ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Crotone - Milan
Autor Wiadomość
korsi 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 24, 2017 07:53   

Ja również sport365 w LivePolishTV. SportsDevil i Ekstraklasa sobie wgrałem, ale w drugim oglądam głównie skróty, a w SportsDevil kilka razy mi coś nie zadziałało i używam głównie sport365 z LivePolish bo tam w zasadzie każdy mecz jaki włączam to działa, a w dodatku na wizjitv czy innych tam podanych są wszystkie sportowe stacje polskie live.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 24, 2017 14:44   

Namówiliście mnie, będę dziś testował to Kodi ;) Zainstalowałem sobie właśnie i wypróbowałem, że kanały TV chodzą elegancko, jakieś losowe transmisje sportowe też.

Jak tam szukać Milanu? Rozumiem że wchodzę w LivePolishTV w sport365 i tam będzie na liście? Czy jest jakiś ogólny sposób szukania?

korsi 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 24, 2017 15:39   

Będzie lista i obok język i jakość. Czasami jest tak, że wchodząc w daną pozycję jest 10 linków do wyboru. Jak już się połączysz to generalnie jesteś w domu bo nie spotkałem się by transmisja padła. Nie testuje tego jednak aż tak długo by za eksperta robić. Jak ktoś ma tv Philipsa czy Sony z androidem to też jest apka i pięknie na moim tv póki co śmiga.

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 24, 2017 15:44   

Przed chwilą sprawdzałem listę 365sport na LivePolishTV i nie było meczu Milanu, ale był w dodatku Sports Devil.

Może na 365 potem dojdzie na listę? :)

miszcz 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 24, 2017 17:44   

Przypomni ktoś jak ogarnąć to kodi i te wtyczki o których mówicie? Wiem, że już to gdzieś było, ale nie pamiętam gdzie :dunno:

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 24, 2017 18:20   

Najpierw ściągasz sam program, instalujesz, a potem otwierasz stronę http://kodiwpigulce.pl/ i czytasz ich łopatologiczne poradniki :ok:

miszcz 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 24, 2017 18:33   

Zdążę w pół godziny przed meczem ? Póki co nie mam dostępu do komputera. Przyznam, że denerwuje mnie ostatnio szukanie streamow, a Eleven póki co nie pokazuje naszych spotkań.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 24, 2017 18:45   

jestem w szoku, tam jest praktycznie wszystko
a sky jest dostępny? testował już ktoś?

rangiz 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 24, 2017 18:57   

Na ostatni ligowy mecz miałem czynne wszystkie Sky i wszystkie Mediaset + Milan TV. Reszty nazw jeszcze nie znam u makaronów, ale posprawdzam. Tak jak pisałem wszystko 720p więc obraz bardzo dobry.
Większość zależy od tempa aktualizacji list, są nowe co 1 lub 2 dni. Wczytują się same poprzez wtyczkę.

Z plusów włoskich TV - na pewno studia z murawy i wywiady w trakcie, gdy u nas i w większości krajów lecą cały czas reklamy. Fajnie będzie obejrzeć takie derby Mediolanu na Kodi, ze wstępem i wszystkimi analizami, wcześniejszym podglądem na San Siro, zamiast włączenia dopiero sygnału z tunelu, w momencie wyjścia na murawę (Eleven).
Na te ważne mecze dobry klimat.

Minusem na niektórych kanałach jest za to nachalność w reklamowaniu byle gów*en nawet w trakcie transmisji - kolorowe ramki, zmniejszanie obrazu itd. Ze strony naszych krajowych nadawców czegoś takiego nie ma, u Włochów już wyższy poziom komercjalizacji. Przeraża mnie to, że oni mają tak samo w swoich odbiornikach, nawet jak płacą.

korsi 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 24, 2017 19:15   

To że się tam rangiz świetnie odnajdujesz to wiadomo od dawna, lepiej powiedz gdzie takich rarytasów szukać. Jakiś link czy nazwę wtyczki wrzuć. Dzisiaj większość z nas raczej nie będzie kombinować, ale sezon jest długi i ... Winter is coming 😊

Kzr 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 24, 2017 19:15   

Też obczajam to kodi i wygląda super elegancko, dzięki za sugestię panowie. Używacie tego przez VPN czy "na gołą klatę"? ;]

kamilus 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 24, 2017 19:22   

To teraz pytanie do osób korzystających ze SportsDevil - w jaki sposób mogę wyszukać dzisiejszy mecz Milanu albo np. Sky (jak pisał Rangiz)? Live Sports, SportsTV czy Live TV? W sport365 nie ma z tym problemu, ale dziś chyba transmisji nie będzie...

bogiel 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 24, 2017 19:33   

To całe kodi ogarnę innym razem. Teraz proszę zapodac linka z streamami, gdzie było duzo ace streamow i nie chodzi mi o ruską stronę, bo tam poki co nie ma.

Camill 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 24, 2017 19:38   

Do jakiego meczu?

bogiel 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 24, 2017 19:40   

Jest taka strona po polsku ze wszystkimi meczami. Zrobiłem formata i nie zapamiętałem nazwy. Po lewej stronie były wypisane wszytskie mecze z różnych dyscplin.

E: juz ogarnąłem, http://livetv.sx/pl

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 24, 2017 19:46   

Przyłączam się do pytania o dobrą wtyczkę z włoskimi kanałami sportowymi :)

Tak na przyszłość :piwo:

Kukiss 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 24, 2017 19:47   

bogiel http://livetv.sx/pl/event...754668|900|1|pl

miszcz 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 24, 2017 19:47   

Zainstalowałem te wtyczki o których mówicie, milion folderów, mnóstwo linków, ale żaden nie działa :hmm:

kamilus 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 24, 2017 19:49   

miszcz,

Korzystając wcześniej tylko ze sport365 mam ten sam problem co Ty, nie potrafię ogarnąć SportsDevil, więc oglądam na YT (https://www.youtube.com/watch?v=7u8jIWG6VNk). Na szczęście transmisja w 720p. :)

Qnen 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 24, 2017 19:49   

https://www.youtube.com/watch?v=7u8jIWG6VNk

Odpowiedz do tematu