ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Seriale
Autor Wiadomość
Venomik 
Juventino

Wysłany: Sob Kwi 15, 2017 23:14   

Może spróbuj Młody Papież? Klimatycznie jest bardzo świeży.

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 16, 2017 01:08   

The Crown ;)

Szybki 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 16, 2017 12:51   

A ogląda ktoś Narcos? wczoraj zobaczyłem pilota i podobało się ;)
#10 Rui Costa per sempre!

Qnen 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 16, 2017 19:44   

Narcos?
Wybitny. Obowiązkowy!
Polecam również Broadchurch, leci teraz 3 sezon. Serial o ciężkim klimacie, z bardzo dobrymi rolami głównych bohaterów. Niezmiernie polecam. A gdyby było mało to jeszcze The Leftovers - Pozostawieni. Magiczny serial.

Cytat:
Pozostawieni stacji HBO to prawdziwe telewizyjne objawienie. Choć nie zdobyło zbyt wielkiej widowni, to fani i krytycy nie mają złudzeń co do tego, że serial Damona Lindelofa i Toma Perrotty jest jedną z najlepszych rzeczy, jaka przydarzyła się telewizji w ostatnich latach. I nic w tym dziwnego. Pozostawieni to historia tak nietuzinkowa i skomplikowana, a przy tym tworzona z szacunkiem wobec widza, że każdy, kto serialowi HBO dał szansę, wie, jak wiele potrafi ten serial dać w zamian. Właśnie rozpoczyna się finałowy sezon, więc to chyba odpowiedni moment, by porozmawiać o tym arcydziele współczesnej telewizji.

Aiver 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 17, 2017 20:13   

Cytat:
Narcos?
Wybitny. Obowiązkowy!

Potwierdzam :ok:

Szybki, z innych polecam gorąco, jeśli jeszcze nie widziałeś True Detective (ale tylko pierwsza seria), Stranger Things i Gomorrę.

Qnen napisał/a:
Leftovers - Pozostawieni. Magiczny serial.

Zachęciłeś mnie :) Chyba się za to zabiorę.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 17, 2017 20:39   

Potwierdzam to co pisze Qnen, Broadchurch i Leftovers - wybitne. Do tego polecam obejrzeć Fargo, chyba teraz 3 sezon wychodzi.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 18, 2017 01:14   

Miniserial HBO Wielkie Kłamstewka gorąco polecam. Super obsada (Nicole Kidman, Rheese Witherspoon, Alexander Skarsgaard i jeszcze paru innych), w jednym z lepszych kryminałów jakie widziałem od dawna. 7 Odcinków i finito, więc szybko leci.
lì a casa il cuore sentirà!

zino 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 18, 2017 08:34   

Narcos to klasyka, nie wymaga chyba wiele komentarza i zachęty :) Broadchurch też bardzo mi się podobało i czekam na 3 sezon. Podobnie jak na Homeland 6 (już śmiga) i House of Cards 5.
Polecam tez nasz krajowy PAKT (dwa sezony) , Belfer, Detektyw jak najbardziej (1 sezon lepszy), The Missing (brytyjski, dwa sezony). Obecnie kończę The Young Pope - specyficzny, do obejrzenia choć szału nie zrobił, zabieram się za The Crown.

Hornet 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 18, 2017 10:52   

Również polecam Wielkie Kłamstewka. W dwa dni obejrzałem ;)
Też kończę The Young Pope i faktycznie szału ni ma.
Narcosa sporo ludzi zachwala, więc chyba się skuszę.
Od siebie polecam Halt and Catch Fire.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Wto Kwi 18, 2017 10:58   

Kurde. Ja niby wyskoczyłem tutaj z poleceniem Młodego Papieża, choć sam po 4 odcinku przestałem oglądać i wracać nie zamierzam. Ale sporo osób się zachwycało, tematyka i realizacja ciekawe, aktorsko na świetnym poziomie - pomyślałem więc, że moze i tak polecę:D

zino 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 18, 2017 11:42   

Hehe - jest mini ślad calcio - Voiello kibic Napoli :) dla mnie Młody Papież powiedzmy 7/10, ale znam kilka osób, które mega się jarają tym - choć wszyscy raczej zdecydowani ateiści ;)

Szybki 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 18, 2017 18:11   

Narcos faktycznie mocno wciąga więc zostanę póki co przy tym ale serial ma dopiero 2 lata więc jaki klasyk? Klasyk to jest The Wire - serial nad seriale gdzie nawet muzyka na wstępie jest tak soczyście dopasowana nawet intro ogląda się z zaciekawieniem :prayer: :mrgreen:
#10 Rui Costa per sempre!

miszcz 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 18, 2017 18:23   

Szybki, nic dodać nic ująć :) Do dzisiaj nie znalazłem lepszego serialu.

