ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Juraj Kucka
Autor Wiadomość
VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Cze 09, 2017 04:29   

kwestia postrzegania.niepisana zasada mowi, ze wielkie druzyny robisz od kwietnia do czerwca, wiec beda probowac zamknac sie w tym wlasnie okresie

MK92 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 07, 2017 21:00   

Dzięki Kuco za te dwa lata, podczas których swoją walecznością w środku pola przypominałeś nam Gattuso! Powodzenia na tureckich boiskach! Bardzo lubiłem Słowaka, ale prawda jest też taka, że w nowym Milanie za wiele by nie pograł... Juraj wybrał zatem idealny moment na zmianę otoczenia. Raz jeszcze dzięki, zwłaszcza za bramkę z Romą na Olimpico i piękny mecz w Weronie z Chievo!

Qnen 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 07, 2017 21:52   

Mam wrażenie, że nie wybierał. Po prostu musiał odejść jak jeszcze kilku będzie musiało również.
Ponoć ze łzami w oczach opuszczał Milanello. Pozytywny był z niego chłopal, czasem głupkowato się zachowywał, ale zawsze miałem wrażenie ze mu się chciało.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 07, 2017 23:14   

Nigdy nie odstawiał nogi i na pewno nie można powiedzieć, że nie grał na maksimum swoich możliwości.
Grazie Kuco - dałeś dużo więcej niż się spodziewaliśmy.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 08, 2017 10:27   

Również uważam, że wolą Kucki było pozostanie, ale nowy zarząd wydaje się działać inaczej niż dotychczas - skoro na kimś, kto w perspektywie 1-2-3 lat prawdopodobnie spadnie do głębokiej rezerwy, możemy zarobić, to trzeba go sprzedać wtedy, gdy można na nim coś zarobić. Stąd też, moim zdaniem, próba sprzedaży Lapaduli za ~15 mln.

viacheslav 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Lip 08, 2017 11:23   

luca1899 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 08, 2017 12:01   

Szkoda, że nie został, bo byłby dobrym zmiennikiem, niesamowity walczak, czego chcieć więcej od gościa za 3mln? Bardzo pozytywna postać zarówno na boisku jak i poza nim, a wystarczy przeczytać pierwsze posty w tej dyskusji, żeby zobaczyć w jakich nastrojach byli kibice gdy przychodził.

Novantadue 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 08, 2017 12:42   

Nie bez powodu, większość takich transferów kończy się zgodnie z oczekiwaniami.

luca1899 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 08, 2017 13:23   

Pewnie, chodzi mi tylko o to, że swoim podejściem do gry, zacięciu i walce z niechcianego zawodnika, z którego wszyscy bez wyjątków szydzili, był jednym z nielicznych zawodników, o którym nie można powiedzieć "wkład do koszulek"

rafal996 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 08, 2017 14:18   

Dobrze, że odchodzi. Przy swoim zaangażowaniu nie zasługuje na ławkę, a na grę by nie mógł liczyć za często. I dobra decyzja zarządu. Casus Nocerino - przyszedł za grosze, zrobił swoje i powinien odejść, bo potem ciężko się pozbyć takiego piłkarza.

Adin 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 09, 2017 17:47   

Oby jego kariera rozwinęła się w Turcji. Lubiłem tego piłkarza.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 09, 2017 22:35   

Fajnie się chłopina pożegnał.

MK92 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 09, 2017 22:59   

Qnen, dokładnie. Aż mi się smutno zrobiło, gdy przeczytałem pożegnalne słowa Juraja...

kamilus 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 27, 2017 10:17   

https://twitter.com/agencturkts/status/901518845436993538

Cały czas żałuję, że tak "lekką ręką" żeśmy się go pozbyli, byłby idealnym zmiennikiem dla Kessie...

theoden92 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 27, 2017 13:49   

kamilus, wszedlem na forum podzielic sie tym samym filmikiem i spostrzezeniem ;)
Szkoda chlopa, ale chyba nie chcial byc z gory zmiennikiem.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 27, 2017 22:53   

Kucka po początkowym hejcie bardzo szybko stał się moim ulubieńcem. Po prostu wywalczył sobie to na boisku od pierwszej minuty. Nie to, że jest wybitnym piłkarzem. Jest piłkarzem solidnym, ambitnym i mega zaangażowanym, co sprawia, że potrafi wiele dać od siebie. Takich graczy się lubi. Także ja żałuję, że się go pozbyliśmy.

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 27, 2017 23:04   

Moim zdaniem nie tyle się go pozbyliśmy, co sam odszedł, widząc ilość nowych zakupów. Chłopak był ambitny i nie chciał grać ew. ogonów w Coppa Italia.

MK92 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 27, 2017 23:15   

Rafal996, mam identyczne odczucia wobec Juraja jak Ty ;) Bardzo Słowaka polubiłem. Harował na boisku i był jednocześnie skromny. Na tej samej zasadzie moim ulubieńcem stał się też Suso - spokojny chłopak, który poprzez solidną pracę oddaje maksimum swojego talentu dla drużyny, którą reprezentuje.

Kucka byłby bardzo dobrą alternatywą dla Kessie i szkoda, że zarząd mocniej nie zawalczył o jego pozostanie na San Siro, tym bardziej, że ciągle musimy tolerować w kadrze takich piłkarzy-niewypałów jak Niang, Sosa i Mauri...

Swoją drogą, jaki wypadek się wydarzył, że Kuco gra w Turcji w masce?

Odpowiedz do tematu