ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Liga Mistrzów 2017/2018
Autor Wiadomość
Kukiss 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 18, 2017 11:52   

Jeśli chodzi o Spartak, to ciekawe ile kosztuje Promes. Oglądałem skrót, gość praktycznie w pojedynkę zniszczył Seville.

MK92 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 17:30   

Renesco napisał/a:
MK92 napisał/a:
O największym pechu mogą mówić chyba Romaniści, gdyż Totti nie miał dziś szczęśliwej ręki dla swojego ukochanego klubu...

hmm, jak dla mnie grupa B i H byłyby gorsze dla Romy. Chelsea i Atletico to nie są zespoły z którymi Roma nie ma szans, choć oczywiście faworytem nie jest.

Nie zdziwi mnie jak zobaczymy komplet włoskich drużyn w 1/8 finału.

Jak widać na półmetku fazy grupowej bieżącej edycji Ligi Mistrzów, Renesco miał lepsze wyczucie niż ja ;) Wyniki Romy w bieżącej edycji Ligi Mistrzów są pozytywnie zaskakujące. Giallorossi mają dużą szansę na awans do 1/8 finału, choć po losowaniu myślałem, że raczej na pewno zajmą trzecie miejsce w grupie. Wczoraj mieliśmy świetne widowisko w Londynie z pięknymi bramkami Luiza, Kolarova i przede wszystkim Dżeko. Chelsea przechodzi kryzys, więc znając cierpliwość Abramowicza, Conte może być już wkrótce dla nas dostępny :)

Qnen 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 18:58   

I oby Chelsea grała coraz gorzej!

Qnen 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 31, 2017 22:08   

No... Roma!
Jeszcze ze dwie i może Conte wyleci!

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Paź 31, 2017 22:19   

Można się cieszyć i tak :)
https://media.giphy.com/media/xUNda7yTvTASSKbyxO/giphy.gif

zino 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 31, 2017 22:37   

Brawo Roma, nokaut! Ciężki czas dla Conte, a teraz ManU w lidze. Czyżby bliżej Milanu ? :idea2:

Kukiss 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 31, 2017 22:55   

Bubu napisał/a:

Romagnoli na pewno jest dumny :rotfl:

rafal996 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 31, 2017 23:20   

Tak się zastanawiam, czy naprawdę jest się z czego cieszyć w kontekście ewentualnego Conte w Milanie. Przecież jak by nie patrzeć, właśnie pod jego wodzą naszpikowany gwiazdami zespół zalicza dość kompromitujący występ. Dlaczego miałby być gwarantem czegokolwiek w Mediolanie?

Miałem sporo refleksji patrząc na ten mecz. Na przykład taki Hazard. Gracz ewidentnie najwyższej klasy, w pierwszej połowie miał imponujące rajdy, swobodnie dryblował pomiędzy obrońcami i zdawało się, że kwestią czasu jest, aż coś strzeli, bo przecież jego umiejętności aż krzyczą na boisku. Tymczasem im bardziej drużyna siadała, im bardziej Roma naciskała, tym bardziej umiejętności Hazarda blakły. W drugiej połowie można powiedzieć, że w ogóle go nie było na boisku.

Dokładnie to samo obserwujemy obecnie w Milanie. Piłkarze z umiejętnościami i klasą pokazują ułamek swoich możliwości dlatego, że drużynie nie idzie. Potęga aspektu psychologicznego, nawet najlepszy ma związane nogi i przytłacza go presja. To nie piłkarze w Milanie są słabi, to nie kwestia ustawienia. Po prostu wpadli w jakiś dołek i teraz bardzo trudno się z niego wygrzebać. I owszem, być może Montella będzie za mały, żeby tego dokonać.

Ale gdyby tak 3 - 4 pewne zwycięstwa z rzędu...

MK92 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 01, 2017 13:00   

Brawo Roma! Kto by się spodziewał, że Rzymianie będą grali w fazie grupowej bieżącej edycji Ligi Mistrzów najlepiej ze wszystkich włoskich drużyn? Trochę mi szkoda, że nie udało nam się swego czasu wyrwać z Sassuolo Eusebio Di Francesco. Zawsze był u mnie wyżej notowany niż Montella. Z kolei dni Conte w Londynie są już chyba policzone, zważywszy na brak cierpliwości i sentymentów u Abramowicza.

bogiel 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 01, 2017 13:31   

Nigdy nie widziałem tak bezsilnego Conte.

