali często grę przez niego. Ja mu kibicuję i trzymam kciuki za dalszą karierę.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 03, 2015 12:59   

Ktoś śledzi karierę Bryana? Ciekaw jestem czy się rozwija jakoś ciekawie.
lì a casa il cuore sentirà!

Venomik 
Juventino

Wysłany: Wto Lis 03, 2015 13:02   

:lol2:
124 minuty ligowe w całym poprzednim sezonie - przesiedzianym na ławce (ale 3 mecze w LM miał).
W tym sezonie nie zagrał ani minuty.
Więc jaka kariera? ;)

Majkel 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 03, 2015 13:56   

Czyli co, jednak nie byliśmy takimi idiotami, i nie oddaliśmy mega gwiazdy za bezcen?
lì a casa il cuore sentirà!

Qnen 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 03, 2015 20:26   

Porwał się z motyką.... Pewnie myślał, że powieli karierę Verrattiego a tu takie rozczarowanie... Szkoda... Może będzie chciał powrócić? Za free oczywiście :lol2:

GPower 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 03, 2015 20:33   

Uratować go może powrót do włoskiego średniaka i to jak najszybciej.

wasyl 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 04, 2015 11:30   

Uratowac??a moze poprostu nie jest to jakis mega zawodnik tylko zwykly przecietniak.

GPower 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 04, 2015 15:22   

Teraz to nawet przeciętniakiem nie jest a wracając do Włoch coś tam pograć może.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 08, 2016 15:26   

Palermo wita.

GPower 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 08, 2016 18:08   

No i fajnie, jeszcze młody jest.

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Sty 03, 2018 15:51   

Chyba jednak Cristante nie jest zwykłym przeciętniakiem. Obecnie może byłby nawet najlepszym pomocnikiem w Milanie ;) pojawiają się plotki o powrocie Bryana do Mediolanu.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 03, 2018 16:00   

Ja u niego nadal nie widzę jakichś nadprzyrodzonych możliwości. Poziom takiego Bertolacciego, który wiadomo jak się u nas sprawdził.

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Sty 03, 2018 16:26   

rafal996 napisał/a:
Ja u niego nadal nie widzę jakichś nadprzyrodzonych możliwości
Ja też. Ale nie widzę też u niego nijakości (Locatelli na chwilę obecną), nie widzę zawodnika jednowymiarowego (Montolivo) czy zawodnika totalnie bez formy (Biglia).

Nie ukrywam, że zawsze lubiłem tego zawodnika i ciekawe jak by to się potoczyło, gdyby Sinisa wcześniej objął Milan (może Serb nie bałby się postawić na Bryana, skoro zaufał Donnarummie).

Kilka fajnych przerzutów, odbiorów i strzałów z dystansu Bryan mógłby Milanowi zaoferować. Z tego co widzę, to sporo bramek strzelił głową (drugi Ambro? ;) ).

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Sty 03, 2018 17:49   

Mi się wydaje, że nie ma w tym momencie taki ruch zbyt wielkiego sensu, bo to nie jest człowiek, w którym powinniśmy szukać rozwiązania obecnych kłopotów. Mamy Locatellego, który jest jego młodszym odpowiednikiem, tak jak Cutrone jest młodszą i lepszą wersją Petagny, grajmy więc nimi. Za Bryana pomoc Milanu wcale nie była zbyt silna, żeby zablokować wielki talent, jego późniejsze osiągnięcia też super wrażenia nie robiły. Cieszę się, że obecnie gra i się rozwija, fajnie jeśli kiedyś wróci jako dobry, ukształtowany piłkarz, ale teraz nie czas na/dla niego.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Śro Sty 03, 2018 18:15   

Z Cristante to warto pamiętać, że gra w Atalancie. Gasperini poukładał fajnie tę drużynę, wszystko funkcjonuje sprawnie i mam wrażenie, że wyciąga naprawdę maksa z swoich zawodników i potrafią jako drużyna zniwelować mankamenty.

