ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
M`Baye Niang
Autor Wiadomość
miszcz 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 09, 2017 23:01   

Ponoć Niang wrócił do Raioli :rotfl:
Nie podoba mu się brak konkretnych ofert i liczy, że ten go umieści w Arsenalu czy Evertonie.

Gandalf 
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Sob Lip 22, 2017 17:36   

Tak z ciekawosci wie ktos moze kto odpowiada za poslanie Nianga na wypozyczenie do Premier League. Czy byla to decyzja Montelli czy moze Galliani chcial zarobic na nim kase majac na uwadze fakt, ze moze nie dojsc do przejecia klubu przez "brata" Li. Bo dziwne to bylo kontuzjowany Bonaventura zostalismy z jednym skrzydlowym Suso no i na wypozyczenie przyszedl Deulofeu, Ocampos. A rownie dobrze mozna bylo Nianga zostawic a i tak wziasc Deulofeu.

luca1899 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 22, 2017 17:48   

Niang miał tak tragiczne występy przed samym wypożyczeniem, że po prostu każdemu chyba nóż się w kieszeni otwierał na widok czarnoskórego. Poza tym kontuzja Bonaventury przyszła później.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 22, 2017 18:59   

Tam chodziło raczej o dyspozycję Nianga, coś tam też było o jego zaangażowaniu...

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 25, 2017 21:17   

Niang właśnie zwolnił "7" w Milanie. Postanowił grać z "94" na plecach, co tylko wzmaga spekulacje, bo zarówno "7" jak i "9" jest wolne. Czyżby w planach ktoś godny tych numerów? :prayer:

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 25, 2017 21:27   

Andre Silva wziął '9'
a z '7' chyba coś jest na rzeczy...

rafal996 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 25, 2017 21:27   

To Andre Silva zwolnił 9?

miszcz 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 25, 2017 21:29   

9 jest oficjalnie Silvy, a zwolniona 7 pewnie dla Ronaldo albo Lewego :P

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 25, 2017 21:31   

miszcz napisał/a:
9 jest oficjalnie Silvy

To widocznie coś przeoczyłem, bo nie widziałem oficjalki, że brał numer 9. :dunno:

miszcz napisał/a:
a zwolniona 7 pewnie dla Ronaldo albo Lewego :P

Nie strasz mnie tym Lewym :rotfl2: :lol2: :rotfl2:

miszcz 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 25, 2017 23:01   

Skoro kazali zabrać Niangowi ten numer to przyjdzie klasowy napastnik. Tak przeczuwam :P Real kupi Mbappe za pierdyliard euro,wieżowiec w Dubaju i flotę Krymską, a Ronaldo odejdzie albo do nas albo Bayernu. Jeżeli do Bayernu, to do nas idzie Lewy. A jak się Chińczycy rozkręcą to kupią całą trójkę. :piwo:

Tak na serio to nie rozumiem tej kolejnej szansy. Mam nadzieję, że przy pierwszej dobrej ofercie go sprzedadzą. No chyba, że przy lepszych wyrośnie on na gwiazdę. Taki scenariusz też chętnie przyjmę.

Kacapa92 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 26, 2017 08:00   

Miejmy nadzieje, że to tylko plotki o jego pozostanie, a Milan w ten sposób chce podbić cenę albo włączyć go w jakąś transakcje. Ja mam dość tych jego chaotycznych dryblingów i gry na 'przebitkę'. Nie widzę dla niego miejsca w pierwszym zespole. Jako zmiennik bywa jeszcze bardziej irytujący, kiedy nie ma rytmu meczowego gra jeszcze gorzej, więc to po prostu nie może się udać. Wolałbym kupić w jego miejsce jakiś wiatrak na skrzydło. Szybkiego, dynamicznego skrzydłowego takiego jakim był Delofeu.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 26, 2017 08:14   

Mnie tylko zastanawia, że fakty do siebie nie pasują - byłby to chyba pierwszy piłkarz, który poszedł do Raioli i został w dotychczasowym klubie ;)

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 26, 2017 08:45   

Również jedno wielkie NIE dla pana paralityka z bałaganem w głowie i ze strzałem od siedmiu boleści.
Nie po to Milan wydaje tyle kasy i tyle się mówi o odrodzeniu wielkiego zespołu żeby ten gość nosił dalej czerwono czarną koszulkę.
Jak znowu będzie się pchał do karnych to mnie krew zaleje :wall2:

saylent 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 26, 2017 10:21   

U Nianga niestety jest tak, że on nabiera ochoty do gry tylko w pre-season i na początku sezonu, bo wtedy jest walka o pozostanie w kadrze, ew. o dobry transfer. Później wrócimy do tego co już widzieliśmy u niego, czyli potykanie się o własne nogi i ciągłe faulowanie. I tak do zimy, kiedy to zostanie po raz n-ty wypożyczony (daj Bóg sprzedany). Nie ma chyba ratunku dla niego.

Nie sądzę, żeby ktokolwiek dał mu karne strzelać skoro mamy Biglie, Hakana czy nawet Jacka. Każdy z nich będzie wyżej w kolejce do strzelania.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 26, 2017 11:52   

A właśnie, faulowanie. Ktoś potrafi racjonalnie wytłumaczyć, dlaczego Niang ZAWSZE kładzie przeciwnikowi ręce na plecach podczas pojedynków? ;)

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 26, 2017 12:49   

Bo to jest człowiek chaos, chaos w głowie, chaos w nogach i chaos w rękach.

Kargool 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 26, 2017 13:37   

konrad_acm napisał/a:
to jest człowiek chaos

:ok:
Chaos i panika to nasza taktyka :)
Ale tak na poważnie to jedyną korzyścią jaką może dać to wejście na ostatni kwadrans, żeby właśnie takiego podmęczonego przeciwnika rozłożyć na łopatki swoim nieogarnięciem. Choć oczywiście więcej pożytku dałoby jakieś 15 mln € za niego ;)

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 25, 2017 23:25   

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1501262796609837&id=708776935858431&_rdr
Masakra :D Za niego jest obowiązek wykupu prawda?

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 29, 2017 22:17   

Sprawdzając wynik Torino z Cagliari, zobaczyłem, że przy M'Baye zmieniła się flaga (na flashscore). I rzeczywiście: dwa tygodnie temu zadebiutował w reprezentacji Senegalu.

Odpowiedz do tematu