Duże brawa należą się za to dla Di Francesco. Wszystko funkcjonowało jak należy. Środkowi obroncy: Fazio i Juan Jesus ... W Milanie byliby pewnie obrońcami nr 4 i nr 5. W Romie tworzą monolit, a Roma ma najmniej straconych goli w Serie A, a biorąc pod uwagę 5 najlepszych lig Europy tylko Barcelona i Manchester United są pod względem lepsze. Rewelacja.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 01, 2017 19:19   

Kukiss napisał/a:
Bubu napisał/a:

Czy coś pominałem bo nie rozumiem aluzji do Romka :P
Ten Perotti to homo czy co? :lol2:

5 listopada Chelsea gra z MU. Czyżby to był ostatni mecz Conte? Ja go chcę do Milanu choć nigdy nie lubiłem jego ohydnego uczesania :P

Kukiss 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 01, 2017 19:25   

Qnen napisał/a:
Kukiss napisał/a:
Bubu napisał/a:

Czy coś pominałem bo nie rozumiem aluzji do Romka :P
Ten Perotti to homo czy co? :lol2:

5 listopada Chelsea gra z MU. Czyżby to był ostatni mecz Conte? Ja go chcę do Milanu choć nigdy nie lubiłem jego ohydnego uczesania :P

https://www.youtube.com/watch?v=V80zvzaTTEA 18 sekunda

Qnen 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 01, 2017 19:38   

:idea2:
nigdy nie zwróciłem na to uwagi...

MK92 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 01, 2017 19:50   

Qnen napisał/a:
Ja go chcę do Milanu choć nigdy nie lubiłem jego ohydnego uczesania :P

Conte przeszedł chyba przeszczep włosów swego czasu. Zresztą, tak samo jak nasz Sylwiusz Berlusconi ;)

MK92 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 01, 2017 22:55   

Zacząłem dziś od oglądania pojedynku Tottenhamu z Realem na Wembley, ale od 25 minuty przeniosłem się do Neapolu ;) Drużyna Sarriego zaprezentowała jak zwykle ciekawą i przyjemną dla oka grę w ofensywie, ale kolejny raz wyszły braki na ławce rezerwowych oraz nie najlepsza wytrzymałość przy bardzo intensywnej grze przeciwnika. Chyba znów elita Ligi Mistrzów to za wysokie progi dla Napoli. Z kolei Manchester City zanotował kolejny znakomity występ w tym sezonie. Mamy dopiero początek listopada, ale chyba można stawiać powoli tezę, że zespół Guardioli wyrasta na jednego z głównych kandydatów do końcowego triumfu w tej edycji LM. Aż przyjemnie patrzeć jak ostatnimi czasy grają Obywatele. Futbol totalny!

milanist23 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 02, 2017 03:37   

Najważniejsze że Milan nie stracił ani jednej bramki w tym sezonie ligi mistrzów. Odrobina czarnego humoru aby osłodzić nam trochę nastroje w oczekiwaniu na odrodzenie Wielkiego Milanu. A w mediach już wylewają wrzątek na Real i Barcelonę. Także głowa do góry co do Milanu bo nawet naszpikowany Real czy Barca mają kiepskie dni.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 02, 2017 09:53   

Barcelona nie poradziła sobie z Grekami, więc w razie czego Milan ma już gotowe alibi przed dzisiejszym meczem ;)

Napoli ma sporego pecha. Grają dobrą piłkę, niewiele im brakuje, ale przy takim układzie tabeli będzie ciężko o awans. Chociaż w sumie na własne życzenie, bo trzeba było wygrać z Szachtarem.

Szybki 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 22, 2017 16:17   

Ktoś wie co się dzieje w Dortmundzie? przecież oni na początku sezonu grali jak z nut i wygrywali wszystko jak leci, teraz spoglądam na tabelę 4 miejsce w lidze a w LM nie mogą dać rady APOELowi :hmm:
#10 Rui Costa per sempre!

rafal996 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 22, 2017 22:54   

Cieszmy się z ich kryzysu, bo może przyjdzie nam z nimi grać ;)

MK92 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 22, 2017 22:55   

Oglądałem mecz w Turynie i muszę przyznać, że najciekawszy był komentarz Dariusza Szpakowskiego, zwłaszcza gdy "Cuardado" utrzymywał się przy piłce :lol: Liczyłem na nieco ciekawszy pojedynek, choć tempo gry było dość wysokie. Jednak świetna gra w destrukcji obu zespołów nie pozwoliła na zbyt wiele ofensywie Juventusu i Barcelony. Cieszy mnie wczorajsza wygrana Napoli i znakomita akcja Zielińskiego z Mertensem, po której Polak zdobył bramkę. Z kolei porażka Romy w starciu z mającym nóż na gardle Atletico była raczej do przewidzenia...

Szybki 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 22, 2017 23:48   

MK92 napisał/a:
najciekawszy był komentarz Dariusza Szpakowskiego, zwłaszcza gdy "Cuardado" utrzymywał się przy piłce :lol:

Pół biedy ale do szału wręcz doprowadzał mnie niejaki "Duglas Koszta" - naprawdę Szpaku nie ma dostępu do internetu żeby poczytać co on odwala podczas meczu? Ma fajny głos i świetnie buduje emocje ale te jego rodzyny często przyćmiewają jego komentatorskie zalety i oglądanie meczu staje się drażniące :doh:
#10 Rui Costa per sempre!

MK92 
Milanista

Wysłany: Wczoraj 0:55   

Szybki, ale jego kompan wymawiał już poprawnie ;) Myślałem, w związku z tym, że Szpakowski po przerwie się poprawi... Aż przypomniał mi się "Pepe" Inzaghi w starciu Milanu z Lyonem w ćwierćfinale LM w 2006 roku :)

Odpowiedz do tematu