ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wiecej calcio w tv?
Autor Wiadomość
Damiano_S 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 11, 2017 19:34   

Czy ktoś posiada prepaid Sky Calcio które jest do kupienia np. na niemieckim ebay z dostępem na cały rok? Skoro w Niemczech można odbierać to u nas chyba też? Potrzebny do tego jakiś inny dekoder? Nie będzie pasował np. Ferguson Ariva 103? Jeśli tak to ile muszę liczyć na taki dekoder?

Po wakacjach kończy mi się umowa z NC+ a skoro Eleven wykupił dodatkowo 1 i2 Bundesligę które mnie nie interesują a nie wiadomo czy powstanie 4 kanał czy będzie to kosztem np. transmisji serie a to nie wiem czy dalej to opłacać.

LM też mi nie jest potrzebna, Milan (o ile kiedyś w końcu tam zagra) czy inną włoską drużynę w LM mogę sobie zobaczyć przez neta a mam dość oglądania symulek Barcelony, już wolę patrzeć na Serie B.

zino 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 12, 2017 13:44   

No to Eleven błysnęło. Dziś nie pokażą live Inter-Atalanta bo... na jednym retransmisja Granada-Atletico, na drugim FA Cup Milwall-Tottenham a na trzecim Napoli-Crotone... śmiech na sali. Ja rozumiem, że Napoli to Polacy, ale bez jaj - drugiego meczu nie puścić kosztem retransmisji hiszpańskiej? :dunno:

miszcz 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 12, 2017 14:44   

Kibice Interu pytali dlaczego nie puszczają tego meczu, to ponoć odpowiedzią było to, że po raz pierwszy od dawna ma być Milik i Zieliński w podstawie. Składy pokazują coś innego, obaj na ławie :D

korsi 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 13, 2017 08:17   

Po przeprowadzce w końcu doczekałem się jakiegoś poważnego neta, wygląda na to, że mi te eleveny śmigają bezproblemowo i będę z nich korzystał. Dziękuję rangiz !

rzepinho 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 28, 2017 13:39   

Orientuje sie ktoś, czy dzisiejszy mecz makaronów z oranje, mozna bedzie oglądnąć na którymś z kanałow nc + ??

Stephan 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 08, 2017 18:29   

https://www.youtube.com/watch?v=7K9WoGz1ems

Ciekawa rozmowa z komentatorem Eleven, Tomaszem Ćwiąkałą.

korsi 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 12, 2017 07:39   

Ogląda ktoś może eleven przez aplikację na tv np. aplikacja eleven na samsungach czy kodi na android TV? Jak wam to działa i jaka jest jakość i płynność obrazu?

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 20, 2017 18:37   

Ktoś z Was orientuje się ile meczów Milanu w poprzednim sezonie transmitowało ELEVEN? I czy w tym sezonie ta liczba może być podobna? Zastanawiam się nad wykupieniem pakietu sportowego w Play Now, ale w przypadku braku transmisji dwóch pierwszych spotkań zacząłem coraz bardziej się wahać.

bogiel 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 20, 2017 18:44   

Od tego sezonu eleven transmituje również ligę niemiecką, wiec transmisji może być mniej.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 20, 2017 19:03   

W zeszłym sezonie meczów Milanu był ogrom. Pewnie raptem z kilka nie zostało transmitowanych na żywo.
Poza tym zauważ, że teraz w niedziele spora liczba meczów jest rozgrywana o 20:45.
Nie będzie już transmisji o 15:00??
To jest dopiero smutne, bo Milan zazwyczaj grał wieczorami i dlatego mieliśmy taki urodzaj w poprzednim sezonie.

bogiel 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 20, 2017 19:07   

W sierpniu zawsze było dużo meczów o 20:45. We wrzesniu i pozniej bedzie jak w minionych sezonach.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 20, 2017 19:19   

W tym sezonie Milan może również grywać w poniedziałki, o ile będzie grał w LE.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 14, 2017 07:22   

Z tego co widzę po programie na następny tydzień(dwie kolejki) to jednak ciężko będzie z tym Eleven. Już nie o Milan chodzi, tylko ogólnie o Serie A. Ewidentnie Bundesliga będzie faworyzowana, wolą np. puścić ich dwa mecze naraz niż po jednym każdej ligi.
Jak tak to będzie wyglądać, to chyba nie ma sensu dla okruchów kupować abonamentu.

