ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wygasanie ostrzeżeń
Autor Wiadomość
Venomik 
Juventino

Wysłany: Wto Gru 22, 2015 23:32   

Co Wy wiecie o banach, ja dostałem przymusową miesięczną przerwę tutaj po dwóch ostrzeżeniach z błędnym cytowaniem wypowiedzi innych użytkowników :lol2:

VelenoRosso napisał/a:
Dlatego prawie sie nie udzielam po meczach na forum :P

Czyli znalazłeś całkiem skuteczne rozwiązanie ;)

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Gru 23, 2015 09:32   

Skuteczne ono bedzie jesli chociaz polowa moich zyczen pod adresem Gallianiego i wesolej ferjany na boisku po kazdym meczu sie spelni :P

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 23, 2015 12:39   

VelenoRosso napisał/a:
bo dla mnie byc zirytowanym, wnerwionym, wscieklym i wkurw....to sa rozne poziomy emocjonalne.

Lepiej zrób edit'a, bo z tego słowa nie da się już zrobić nieprzekleństwa ;)

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 31, 2017 01:56   

Nie wiedziałem gdzie to wkleić, bo rozmowa z TomekW toczyła się w temacie G.Donnarummy, ale myślę, że to będzie odpowiednie miejsce dla pociągnięcia wątku:
(jeśli nie, to proszę kogoś upoważnionego o przeniesienie)

TomekW napisał/a:
Mijają lata, a śpiewka forumowiczów, którym przypomina się o regulaminie, jest zawsze taka sama. Chyba nie zdajesz sobie sprawy, nismovsky, ile razy moderatorzy i admini tego forum widzieli hasła w stylu "jak będziecie się czepiać, to ludzie przestaną pisać"
(...)

No i serio rozważam zaprzestanie udzielania się tutaj, zwłaszcza po tym, co dziś przeczytałem w temacie "Atmosfera na meczach Milanu..."

TomekW napisał/a:
Pytanie tylko, czy Ty i inni forumowicze będziecie chcieli mi pomóc w próbie utrzymania odpowiedniego poziomu forum.

Wiesz, próbowałbym może i podnosić poziom tego forum (miałem kilka pomysłów, które zrodziły się pod moją nieobecność), ale kiedy widzę takie kwiatki to ręce (i nie tylko) opadają... Serio to są normalne wypowiedzi, na które się tu pozwala?! :hmm:
Jeśli tak, to nawet lepiej żebym przestał identyfikować się z takim miejscem.

Cytat:
W Polsce jeszcze zebraliby ostre klapsy na mieście i nie byłoby, że to pikniki. Tu to nikogo nie interesuje. Nosisz koszulkę czy szalik - musisz być świadom konsekwencji. I bardzo dobrze.

źródło: http://www.acmilan.pl/for...p=205445#205445

Cytat:
Jak Legia grała u siebie z Arsenalem (to było chyba na otwarcie nowego stadionu Legii) to pełno takich jak ty wyłapało na ryj i potraciło koszulki (oraz zęby). Cieszy mnie to (...)

źródło: http://www.acmilan.pl/for...p=205447#205447

Chyba faktycznie warto przemyśleć sens przebywania w miejscu, gdzie forumowicz z przeszło dekadą stażu cieszy się z bicia i okradania przypadkowych osób, które w dobrej wierze przyszły na mecz, ale nie we właściwym kolorze koszulki.
Co zabawne, w kwestii meczu Legia-Arsenal to te "pikniki" zapłaciły Legii za bilet, a jej przygłupi kibole okradli de facto ludzi, który dołożył cegiełkę do finansów ich klubu.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 31, 2017 03:21   

Masz jakieś zapędy donosicielskie, czy tylko przyszedłeś wylewać swoje żale, wyraźnie prosząc o bana dla innego Forumowicza? Nawet nie wiem, jak to skomentować, na jedno wychodzi. :hmm:

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 31, 2017 03:42   

Nie, nie mam zapędów, ale skoro rozmawialiśmy o łamaniu regulaminu w temacie Donnarummy to chciałbym wiedzieć czy takie zachowania są akceptowalne przez Adminów i Moderatorów?
Lepiej wiedzieć gdzie osoby zarządzające tym forum sobie wyznaczają granicę.

Jak widzę teraz, niektórym nie przeszkadza bicie i okradanie ludzi za kolor koszulki, a inni denerwują się na nazwanie bramkarza Milanu "Dollarem".

I jeśli to drugie jest "obniżaniem poziomu forum", to ciekawi mnie czym dla innych forumowiczów (także tych szeregowych) są zachowania z cytatów powyżej?

rangiz 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 31, 2017 03:45   

Jakbyś był łaskaw raz jeszcze przeczytać, co napisałeś w kierunku jednej z osób tworzących społeczność tego forum, do jakich wycieczek osobistych się tam uciekasz i jak bardzo zaniżyłeś poziom swoim zachowaniem - będę wdzięczny...
To było bardzo słabe.

