ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Football Manager
Autor Wiadomość
rangiz 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 30, 2017 00:09   

No dobra, ale tego 2013 trzeba dokupić na półkę, choćby samo pudełko+płyta, bez ważnego cd-keya :P

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 11, 2017 20:21   

Pomocy, $$$umma co chwila mi beczy o nowy kontrakt czy transfer jak tylko pojawi się nikłe zainteresowanie City czy PSG. Tylko dolary mu w głowie :help:
Serio twórcy tak dobrze przewidzieli jak to z nim będzie? Taki MDS czy Locatelli w ogóle nie robią problemów. Inna dziwna sprawa, że kupiłem Kessiego, ustawiłem w roli "pomocnik odbierający piłkę" i łapie mi 15-20 żółtych + kilka czerwonych kartek na sezon. Chyba kwestia gry, a nie zawodnika.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pią Sie 11, 2017 20:48   

To nie jest kwestia gry. Piłkarze to tylko zestaw cyferek i nie ma czegoś takiego, że 'taki zestaw cyferek będzie zbieral 20 zółtych i kilka czerwonych kartek w sezonie'.
Zła pozycja, zła rola, zła taktyka.
Przykładowo zwróć uwagę jak mają się atrybuty przewidywania, ustawiania się i decyzji w stosunku do agresji oraz przyspieszenia czy szybkości. Jeśli będziesz chciał aby zawodnik, który się gubi taktycznie, nie wie co zrobić i stoi kilka metrów od rywala starał się za wszelką cenę odbierać piłkę - to łatwo będzie łapał kartki.
Analogicznie rola/taktyka/pozycja. ZObacz w jakich sytuacjach zawodnik łapie kartki. Typowy błąd to duża luka pomiędzy pomocą a obroną. Wbiega w nią ktoś z atakujących rywala, obrońca jest daleko, defensywny pomocnik próbuje gonić, wejście od tyłu i kartka. Na to są różne metody.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 12, 2017 00:40   

To mnie zbiłeś z tropu, bo przyznam, że na takie zależności nie zwracam uwagi. Głównie ogólne info i przydatność do roli/pozycji. Jednak jak tak patrzę, to ciężko mi znaleźć to o czym mówisz. Zwykle gram trójką w pomocy, a jak gra Kessie to występuje jako DP.

http://i63.tinypic.com/fwndpc.jpg

Jak nie gra to problemu aż takiego nie ma więc zapewne jest tak jak piszesz i do układanki mi nie pasuje.

Novantadue 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 12, 2017 21:08   

Znaczenie mają też ukryte atrybuty wpływające na stabilność formy (im niższa stabilność formy tym rzadziej mentalne i techniczne atrybuty są efektownie takie jak w profilu piłkarza) i na to niewiele poradzisz, są jeszcze ukryte atrybuty składające się na osobowość piłkarza, często mniej znani piłkarze w FMie mają przydzielone losowe wartości do niektórych cech (generowane przy starcie gry w zakresie 1-20) i na to może pomóc przydzielenie mu mentora. Ale możliwe że zmiana roli/instrukcji wystarczy.

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 18, 2017 17:17   

Premiera nowej odsłony została zapowiedziana na 10 listopada. Dla posiadaczy wersji z 2017 roku przewidziana jest 25% zniżka na preorder złożony do 9 października przez Steam. Co do samej gry, to więcej szczegółów dotyczących FM18 zostanie ujawnionych w połowie września.

W ramach tego trzymajcie Drodzy Koledzy bonus w postaci aktualnego facepacka Milanu, wyciętego przez użytkownika HRiddick z forum sortitoutsi.net. Zdjęcia pochodzą ze strony Ligi Europy UEFA, ale zawodnicy na sesji zdjęciowej byli chyba za bardzo naświetleni i wyglądają na umierających, :D dlatego pozwoliłem sobie dodać zdjęciom barwy i nasycić je. Nieskromnie napiszę, że efekt jest genialny! Teampack niestety nie zawiera zdjęcia Cutrone, ponieważ najwidoczniej nie brał udziału w sesji zdjęciowej.
http://www26.zippyshare.com/v/Il04WS5J/file.html

Zapewne wiecie jak zainstalować te zdjęcia, więc nie piszę instrukcji, ale w razie czego śmiało pytajcie. Niech te zdjęcia umilą Wam rozgrywkę w nowego bądź starego FM'a!

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 27, 2017 20:00   

Wczoraj wyszła beta nowej odsłony Football Managera. Ktoś już testował? Jeżeli tak, to jakie macie wrażenia?

Ja pograłem kilka godzin. Zupełnie przebudowany ekran meczowy oraz taktyczny, póki co jeszcze trochę się gubię. Zmian jest sporo, moim zdaniem to nie ewolucja, jak w latach poprzednich, a rewolucja. Na uwagę zasługuje dynamika zespołu i nowy scouting.

Pogram trochę dłużej, to napiszę coś więcej, ale na ten moment jestem po prostu ciekawy Waszego zdania.

Resk 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 01, 2017 20:25   

Ma ktoś info w jakiej liczbie została sprzedana gra Football Manager 2016, 2017 i 2018 oraz na ile szacuje się ogólną liczbę graczy tej gry (część gra na piratach)? W google nie mogę znaleźć takich info, a są mi potrzebne. Dzięki!

EDIT. Znalazłem w artykule na onecie, że w ciągu roku 1,2 mln sprzedaży i około 10 mln piratów.

Odpowiedz do tematu