ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Filmy - nasze opinie
Autor Wiadomość
bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 04, 2016 16:16   

Co do Civil War, ogółnie dalej krecą to braciu Russo więc klimatycznie będzie bliżej Winter Soldier niż Avengersom ;) W Komiksowym Civil War to tam była cała gromada tutaj to wyglądać będzie ubogo ;] No ale też X-Meni wchodzą, marketing bez szału, film pewnie się uratuje marką i dobrą wizją Bryana Singera po odświeżeniu X-Men'ów. Mam tylko obawy co do antoganisty w nowym filmie

Venomik 
Juventino

Wysłany: Śro Maj 04, 2016 17:21   

bounty_fire napisał/a:
Co do Civil War, ogółnie dalej krecą to braciu Russo więc klimatycznie będzie bliżej Winter Soldier niż Avengersom

Wiem. Na to liczę - trailer też nie zapowiadał jakiejś akcji kręconej z rozmachem, ewidentnie bardziej w klimacie Zimowego Żołnierza, więc mam nadzieje na silodne kino akcji z superbohaterami. Tylko tyle i aż tyle.

A co reszty wypowiedzi to mnie owo odświeżenie serii x-man bardzo odpowiada, choć sam film mocno mnie rozczarował. Zapowiedzi sugerowały film bardziej emocjonalny, cięższy, poważniejszy w klimacie - a nic z tego się w filmie nie sprawdziło. Niestety.
I wygląda na to, żę tak już w tym roku zostanie. Pewnie i tak na dr. Strange czy Gambita (jego akurat bardzo lubię i lekki klimat pasuje do tej postaci) pójdę do kina.
Pozostaje też Legion Samobójców, który mnie mocno śmieszy - wziąć taki komiks, takiego reżysera i nakręcić film pg-13.

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 16, 2016 22:53   

https://www.youtube.com/watch?v=jak3WXZZlVo

mam nadzieję na sukces, bo fabularnie to jest materiał na kilka filmów i może odwróci trend słabych ekranizacji gier. Za W3 i rtsami nie przepadałem czy Wow'em, ale fabuła tutaj robi robotę. Obawiam się tylko jednego skopanego dubbingu, jak zaczną tłumaczyć też nazwiska bohaterów bo Grommash Piekłorycz brzmi przezabawnie tak jak Sylwana Bieżywiatr :)

irkleg 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 06, 2017 14:56   

Jakoś nie jestem nawet troche ciekawy tego filmu ;d

Camill 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 11, 2017 00:13   

Fil obejrzałem, głównie ze względu na Travisa Fimmela... byłem ciekawy jak go odnajdę w nowej roli po fascynacji graną przez niego postacią Ragnara Lothbroka :) Generalnie jego "występ" uważam za udany, aczkolwiek sam film dupy nie urywa.

Ktoś czeka na Obcego: Przymierze, czy jesteście zawiedzeni Prometeuszem? Trailer zapowiada się obiecująco i czytałem wielokrotne zapowiedzi wyjaśnienia niedociągnięć i niedomówień z Prometeusza. Niby też ma to byc nawiązanie do korzeni, aczkolwiek wiadomo, że Obcy z Nostromo już się nie powtórzy i zaden nowy obcy nie będzie tak straszył jak pierwowzór, który praktycznie do końca filmu i jeszcze nawet po filmie pozostawał zagadką...

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 30, 2017 12:58   

a w Holywood wyrastają seksualne skandale, to chyba kara za krytykowanie Trumpa :rotfl:

a tak serio to Kevin Spacey jest już chyba skończony i jeszcze próba zagrywki ala Frank Underwood :rotfl2:

Odpowiedz do tematu