Kzr 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 03, 2018 19:40   

Pewnie część gawiedzi się ze mną nie zgodzi, ale uważam że Locatelli ma większy potencjał niż Cristante. Ostatnio chłopak co prawda nie porywa, spełniając się głównie w łapaniu kartek, ale umówmy się - obecny Milan nie jest w kondycji, która sprzyja ukazywaniu walorów młodych piłkarzy (ani w ogóle piłkarzy). W zeszłym sezonie sprawy miały się nieco inaczej, Manuel mimo że nieopierzony, miał parę fajnych spotkań. Pamiętam momenty w zeszłym sezonie w których pomyślałem oglądając Locatellego, że w sumie nie żal już tego Cristante odchodzącego do Benfiki skoro tu nam powoli rośnie taki talent. Zgadzam się też z Venomikiem w kwestii Atalanty - tam teraz wszyscy grają powyżej oczekiwań, nie dziwota więc że i Cristante rosną noty. Co nie zmienia faktu, że ściąganie go do Milanu w tej chwili nie wygląda na skuteczną metodę uleczenia naszych problemów linii pomocy.

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Sty 03, 2018 19:56   

Venomik napisał/a:
Z Cristante to warto pamiętać, że gra w Atalancie.
Tak samo jak kiedyś Kessie, Conti, Gagliardini czy Caldara, który niedługo będzie w Juve. Czy to znaczy, że nie warto interesować się zawodnikami z Bergamo?

Kzr napisał/a:
Pewnie część gawiedzi się ze mną nie zgodzi, ale uważam że Locatelli ma większy potencjał niż Cristante.

Jeśli chodzi o fazę ofensywną, to jednak Cristante > Locatelli :) Za kilka lat okaże się kto ma rację ;)

Jay-Jay Okocha 
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Śro Sty 03, 2018 20:00   

Wszystkie te Cristante, Locatellie i obawiam się (choć jakaś nadzieja się jeszcze tli), że także Calabria to podobny produkt, co De Sciglio. Maldini to był ostatni wielki wychowanek Milanu. Ambrosini i Abbiati zasługują oczywiście na duży szacunek, ale grali poza "ogonami" głównie wtedy, kiedy po prawdziwych gwiazdach ślad zanikał. Nie wiem, może mnie pamięć zawodzi, może się mylę? Tylko, proszę, bez podawania przykładu Coco...

Kzr 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 03, 2018 20:00   

Paolo#3 napisał/a:
Kzr napisał/a:
Pewnie część gawiedzi się ze mną nie zgodzi, ale uważam że Locatelli ma większy potencjał niż Cristante.

Jeśli chodzi o fazę ofensywną, to jednak Cristante > Locatelli :) Za kilka lat okaże się kto ma rację ;)

Dlatego napisałem jedynie o potencjale, nie o bieżących umiejętnościach - Manuel jest w końcu 3 lata młodszy. Swoje zdanie podtrzymuję, acz zgadzam się że boisko to w swoim czasie zweryfikuje.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Śro Sty 03, 2018 23:15   

Paolo#3 napisał/a:
Venomik napisał/a:
Z Cristante to warto pamiętać, że gra w Atalancie.
Tak samo jak kiedyś Kessie, Conti, Gagliardini czy Caldara, który niedługo będzie w Juve. Czy to znaczy, że nie warto interesować się zawodnikami z Bergamo?

Ciekawy dobór zawodników. W tej czwórce jest dwóch pomocników, obaj odeszli z Bergamo.
Gagliardini zagrał tam tylko pół sezonu, po fajnym wejściu do Interu ostatnio regularnie zalicza bezbarwne i słabe spotkania.
Kessie zagrał w Atalancie sezon, z czego wysoką formę miał przez mniej więcej połowę. Jak gra w Milanie - sami najlepiej wiecie.
Kiepska laurka za ściągnięciem kolejnego pomocnika ;)

Ale nie mówie oczywiście aby unikać piłkarzy Atalanty. Chodzi mi tylko o to, żeby się nie podpalać na zasadzie "Zagrał kilka(naście) fajnych spotkań - bierzemy go!". To nic dobrego zwyczajnie nie wróży.

Odpowiedz do tematu