ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Milan - Shkëndija Tetowo
Autor Wiadomość
kamilus 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 24, 2017 21:28   

nismovsky napisał/a:
Dla ludzi od Kodi: oto repozytorium ze stacjami piłkarskimi (beIN, Sky itd.)
Instrukcja po włosku, ale ogarniecie chyba translator google? ;)

http://www.androidaba.com/sports-world-kodi-add/

Instalowałeś f4mTester? Bo z tego co widzę, bez tego chyba nie pójdą transmisje ze SportsWorld.

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 24, 2017 21:35   

Majkel napisał/a:
Przecież w pomocy gra drugi rzut/młodzieżówka. Czym tu się w ogóle ekscytować?

No i ja mam tego świadomość, ale ich nieporadność mnie stresuje ;)

No i racja: gdzie te 38mln za "namaszczonego przez CR7"? :dunno:

kamilus napisał/a:

Instalowałeś f4mTester? Bo z tego co widzę, bez tego chyba nie pójdą transmisje ze SportsWorld.

Tak, mam to zainstalowane wraz z Plexusem.

bogiel 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 24, 2017 21:41   

Patrząc na wystawiony skład spodziewałem się porażki lub remisu, wiec nie jest źle. Do tego nadal jest na zero z tyłu w oficjalnych meczach.

Mauri oblał test. Calabria przecietnie. Andre Silva miał w drugiej połowie dwie bardzo dobre okazje, to strzału z nich nie potrafił oddać. Z Cagliari pewnie murawy nie powącha, bo w pierwszym składzie wyjdzie Cutrone, a zmiennikiem będzie Kalinic.
Najlepszy u nas Locatelli.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 24, 2017 21:42   

Formalność dopełniona, jest awans, jest zwycięstwo, jest kolejne czyste konto. I tyle można o tym meczu powiedzieć. Eksperyment z ustawieniem byłby wartościowy, gdyby grał pierwszy skład, a nie głębokie rezerwy. Jeśli coś więcej wiemy po tym meczu, to najwyżej że Mauri nie nadaje się do niczego, Calabria i Antonelli są bez formy, a Zanellato musi się wiele nauczyć.

Andre Silva akurat i tak grał lepiej, niż ostatnio moim zdaniem. Ale nadal w nim tego wielkiego talentu jakoś nie dostrzegam.

Mam nadzieję, że Romagnoli zszedł, bo tylko na tyle miał sił, a nie znowu jakiś uraz.

MK92 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 24, 2017 21:55   

Milan skromnie wygrał, tak jak można było się spodziewać. Ten mecz był po prostu kolejnym sparingiem, ponieważ wszelkie emocje w rywalizacji z Macedończykami skończyły się po 45 minutach na San Siro, tydzień temu. Trener i kierownictwo klubu dostali dziś jasną odpowiedź, którzy piłkarze nie nadają się do szerokiej kadry Milanu. Jeśli miałbym kogoś pochwalić, to uczyniłbym to wobec weterana Storariego, który wykazał się dużą elastycznością przy częstych uderzeniach gospodarzy z dystansu.

Jakby nie było, dostaliśmy się do fazy grupowej Ligi Europy, a o to przecież w tym dwumeczu chodziło ;)

Qnen 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 24, 2017 21:57   

Nic dodać nic ująć.
Cutrone perełka. Bonucci dzisiaj profesor. Zapata przy ustawieniu 3-5-2 miał kilka klopsów przy wyprowadzaniu piłki. Z pomocników poprawnie tylko Manu. Mauri zagrał straszną padakę, podobnież a może i gorzej - Antonelli, równie słabo Calabria. Silva nie zagrał najgorzej ale na razie Cutrone kryje go czapką.

No to czekamy na przeciwników grupowych...

Gimlord 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 24, 2017 22:14   

Ja nieco bardziej negatywnie oceniam ten test-mecz.

