ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nikola Kalinić
Autor Wiadomość
Qnen 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 28, 2017 23:08   Nikola Kalinić

Zakładam wątek, żeby trochę o nim podyskutować. Dochodzą głosy, że są chętni na niego z Chin.
Bagatela 45 mln Euro. Pewnie gdyby doszło do transakcji nikt by o nim płakał..

ale

Nie podoba mi się hejt, jaki go teraz spotkał. Nie wiem czym sobie zasłużył, żeby go traktowano jak zło konieczne. Ani z niego Matri ani inny piłkarz klasy Serie B. Jestem pewny, że Chorwat jest zawodnikiem na 15 bramek/sezon. Tylko trzeba mu wrzucać piłki, nie jedną, nie dwie na mecz. To nie jest jakaś maszyna do zdobywania goli. Dlaczego nikt nie hejtuje Silvy? Przecieź też zaliczył minuty w lidze a jego dorobek to okrągłe zero. W dodatku wielki kibic Milanu... znaleźli sobie kozła ofiarnego...
Co myślicie na ten temat? Bo ja - mimo frustracji po ostatnim meczu - nie popieram tego, że była nagonka na tego zawodnika.

Bubu 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 28, 2017 23:17   

Ej, bez sprzedawania. W Fifie mi pakuje bramki aż miło :)

Adin 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 28, 2017 23:27   

Nie jest ideałem. Ale ten hejt wobec niego jest durny. Cały zespół grał piach na poszczególnych pozycjach.
Wielu przypadkach mógł rozsądzić mecze. Jest to piłkarz dużo lepszy piłkarsko od Baccy. Jak go sprzedadzą za te pięniadze nie bedę płakał. Andre Silva ma łatkę mega talent. Póki co jest całkiem całkiem, ale porównaniu z Super Mario czy Pato gorzej zapowiada się. Kalinic u nas gra, więc forza on. Chociażby do okienka zimowego.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 29, 2017 03:38   

Po czym wnosisz, że dla Milanu, Kalinić okaże się piłkarsko lepszy, niż Bacca?
Jeśli za Chorwatem nie przemawiają gole, asysty, ani też kluczowe przyjęcia piłek z wykorzystaniem atrybutów fizycznych i rozgrywanie ich do partnerów, to ciężko na razie dostrzec jakość, w roli jaką dla niego zakładano.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 29, 2017 11:08   

Dla mnie, to póki co news wyssany z palca, z okazji odejścia Montelli.
lì a casa il cuore sentirà!

Camill 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 29, 2017 13:10   

Nie spotkałem się z plotkami o Chinach ale gdzieś czytałem, że Kalinic może pożegnać się z zespołem już latem. Aczkolwiek podany powód był durny - miałby odejść bo podpadł kibicom :brew:

Majkel 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 29, 2017 15:14   

Wydaje mi się, że na ten moment w ogóle nie ma co rozpatrywać tego typu plotek na poważnie.

Poza tym osobiście uważam, że Chorwat może jeszcze wrócić do formy i być bardzo przydatny.
lì a casa il cuore sentirà!

bogiel 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 29, 2017 17:59   

Zimą nie odejdzie, bo chce pojechać na mundial.

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Lis 29, 2017 18:48   

Qnen napisał/a:
45 mln Euro. Pewnie gdyby doszło do transakcji nikt by o nim płakał..
Łatwiej wymienić tych, za którymi ktoś zapłakałby przy takiej kwocie. Mi w tym momencie przychodzi do głowy tylko Suso. Tylko.
Qnen napisał/a:
Nie podoba mi się hejt, jaki go teraz spotkał.
Też tego nie rozumiem, bo coś czuję, że u podstaw leży błąd logiczny. Wielu kibiców myśli tak: "Nie kupiliśmy nikogo wielkiego, bo kupiliśmy Kalinica", gdy powinno być raczej: "kupiliśmy Kalinica, bo nie kupiliśmy nikogo wielkiego". On wszedł do gry praktycznie już wtedy, gdy Dembele zamykał drzwi dla Aubameyanga. Morata szybko wybrał co innego, a Torino nigdy sensownie nie negocjowało Belottiego (zresztą czy on to jakikolwiek gwarant?).
I bardzo śmieszy mnie to, gdy ktoś wypominając skuteczność Nikoli stwierdza, że różnimy się właśnie tym od Juventusu, Napoli, Interu czy Romy, że tam bramki zawodnicy strzelają z zamkniętymi oczami. Nie zauważyłeś tu nic śmiesznego? To teraz powoli. Ro my. R O M Y. Znaczy się Edin Dzeko. Aha, dziękuję, ja tu wysiadam. No i oczywiście ten parasol ochronny nad Silvą też widzę, no bo jak można źle mówić o kimś, kogo chwalił CR7? (Chociaż wydaje mi się, że on ma naprawdę papiery na fajne granie za jakiś czas).
No i ciekawi mnie opcja tego pewniaka do ataku, co to nam nastrzela masę bramek i ogólnych szans na takowego. Bo dla dużej części kibiców Ciro Immobile to marny żarcik, a cena którą krzyknęłoby za niego Lazio wystrzeliłoby pewnie całe nasze forum w kosmos.

Odpowiedz do tematu