ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Leonardo Bonucci
Autor Wiadomość
rafal996 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 18, 2017 07:58   

Czytałem to kilka razy i nadal nie rozumiem. Pomijam już żałosne przepisanie słownikowej definicji zblazowania, ale gdzie on widzi w aktualnym Milanie "przesycenie uciechami życia"?

Marco7 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 18, 2017 08:49   

Podejrzewam, ze to nieudolna próba nawiązania do poprzedniego właściciela. Ewentualnie do etykiety jaką ma Mediolan jako stolica mody.
Wracając do bohatera wątku, to znalazłem ciekawy filmik, który idealnie wpasowuje się w niedawna dyskusję o opasce kapitańskiej:
http://www.premiumsporthd...2017_7503.shtml

Majkel 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 18, 2017 09:11   

Widziałem wczoraj zdjęcie z tej "narady". To jest kapitan. Serce rośnie. Jak już gdzie indziej wspominałem, zawsze Bonucciego bardzo lubiłem i zazdrościłem Juve, że go mają. Jestem mega szczęśliwy, że gra u nas teraz. :toast:
lì a casa il cuore sentirà!

MK92 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 18, 2017 10:11   

Ciekawe, cóż takiego Leo przekazał swoim kolegom w tej motywacyjnej przemowie, która wygląda na bardzo ognistą ;) Widać jak Montolivo szybko się podporządkował :lol2: Wczoraj na boisku imponowała mi siła spokoju Bonucciego. Ktoś taki jak on to prawdziwa ostoja drużyny.

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 18, 2017 22:40   

MK92 napisał/a:
Ciekawe, cóż takiego Leo przekazał swoim kolegom w tej motywacyjnej przemowie, która wygląda na bardzo ognistą ;) Widać jak Montolivo szybko się podporządkował :lol2:

Redakcja acmilan24.com to rozkodowała :ok:
http://www.acmilan24.com/...a_kapitana.html
Cytat:
"Musimy rozpocząć tę przygodę. Jak? Zjednoczeni, razem. Ponieważ musimy przywrócić Milan na szczyt, ponieważ Milan jest ważny. Bo Milan jest ważny ponieważ jest Zapata, ponieważ jest Kessie, ponieważ jest Suso, ponieważ jest Marra, ponieważ jest Nicola (Caccia), ponieważ jesteśmy i każdego dnia musimy stawać się bardziej zespołem. Zespołem skoncentrowanym, zespołem zjednoczonym, musimy grać zjednoczeni, wszystkie mecze musimy grać jak drużyna, walczyć jak zespół i wygrywać jak zespół. Naprzód".

Nie wiem jak was, ale mnie zmotywował :piwo:
:forzamilan:

Aiver 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 19, 2017 07:28   

napisał/a:
Bo Milan jest ważny ponieważ jest Zapata

Tak wyjęty z kontekstu, ten fragment mnie bardzo śmieszy :lol2:

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 17, 2017 21:42   

http://rafalstec.blox.pl/...zaktywacja.html

"Tymczasem Bonucci od tygodni należy do najsłabszych piłkarzy drużyny"

Trudno się nie zgodzić...

miszcz 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 17, 2017 21:55   

Bonucci nie stał się nagle złym piłkarzem. Wyciągnięto części z Jeepa i dano do Audi :P Jeep nie jeździ jak trzeba, a Audi ma problem by w ogóle zapalić. Do tego nasz mechanik jest nieudolny.
To nie jest też wina Bonucciego, że Montella źle ich ustawia. Pewnie nasz trener myślał, że po tym transferze dostanie samograja w defensywie :wall2:

enkidu81 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 18, 2017 09:03   

A co do licha jest jego wina? Nie popadajmy w skrajnosci. Wszyscy znamy klase tego obroncy i wiemy za jaka kwote przybyl, w jakim celu i ile za jego realizacje pobiera nasz nowy kapitan.
W duzej mierze ze wzgledu na niego gramy nowa formacja taka jak on gral wczesniej w Juve. Ba nawet czekano z tym na powrot lewonoznego srodkowego. Obaj Ci srodkowi, ktorzy obok niego graja to nie sa zadne kolki a jedna z nadzieji wloskiej defensywy oraz nawet bardziej niz solidny Musachcio, ktory jest bardzo dobrze wyszkolonym i zdecydowanym obronca, ktory o dziwo szybciej odnalzal sie w nowej rzeczywistosci niz doswiadczony Wloch.
Takze nie umiejszajac nic z klasy Leo to najwyzsza pora sie ogarnac albo lawa.
Zreszta mam podejrzenia ze jego forma to nie jest efekt jakichs tam czesci audi czy cos a tego ze on psychicznie boryka sie z duzymi problemami (rodzinymi) a w Milanie dodatkowo ciazy na nim bodaj najwieksza presja.

MK92 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 18, 2017 11:21   

Najbardziej rzuca mi się w oczy brak koncentracji i pewności siebie u Bonucciego, kiedy jest na boisku. Tak jak pisze enkidu81, mogą to być jakieś problemy psychologiczne u Leo - może jakaś trudną sytuacja rodzinna, może zbyt duża presja kibiców i mediów... Tego nie wiemy, ale w końcu piłkarze są ludźmi ulepionymi z tej samej gliny co my...

Odpowiedz do tematu