Chwilami oglądanie Jose i Davida przyprawiało o ból oczu. O ile co do pierwszego już od jakiegoś czasu nie łudziłem się, że będzie w stanie pełnić rolę rezerwowego, to ten drugi trochę mnie zawiódł, bo przecież pokazał kilka razy, że coś potrafi. Jak dla mnie obaj powinni sobie szybko znaleźć klub, w którym będą grać więcej - były gracz Parmy po to, by parę milionów z jego sprzedaży ugryźć, a nasz wychowanek po to, by przekonać się czy w wieku 20 lat potrafi wywalczyć sobie miejsce w składzie nie na zasadzie "jest młody, może odpali".

Powyższa dwójka bardzo raziła w oczy, ale pozostali nie odstawali. Tyle błędów Antonellego nie widziałem chyba podczas całej jego kariery w naszych barwach, Zanellato był strasznie powolny i flegmatyczny, Zapata znowu potwierdził schemat jego gry, który jeden z użytkowników fajnie tu kiedyś przedstawił i tylko brak umiejętności naszych przeciwników uchronił nas od utraty gola, a Andre Silva tym meczem pokazał, że pierwszy skład mu się na razie po prostu nie należy, bo - całkowicie szczerze - nie widzę żadnego aspektu w jego grze, w którym przewyższa Cutrone. Mam nadzieję, że Montella będzie kierował się właśnie tym, a nie pieniędzmi, którą zapłaciliśmy za Portugalczyka.

Mecz brzydki, do zapomnienia. Cieszy jedynie kolejne 90 minut bez straconej bramki i materiał, z którego pewnie wyciągnie parę wniosków Mister.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 24, 2017 22:34   

kamilus napisał/a:
nismovsky napisał/a:
Dla ludzi od Kodi: oto repozytorium ze stacjami piłkarskimi (beIN, Sky itd.)
Instrukcja po włosku, ale ogarniecie chyba translator google? ;)

http://www.androidaba.com/sports-world-kodi-add/

coś mi nie idzie,
kółko się kręci ale pojawia się bład "nieudane odtworzenie..." jakiś pomysł?

kamilus 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 25, 2017 10:23   

Mi również mecz się nie podobał, ale jak widzę nie jestem w tym odczuciu odosobniony. :) Mauri i Zanatello to jeszcze (a w przypadku tego pierwszego może nawet w ogóle) nie ten poziom, Calabria i Antonelli również bardzo słabo. Cieszą za to występy Locatellego i Storariego, bo ten pierwszy na tle "pierwszej" jedenastki wyglądał słabo, a tutaj zagrał jak profesor, a ten drugi udowadnia, że w bramce śmiało będzie można postawić na kogoś innego niż Donnarumma.

Andre Silvie chcę poświęcić osobny akapit. Moim zdaniem nie zagrał aż tak źle, bo i za bardzo nie miał z kim. Po wejściu Suso w ciągu kilku chwil doszedł do stuprocentowej sytuacji, więc grać bez piłki i ustawić się potrafi. Problemem jest chyba tylko głowa, bo wygląda mi na takiego, który za bardzo chce, przez co za bardzo kombinuje, przyjmuje piłkę by mieć lepszą sytuację itp., a w rezultacie traci wypracowaną przez siebie pozycję i czasami nawet nie oddaje strzału - a gdy już to robi, to i tak nie trafia. Powinien wrzucić na luz i dać sobie czas, chociaż gdyby wczoraj zamiast niego był Bacca to Kolumbijczyk zostałby zapewne zjechany od góry do dołu przez kibiców...

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 25, 2017 10:46   

Co do Storariego, właśnie ja widząc go mam ciągle wrażenie, że to jednak emeryt. Jego interwencje są spóźnione i niepewne, nie ma tej błyskawicznej reakcji co Gigio. Oczywiście na Shkendiję to wystarcza, ale w poważnym meczu bałbym się go wystawić.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 25, 2017 20:23   

Jeszcze gorzej było na końcówce z Abbiatim. Styl i tempo interwencji miał takie, że drżeliśmy niemal przy każdym strzale.
Na wczoraj Storari wystarczył...

Odpowiedz do tematu