ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tutorial do oglądania meczów w internecie
Autor Wiadomość
Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 18:14   

Jeżeli chodzi o streamy, to ja zawsze używałem strony meczyki.pl, zawsze można znaleźć tam odnośniki do meczów. Dobrą opcją są też streamy na YT, z tym, że tutaj różnie jest z jakością.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 19:28   

W sumie możemy nie obejrzeć żadnego meczu, bo w Rzymie zapowiadają nieciekawą pogodę.

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 19:31   

miszcz, nawet dzisiejszy mecz Romy został odwołany, nie mniej jednak Montella w przedmeczowej konferencji mówił, że murawa na Stadio Olimpico jest w dobrym stanie. Z jednej strony dobrze gdyby mecz był przełożony, bo zdąży wrócić Conti i zespół zdąży odbyć więcej sesji treningowych, tym bardziej po zgrupowaniach reprezentacji. Nie mniej jednak Lazio, to w końcu rywal z górnej półki i bardzo czekam na ten mecz.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 21:39   

Gzikuu napisał/a:
Dobrą opcją są też streamy na YT

Dla mnie streamy na youtube to rewelacja, bo mam kiepski net, a tam nigdy mi nic nie przycięło, najwyżej spada jakość. Tylko pytanie skąd bierzesz linki? Generalnie proceder jest nielegalny, w wyszukiwarce nie da się znaleźć. Tzn. są same fejki z odnośnikami do innych stron.

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 21:45   

rafal996 napisał/a:
Tylko pytanie skąd bierzesz linki?

Do tej pory każdy mecz Milanu zarówno w Serie A jak i eliminacjach Ligi Europy oglądałem poprzez zwykłe wpisanie w wyszukiwarkę YT "Milan vs xyz (w zależności od tego z kim gramy)". W opcjach filtrowania zaznaczam "na żywo" i zawsze było kilka opcji do wyboru. Z tym, że dobre linki bez fejkowego odliczania do meczu pojawiają się zazwyczaj na kilka chwil przed pierwszym gwizdkiem.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 23:35   

Hmm, to u mnie skuteczność była praktycznie zerowa, bazowałem na tym co ktoś wrzuci na jakiś strony. Popróbuję jeszcze. Chociaż akurat jutrzejszy jest w Eleven, które mam wykupione.

Ogólnie powiem Wam koledzy, że moje dotychczasowe testy Kodi wypadają słabo. Większość streamów nie działa, czasem wywala się aplikacja, a jak się już uruchomi, to mam 50/50 że nie będzie ciąć.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 10, 2017 08:41   

U mnie podobnie.
Kodi przycina, nie łączy się z linkami. Nie mogę znaleźć jednego sensownego z c+.
Na razie jestem trochę rozczarowany.

korsi 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 10, 2017 12:28   

Jednak mnie coś oszukali i nie mam promocyjnego miesiąca w playnow. Niestety będę poza domem i waham się nad wykupieniem pakietu by się nie denerwować zbytnio... Kodu było super przez 3 tyg teraz telewizje na zywo mi nie działają, ale na sports365 dalej można spokojnie włączyć. Tyle ze to na tv fajne na kompie różnicy miedzy tradycyjnymi linkami na sopcasta i na acestream nie widzę.

Odpowiedz do tematu