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 31, 2017 04:00   

No proszę cię... Ktoś usprawiedliwia danie "klapsów" (jest też o "dawaniu w ryj" i "traceniu zębów") przypadkowym ludziom, którzy nie szukają guza, a ty twierdzisz, że to ja zaniżam poziom?

Przecież to jest ten sam poziom co rysowanie w Toruniu samochodów kluczem, tylko dlatego, że na tablicy rejestracyjnej mają "CB". Albo skrojenie kogoś w Gdyni za koszulkę Celticu Glasgow, bo kojarzy się z Lechią.

I podtrzymuję: jakby ktoś z takich "prawilniaków" miał sytuację, że komuś z rodziny przydarzyłaby się podobna akcja (np. za granicą za to, że są biali czy mają koszulkę z Godłem RP) to pierwsi byliby do szukania sprawców.
Dlatego jak widzę taką hipokryzję to mnie wzdryga...

A podam ci przykład z tego mojego dawnego, bydgoskiego podwórka: mieliśmy kolegę, który kibicował Interowi (bo wiadomo - Ronaldo) i chłopak dostał od ojca na urodziny koszulkę domową Interu.
Cały dumny wyszedł w niej pochwalić się znajomkom, bo wtedy niebazarowe rzeczy to było coś. I ile się nacieszył? 3 dni. Przyszli raz "ultrasi" z Polonii Bydgoszcz i jak to małpy, którymi byli, pomylili czarno-niebieskie pasy Zawiszy z tymi samymi Interu.
Skończyło się siłowym rozebraniem ze wszystkiego poza bielizną oraz pobiciem do nieprzytomności.
Facet do dziś nie chodzi prosto oraz nie do końca kojarzy fakty, bo tłukli nim o beton jak kukiełką, a wszystko przez debilnych "prawilniaków", co to klubami się niezbyt interesują, ale kolory potrafią rozróżnić i skatować kogoś za niewłaściwy ich dobór.

Jeśli ktokolwiek broni takiego zachowania to dla mnie nie różni się niczym od tych zwyroli, którzy 13-latkowi zrujnowali całe życie. I może powinien jeden z drugim doświadczyć podobnego przeżycia, by zrozumieć bezsens bronionych "zasad w środowisku".

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Sie 31, 2017 11:33   

nismovsky napisał/a:

No proszę cię... Ktoś usprawiedliwia danie "klapsów" (jest też o "dawaniu w ryj" i "traceniu zębów") przypadkowym ludziom, którzy nie szukają guza, a ty twierdzisz, że to ja zaniżam poziom?
To brzmi coś jak tekst do kamerzysty TVP na marszu KOD "%@$@ <-- tu wulgaryzm z tą kamerą, my tu walczymy o wolność słowa" :rotfl2:
Podajesz jakiś skrajny, marginalny przykład i bierzesz to za wyznacznik całości. Zupełnie jak pewna stacja telewizyjna. Przypadek?

rangiz 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 31, 2017 16:12   

Nismovsky - przyjąłeś na stałe pewne założenie i do niego sobie dobierasz wszystkie pasujące rzeczy, wydarzenia i się tym karmisz. Szkoda mi czasu, by szerzej się nad tą postawą pochylać.
Chcesz zmieniać ludzi i ich mentalność, poprzez forum? Czy może tylko wymusić to, by inni, o nieco bardziej zradykalizowanych poglądach, zostali pozbawieni możliwości postowania? Nadal słabe, koniec tematu z mojej strony.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 31, 2017 23:05   

nismovsky, z całym szacunkiem, bo jesteś gość i nawet zgadzam się z Tobą w kwestii "Dollarumy" (dla mnie to już nie przezwisko, a pseudonim artystyczny :P ) to z tematem kibicowskim i pepe odjechałeś...
Gość ma swoje zdanie i faze z tego wszystkiego, nie raz i nie dwa mnie wku.rzył ale lubię jednak czytać i poznawać takie podejście i nie interesuje mnie to za jaki gatunek kibica on mnie uważa. Jest jednym z nas, ale nie musi być Twoim przyjacielem ;) .
Kwestia identyfikacji i bycia na forum z powodu jednego usera... słabo. To co, jak ktoś się przyzna, że jest gejem, a możliwe że takowy tu jest i nawet kibicuje Milanowi to mam się usunąć z acm.pl bo mi to nie pasi?
Bez przesady.
Wrzuć na luz, tyle ode mnie :ok:
pozdro
FORZA!

TomekW 
Administrator

Wysłany: Pon Wrz 04, 2017 04:06   

Cóż, wygląda na to, że niektórym nie można zwrócić uwagi, bo ruszają zaraz urażeni na krucjatę pod hasłem "to forum ma większe problemy". Skoro już wywołano mnie do tablicy, to wyjaśnię jedną prostą kwestię. Na tym forum każdy ma prawo wyrazić swoje poglądy, o ile robi to w sposób zgodny z regulaminem. Oceną "zawartości" opinii zajmują się sami forumowicze, którzy zwykle szybko sprowadzają na ziemię autorów przemyśleń głupich czy też sprzecznych z normami społecznymi. Moderatorzy i administratorzy oceniają natomiast "formę" wyrażania opinii. Czuwają nad poziomem dyskusji, a nie nad poziomem poglądów. Jeśli ktoś tego nie rozumie, to naprawdę nie jest to mój problem.