Jest jakiś sposób na zamówienie pakietu Sky czy innej wloskiej stacji by mieć gwarantowane Serie A co kolejkę? Nie chce cały sezon szukać streamów. Zdecydowanie wolę płacić za taką wygodę.

korsi 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 15, 2017 09:09   

Na Eleven Extra które np jest w podstawowym pakiecie PLAYNOW w niedziele będą 4! spotkania na żywo z Serie A. Milanu akurat nie będzie, no ale jednak w końcu ten trzeci kanał do czegoś porządnego wykorzystają. Prawdopodobieństwo, że obejrzę któryś z tych meczów jest znikome, ale co by nie mówić jak ktoś ma pakiet ELEVEN i czas to jak najbardziej jest co w weekend oglądać.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 15, 2017 09:27   

Poczekam jeszcze jak to się rozwinie, ale w tej chwili zapowiada się, że zrezygnuję z tego abonamentu na Eleven.

To jest paranoja, ludzie nie chcą wcale piracić, chcieliby uczciwie zapłacić za dobrej jakości produkt i obejrzeć w spokoju, ale się nie da. Jak mam oglądać jeden mecz Milanu na miesiąc, to cała sprawa przestaje się opłacać.

Rok spokoju miałem, a teraz znowu szukanie tych streamów, walka z reklamami, ech...

korsi 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 15, 2017 09:32   

Gdyby Milan był na poziomie Juve to pewnie by było tak jak w hiszpańskiej gdzie co tydzień jest mecz Realu czy Barcy, a tak to czasami wskakuje zamiast naszego meczu Roma,Inter,Napoli.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 15, 2017 09:40   

Ale to dobrze świadczy o atrakcyjności ligi, że jest przynajmniej kilka ekip na poziomie, a nie jedna. Mnie ta sytuacja cieszy, ale minusem jest właśnie brak transmisji.
Jak to jest, oni mają wykupione wszystkie mecze, a pokazują tylko niektóre? Bo nie rozumiem jaki jest problem, w dobie streamów, uruchomić osobne streamy na pozostałe mecze. Powiedzmy, że 3 - 4 spotkania na kolejkę są przygotowane tip top, z komentarzem itd., a pozostałe po prostu puszczają obraz z odgłosami trybun i załatwione. Zapłaciłbym za taki pakiet nawet i dwa razy więcej niż obecnie, ale bym miał gwarancję, że obejrzę każde spotkanie.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 15, 2017 09:40   

Faktycznie, musieli coś zmienić. Nie zmienia to faktu, że wolą puścić 2 mecze Bundesligi naraz niż mecz Serie A, chyba Inter gra wtedy. W tygodniu tylko mecz Roma-Benevento w środę o 18, a przecież są mecze we wtorek i późniejszych godzinach.

Ja to w sumie rozumiem, ogół woli Roberta czy F1 obejrzeć.
Dlatego chciałbym wiedzieć czy da się ogarnąć pakiet włoskiej Tv. Na eleven Milan będzie raz na miesiąc, a myśl o szukaniu streama mnie dobija. Ktoś coś ?

Majkel 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 15, 2017 10:31   

Ja to marzę o dniu, w którym transmisje sportowe dogonią współczesne możliwości cyfrowej dystrybucji i po prostu będzie można na stronie ligi wykupić abonament na streamy tak jak ma się abonament na Netflixa.
lì a casa il cuore sentirà!

miszcz 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 04, 2017 08:26   

Przeniosę się tutaj by w innym temacie nie robić offtopa.
Umknęła mi informacja, że DAZN się szykuje do wystartowania w Polsce. Zapewne nie uświadczymy tego wcześniej niż w przyszłym sezonie, ale może to być coś czego zawsze chcieliśmy.
http://www.sport.pl/sport...wy-netflix.html

Może jest ktoś kto na IP niemieckim lub brytyjskim próbował DAZN ?

rafal996 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 04, 2017 09:40   

No no, może być ciekawie. Właśnie czegoś takiego oczekuję.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 12, 2017 14:36   

Cytat:
W efekcie umowy o długoterminowej współpracy między platformą nc+ i ELEVEN SPORTS, począwszy od najbliższego weekendu, aż do końca sezonu 2020/21 widzowie CANAL+ będą mogli oglądać transmisje wybranych meczów Bundesligi.
Od tego weekendu do końca rozgrywek 2020/21 CANAL+ będzie transmitował na wyłączność 2 mecze podczas 30 kolejek i 3 mecze podczas 4 kolejek w każdym pełnym sezonie Bundesligi. Pozostałe spotkania będą transmitowane w kanałach ELEVEN SPORTS. Dodatkowo CANAL+ pokaże również magazyn piłkarski ze skrótami wszystkich meczów Bundesligi.

Wygląda na to, że Eleven jednak luzuje trochę miejsca na Serie A i Ligue1, przy tym inkasując sporą kwotę od C+ ;)
Nie będzie czwartego kanału, tylko podzielili się prawami do przesadnie transmitowanej na antenie Bundesligi.

viacheslav 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 12, 2017 18:04   

4 kanał też ma być.

https://twitter.com/P_Miroslawski/status/918490369490374656

https://twitter.com/ELEVENSPORTSPL/status/918499424069877761

Odpowiedz do tematu