ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
AEK Ateny vs AC Milan
Autor Wiadomość
Adin 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 03, 2017 12:41   

Ostatnio zastanawiam czy nie odstawić meczów Milanu, albo oglądac co drugi ze wzgledu na styl gry. Ja wolałem oglądac porażki Allegriego swojego czasu......

Camill 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 03, 2017 12:43   

Podobno mecz z Sassuolo meczem ostatniej szansy Montelli... trochę tych meczów ostatniej szansy już było.

Ciekawe, bo przecież F&M też będą w jakimś stopniu rozliczani z wyników zespołu - pewnie proporcjonalnie do poczynionych zakupów i wydanych sum pieniędzy podczas letniego mercato. Jak na razie wykazują się niebywałą cierpliwością. Nie byłem jak dotąd za zwalnianiem Montelli, ale nawet ja nie potrafię znaleźć już choćby jednego argumentu na jego obronę.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 03, 2017 12:52   

Niestety ja też straciłem cierpliwość.
Ale nadal podtrzymuję, że zmiana np. na Gattuso to byłaby kolejna zmiana z tej samej kategorii. Żadnych gwarancji, prawdopodobnie niewielki efekt, a latem wszystko od nowa.

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 03, 2017 13:03   

rafal996 napisał/a:
Ale nadal podtrzymuję, że zmiana np. na Gattuso to byłaby kolejna zmiana z tej samej kategorii.

Mnie bardziej byłoby szkoda Primavery, bo Rino zaczyna tam robić wyniki, a i o mentalność młodych chłopaków na pewno zadba.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 03, 2017 13:39   

To też.
Spaliliśmy sobie Seedorfa, spaliliśmy Inzaghiego, który też sobie dobrze radził z młodymi. Zostawmy chociaż Gattuso w spokoju. Zresztą to już chyba nie czasy Silvio i romantycznej wiary, że były piłkarz bez większego przygotowania trenerskiego będzie naszym Guardiolą i poprowadzi do sukcesów.

Camill 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 03, 2017 14:31   

Tak naprawdę to nie widzę w tej chwili złotego środka. Gattuso, trener z zewnątrz czy pozostanie Montelli - żadne z tych rozwiązań nie daje żadnych gwarancji. Każde z tych posunięć może okazać się równie dobrze sukcesem co porażką... i myślę, że włodarze klubu doskonale zdają sobie z tego sprawę. Do tego dochodzi fakt, że latem wymieniono niemal całą kadrę i na to też trzeba wziąć poprawkę rozliczając zespół z wyników.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 03, 2017 14:33   

https://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/719753/fatalna-statystyka-pilkarzy-ac-milan-w-meczu-le-to-sie-w-glowie-nie-miesci?src01=6a4c8&src02=facebook_sportowefakty

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 03, 2017 14:45   

Qnen, szokująca statystyka...
Montella widział, to tak:
Cytat:
Nie zgadzam się, że to był brzydki mecz. Poza tym chciałbym wiedzieć, jakie inne brzydkie mecze widzieliście. Pierwsza połowa była bardziej taktyczna, mało było ruchu bez piłki. Druga była bardziej intensywna, szybsza, byliśmy blisko gola po uderzeniu w słupek, można było się lepiej zachować w tej sytuacji, ale gdybyśmy strzelili, to byłoby to zasłużone prowadzenie.

Ten człowiek zupełnie odleciał. Wpadł w pułapkę, którą sam na siebie zastawił. Cały czas głaska siebie i piłkarzy po ego, a że nie ma genitaliów, to nie potrafi przyznać się do błędu, że drużynie nie idzie. Od czasu zwolnienia Maxa, nie mieliśmy tak słabego trenera, a co gorsza nigdy nie graliśmy tak brzydkiej piłki. Toż to aż boli.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 04, 2017 09:08   

Adin napisał/a:
Ostatnio zastanawiam czy nie odstawić meczów Milanu, albo oglądac co drugi ze wzgledu na styl gry.

Może lepszym rozwiązaniem jest pauza na początku, a później oglądanie na x2 :rotfl:
oczywiście jeśli oglądasz na dekoderze ;)

Adin 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 04, 2017 13:01   

konrad_acm napisał/a:
Adin napisał/a:
Ostatnio zastanawiam czy nie odstawić meczów Milanu, albo oglądac co drugi ze wzgledu na styl gry.

Może lepszym rozwiązaniem jest pauza na początku, a później oglądanie na x2 :rotfl:
oczywiście jeśli oglądasz na dekoderze ;)

Nie śmiej się ja podczas meczu wpadam w alkoholizm x-x

Przy okazji jestem ciekawy czy ktoś zrobi sobie maraton meczów z tego sezonu.

Odpowiedz do tematu