Swoją drogą, to bardzo ciekawe, że ktoś wysyła do admina pytanie "Czy na forum jest miejsce dla ludzi popierających wprost przemoc fizyczną wobec ludzi tylko dlatego, że noszą jakąś koszulkę lub szalik?", podczas gdy sam otwarcie życzy innemu forumowiczowi, by jego rodzina padła ofiarą przemocy. Nie mówiąc już o wstawianiu obrazków promujących strzelanie do ludzi przez policję. "Jak widzę takie kwiatki..."

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 04, 2017 10:45   

TomekW napisał/a:
Swoją drogą, to bardzo ciekawe, że ktoś wysyła do admina pytanie "Czy na forum jest miejsce dla ludzi popierających wprost przemoc fizyczną wobec ludzi tylko dlatego, że noszą jakąś koszulkę lub szalik?", podczas gdy sam otwarcie życzy innemu forumowiczowi, by jego rodzina padła ofiarą przemocy. Nie mówiąc już o wstawianiu obrazków promujących strzelanie do ludzi przez policję. "Jak widzę takie kwiatki..."

A rozumiesz taki zabieg stylistyczny jak przykład przez analogię? ;)

Obrazek był żartobliwy i pokazywał jasny stosunek do ludzi, którzy stosują przemoc na Bogu ducha winnych ludziach, a stwierdzenie iż ludzie za koszulki powinni "stracić zęby" już nie było żartem a poważną deklaracją przyzwolenia na przemoc. Przykład był podany celowo, ponieważ ci, którzy zęby stracili też mają rodziny, tylko o nich tacy troglodyci nie myślą.

Dopóki ktoś z ich rodziny nie dostanie oklepu. Wtedy nagle rozumieją analogię i fakt, że bicie przypadkowych ludzi nie jest dobre.

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Wrz 04, 2017 11:55   

Panie policjancie, panie policjancie - to on, to on ukradł mi kanapki.
Gratuluję ci. W konfidenctwie dobrze ci idzie. Podążaj tą drogą. Daleko zajdziesz w życiu. Szef ci może da podwyżkę za dobre strzelanie z ucha. Kto wie, kto wie?

PS - do admina - dopiero teraz (po niemal 15 latach) zauważyłem, że przy użytkownikach jest podana płeć. Ja nie wiedziałem, że nismovsky to on. Byłem święcie przekonany, że to baba. Zdejmijcie mi tą kartkę, no bez kitu, że za takie niedopatrzenie mnie będziecie biczować.

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Wrz 04, 2017 14:14   

Wszystkie najważniejsze kwestie wyjaśnił Tomasz.
Od siebie dodam (mimo, że forum już rzadziej śledzę), że jak kiedyś rzucano ostrzeżeniami niczym "rolnik gównem po polu" (tak ja też) to był płacz. Teraz w drugą stronę... daj mu, daj.
Proszę zakończyć wycieczki osobiste.

pepe kartkę masz z automatu gratis i wiesz dlaczego ;)

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 04, 2017 18:05   

Pepe już kilka lat temu był pewny, że w prywatnych, życzliwych inaczej korespondencjach, słane są na niego donosy, celem permanentnego usunięcia z forum. Nie tyle za cięty język, co za poglądy i obrazowanie realiów tam, gdzie nie wszystko jest kolorowe.
Ujawnił się następny donosiciel, dobrze odczytałem Twoje intencje w ostatnich dniach, trafiony. Taka postawa to dno i metr mułu.

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Wrz 04, 2017 18:16   

rangiz, to do mnie? Bo szczerze mówiąc teraz się śmieje. pepe?

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Wrz 04, 2017 18:23   

Przeżyłem tu już tyle banów i wykluczeń nawet na ponad pół roku, że jakoś nie mam stresu już z tych konfidenckich zachowań. Zostawcie już chopa. Niech nadal życzy źle, samemu przy okazji donosząc, że ktoś inny hołduje pewnym zasadom i regułom nie do końca zgodnym z jego postrzeganiem świata.

Nie zgadzam się jedynie z moją kartką. Ale dobrze, że jest tylko kartka. A nie banan.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Wrz 04, 2017 18:38   

chrissnail napisał/a:
rangiz, to do mnie? Bo szczerze mówiąc teraz się śmieje.
rangiz pisze o nismo.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 04, 2017 19:08   

chrissnail napisał/a:
rangiz, to do mnie? Bo szczerze mówiąc teraz się śmieje. pepe?

Odnosiłem się do postawy pewnego forumowicza z butem w awatarze.

Odpowiedz do tematu