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 18, 2017 18:57   

Dodałbym jeszcze powrót po latach animacji Tartakovsky'ego Samuraj Jack 5 sezon po tych 5 odcinkach bardzo klimatyczny i robiony dla fanów animacji, którzy dorośli. Klimat, muzyka, gra kolorów robi wrażenie

korsi 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 18, 2017 19:34   

Jak już było wspominane to Leftovers jest niesamowitym serialem. Oklepanych tytułów nie będę polecał... Wg mnie świetnym serialem jest Ray Donovan.

cortess 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 18, 2017 22:52   

Ja w tej chwili w sumie na bieżąco co najwyżej The Americans (seria nr 5), no i 3 sezon wspomnianego, niesamowitego Broadchurch (chociaż póki co aż takich wypieków na twarzy jak poprzednio nie mam). Plus bajeczka dla dorosłych - Rick & Morty(3).

Big Little Lies czekają na liście na chwilę wolnego czasu, a skoro tak zachwalacie Leftovers to może też się skuszę...

Szkoda, że na Jean-Claude Van Johnson od Amazona trzeba będzie czekać do jesieni, bo ten pilot z zeszłych wakacji był lepszy niż jakikolwiek serial, który od tamtej pory widziałem...

...a widziałem i Narcos, i Young Pope, i żaden z nich większego wrażenia na mnie nie zrobił. Jedynie Westworld oceniłbym na więcej niż 8/10 z takich w miarę nowych.

Pytanie: ktoś zaczął oglądać odświeżonego Prison Break? Albo 24: Legacy?

Qnen 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 20, 2017 23:43   

Ja zacząłem Prison Break i po 2 epizodach nie wiem czy nie zakończyć przygody. Tutaj nie ma co tłumaczyć, bo po prostu nie ma chemii. Aktorzy Ci sami ale ile razy można patrzeć na tajemniczą twarz Michaela bądź narwanego braciszka? Oglądnę jeszcze 3 odc i zdecyduję co dalej bo totalnie mnie historia nie kręci.

Gandalf 
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Czw Cze 01, 2017 22:38   

Gomorre ogladnijcie mocny Wloski serial. Swietny aktorsko. Narcos przy realizmie Gomorry wymieka.

kazelot 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 02, 2017 08:03   

Cytat:
Gomorre ogladnijcie mocny Wloski serial. Swietny aktorsko. Narcos przy realizmie Gomorry wymieka.

Także polecam , robi wrażenie szczególnie jak było się wcześniej w Neapolu. Jeszcze w tym roku ma ukazać się 3 sezon , co po zakończeniu 2 było do przewidzenia .

miszcz napisał/a:
Szybki, nic dodać nic ująć :) Do dzisiaj nie znalazłem lepszego serialu.

To samo mogę o Rodzinie Soprano powiedzieć , genialny plus wybitne zakończenie.

Marmal 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 08, 2017 08:52   

Ja ostatnio obejrzałem 3 sezon Fargo i jak zwykle byłem pozytywnie zaskoczony, choć tak najlepszy wg. mnie jest sezon 2.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 04, 2017 12:34   

Oglądał ktoś Rick & Morty? Dawno nic mi nie zryło beretu tak jak ten serial.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 16, 2017 22:30   

Przypominam, że jutro premiera 3 sezonu Gomorry.

korsi 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 17, 2017 09:34   

Jestem w trakcie drugiego sezonu. Świetny serial.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Lis 17, 2017 16:09   

Można go gdzieś oglądać online?

Sulej 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 17, 2017 16:14   

HBO GO

Odpowiedz do tematu