ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Milan - Verona
Autor Wiadomość
Majkel 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 13, 2017 23:12   

Byłem na Star Warsach i dopiero wpadłem na skrót na YT. Co Cutrone strzelił, to nie mam pytań. Fajnie, że dostaje sporo szans, bo IMO potencjał ma chłopak kosmiczny.
lì a casa il cuore sentirà!

stasio1910 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 14, 2017 07:42   

Mnie się wydaję, że poza oczywistym beneficjentem powrotu do starego ustawienia, którym jest Jack, największym jest Rodriguez. Chłopak w końcu pokazuje swoje walory. Oby tak dalej...

selhaard 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 14, 2017 08:41   

pociesza mnie to zwycięstwo.

Szkoda Gigio, MIMO WSZYSTKO. Tak na poziomie czysto ludzkim.
Poza tym Dobry bramkarz, z bratem pasożytem czy bez, jest lepszy od braku dobrego bramkarza. A jeśli wierzyć słowom M&F nie był on sam wcale inicjatorem całego tego smrodu. Mąci spasiona gnida, a Curva Sud gra dokładnie tak, jak on zagra. Żałosne. Aż trudno uwierzyć, że można być tak naiwnym. Tak masowo. No i nie ma Gigio presji psychicznej? Teraz właśnie ma.
szkoda, że w takim newralgicznym momencie jest taki kocioł. Rino nie ma chwili oddechu, nie może skupić się tylko na grze zespołu. Teraz będzie miał jeszcze "sprawę Donnarumy". A skronie już opruszone siwizną… nie może być spokojnie, po prostu nie może być normalnie. Takie rzeczy tylko w Milanie.

Dlatego Forza. Forza Gigio.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 14, 2017 09:20   

Nie chcę się podpalać, ale wczoraj naprawdę widać było bardzo duży postęp. Pod względem kondycyjnym i ambicjonalnym i czysto piłkarskim. Dobrze się to oglądało. Mimo wielu błędów, to był Milan dużo bardziej konkretny, odważny, szybki, mniej przewidywalny. Rzucało się w oczy, że piłkarze starają się wreszcie nie holować piłki i nie zastanawiać się pół godziny, tylko zagrywać od razu. Dzięki temu przeciwnik był zdezorientowany i ciężko mu się było ustawić. Od razu otwierała się droga do bramki.

Wygląda to obiecująco.

Forzamilan2 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Gru 14, 2017 09:49   

Fajnie, że w PW ojechali "mocną" Verone, jeśli potwierdzą formę w najbliższych 2-3 meczach wygrywając je, wtedy będzie nadzieja że się coś zmienia na lepsze.

To co zauważyłem to straszny egoizm i brak myślenia pod bramką. Każdy co ma w miarę dobrą sytuacje strzela na ślepo totalnie bezmyślnie, żadnej precyzji, żadnej kontroli siły, o byle strzelić, mimo że chyba z 5 sytuacji naliczyłem gdzie byli lepiej ustawieni partnerzy...

Silva w którego potencjał mocno wierzę wczoraj zagrał tragicznie, Cutrone natomiast bardzo mi się podobał. W końcu zamiast tego imbecyla Montelli Gattuso wystawia Suso i Bonaventure na swoich pozycjach.. oby to tylko nie było na PW i LE, gdzie zaraz na ligę ustawi Kalinica i za nim Suso...

Ogólnie Verona mega słaba, prawie w ogóle nie zagrażała bramce, truchtali sobie przez cały mecz raczej go odpuszczając. Milan natomiat mega nieskuteczny, dobrze chociaż że stwarzali dużo sytuacji, to jest jakaś nadzieja na przyszłość.

Na tym forum nie ma miejsca na hejtowanie. Chcesz powyzywać piłkarzy/trenerów? Zrób to gdzie indziej. Tu są za to kartki.
Admin

Camill 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 14, 2017 09:51   

Forzamilan2 napisał/a:
W końcu zamiast tego imbecyla Montelli Gattuso wystawia Suso i Bonaventure na swoich pozycjach..

