ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Milan - Bologna
Autor Wiadomość
carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Gru 12, 2017 13:20   

Ja wierzę obecnie bardziej w Biglię niż Hakana, bo niezbyt przyjmuję do świadomości, że w wieku prawie 32 lat nagle stracił ambicję. Ale to bardziej wynika z tego, że oglądałem go przez kilka sezonów, gdy Hakana tylko incydentalnie, a w Lazio był po prostu mocnym punktem przez długi czas. Inna sprawa, że Montolivo w poprzednim klubie był kimś podobnym, a u nas to żadna pierwszoplanowa postać, więc przykład Bigli może być podobny.
Nie patrzę teraz zbytnio na wyniki innych drużyn, bo to nie ich punktowanie mnie martwi, ale nasze. Pierwsza czwórka może wyraźnie zwolnić, wliczyć zgubienie dodatkowych kilku ładnych punktów w przyszłej rundzie, a i tak obawiać się mogą obecnie tylko Lazio. Interowi, Juve, Napoli i Romie brakuje po 30-35 punktów do magicznej liczby 70 punktów na koniec sezonu, które powinno dać bilet do LM. Do końca sezonu pozostało jednak 22 kolejki (Romie zostało 23), gdy teraz w 16 kolejek zdobyli 5-10 punktów więcej niż zakłada plan od teraz do maja. W tym momencie w naszym wypadku 44 punkty do zdobycia to zwykłe chciejstwo, nie wynikające z obrazu 3 ostatnich spotkań. Musielibyśmy wskoczyć na regularność Lazio od kolejnego spotkania i się tak trzymać do końca sezonu. Niby się da, niby tak. Ciężko jednak uwierzyć, że zazębi się to już w tym tygodniu na treningach, by do końca nie puścić. A to jest plan minimum, by dojść do największego marudera z pierwszej 4 (którego wcale być nie musi, przynajmniej nie na faktyczną sumę 70 punktów), by znaleźć się gdzieś obok Lazio w kwietniu i razem z nimi szukać potknięć u czołówki, licząc na swoją formę.

bogiel 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 12, 2017 20:34   

W momencie skutecznego strzału Verdiego aż 8 (7 z pola + bramkarz) zawodników Milanu było bliżej bramki niż Verdi. A ten strzelał z 11, 12 metrów.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 12, 2017 20:51   

I był całkowicie sam.

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 13, 2017 01:02   

carlos napisał/a:
W tym momencie w naszym wypadku 44 punkty do zdobycia to zwykłe chciejstwo, nie wynikające z obrazu 3 ostatnich spotkań. Musielibyśmy wskoczyć na regularność Lazio od kolejnego spotkania i się tak trzymać do końca sezonu. Niby się da, niby tak. Ciężko jednak uwierzyć, że zazębi się to już w tym tygodniu na treningach, by do końca nie puścić. A to jest plan minimum, by dojść do największego marudera z pierwszej 4 (którego wcale być nie musi, przynajmniej nie na faktyczną sumę 70 punktów), by znaleźć się gdzieś obok Lazio w kwietniu i razem z nimi szukać potknięć u czołówki, licząc na swoją formę.

No właśnie, niby się da.. to daje jeszcze bufor 7 porażek, czy nawet 8 meczów bez zwycięstwa (6 porażek i dwa remisy). 70 punktów to raptem 7 punktów więcej niż w zeszłym sezonie, gdzie każdy pamięta wyścig ślimaków. Większy problem widzę w tym, że na razie nikt z czwórki: Juve, Inter, Roma i Napoli nie wygląda na takiego, który miałby nagle osłabnąć. W rezultacie, nawet 72 punkty, jak w zeszłym sezonie, mogą nie wystarczyć.

No dobra, rozmarzyłem się... dobranoc. :forzamilan:

Odpowiedz do tematu