Myślałem, że nominalna pozycja Bonaventury to lewe skrzydło, po którym biegał wczoraj Cutrone...

plakat33 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 14, 2017 10:36   

Bardzo słaba Verona i żadnych wniosków po tym meczu bym nie wyciągał. Lepiej wyglądali, zwycięstwo pewne i awans do kolejnej rundy cieszy.
Chciałbym abyśmy do lutego odzyskali graczy którzy grają poniżej swojego poziomu, żebyśmy kondycyjnie wyglądali dobrze i abyśmy stanowili drużynę.
Martwi przede wszystkim Hakan i Biglia, który jak dla mnie jest kompletnie zagubiony i poza poprzeczką to chodząca tragedia albo wręcz sabotażysta, nie wnoszący nic do gry i aż trudno uwierzyć, że on tak gra w porównaniu do tego co pokazywał w Lazio. Teraz kolejne mecze i zobaczymy co dalej, oby do przodu.

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 14, 2017 11:08   

selhaard napisał/a:
Szkoda Gigio, MIMO WSZYSTKO. Tak na poziomie czysto ludzkim.

...............

Dlatego Forza. Forza Gigio.

Bez jaj, to nie Auschwitz - Birkenau, gdzie nie masz wyboru co się z Tobą dzieje. To jest tylko agent. Jednego dnia jest, drugiego go nie ma.

Rozumiem gierki agenta, ale i rozumiem wzburzenie ludu w związku z brakiem reakcji samego piłkarza. Mleko się błyskawicznie rozlało, zainterweniował klub - a piłkarz dalej na hamulcu ręcznym, trochę na wyczekaniu.

Jeżeli Donnarumma nie nauczył się niczego po lecie, to w zimę, potem latem, znowu w zimę, latem - i tak w kółko - będziemy to przerabiać aż się go nie pozbędziemy.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 14, 2017 11:08   

Co do Silvy. Co prawda nie zrobił niemal nic, poza tą asystą, ale mimo wszystko nie był to występ tak tragiczny. Nareszcie widać było u niego jakieś światełko w tunelu. Bardzo aktywny, często miał piłkę, pokazywał się, próbował dryblować, rozprowadzał piłkę przy kontrach. Wciąż jest bardzo nerwowy, chyba za bardzo ambitny, ale coś tam było wreszcie widać.

W ogóle te nieprzygotowane strzały, czy Kessiego, Bonaventury, Boriniego czy Rodrigueza, wynikają chyba z przerostu ambicji. Oni by wszyscy chcieli się przełamać, pokazać, odwrócić trend. Myślę, że jeśli forma się ustabilizuje, to pojawi się więcej myślenia o drużynie.

Jay-Jay Okocha 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 15, 2017 23:00   

Silva, moim zdaniem, jak do tej pory pokazał, że jest wart te 42 mln, ale tylko na ten czas. Mniemam, iż Porto zrobiło świetny interes z Milanem, choć my myśleliśmy zupełnie odwrotnie. Padły porównania do Pato, ale - na boga! - ten chłop ma problemy z przyjęciem piłki, o dryblingu nie wspominając. Dla mnie gość skończy poniżej Gilardino, choć tego ostatniego szanuję niemało...

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Gru 16, 2017 17:42   

Jay-Jay Okocha napisał/a:
Padły porównania do Pato, ale - na boga! - ten chłop ma problemy z przyjęciem piłki, o dryblingu nie wspominając.
Biorąc pod uwagę, że ma on 22 lata to porównując do Pato w tym wieku wszystko zdecydowanie się zgadza. A nie, wróć, różnica taka, że Silva jednak gra w piłkę, gdy tamten się zawodowo rehabilitował. :P

Qnen 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 16, 2017 21:45   

A teraz robi z siebie pajaca na portalach społecznościowych.

Odpowiedz do tematu