ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Towarzyskie i Sparingi
Autor Wiadomość
Venomik 
Juventino

Wysłany: Nie Sie 13, 2017 22:25   

selhaard napisał/a:
Nie podoba ci się? Nie czytaj. Przewiń.
selhaard napisał/a:
Nie piszę w moich postach o tobie. Więc nie traktuj ich osobiście. Przewiń mnie.

Przecież to tak nie działa. To jest forum dyskusyjne, osoby cytują siebie, odpowiadają sobie. Nie da się funkcjonować sensownie gdy nagle się wykluczy czytanie postów jednej osoby.
Osoba A pisze post, osoba B odpowiada, A komentuje odpowiedź, C komentuje wypowiedz A i B, osoba D się z tym nie zgadza.
Nie da się z tego nagle wyjąć osoby A, nie czytać ich postów i normalnie funkcjonować na forum dyskusyjnym.
Taka rada jest zawsze chybiona.
To samo się tyczy propozycji od Novantadue

rafal996 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 13, 2017 23:14   

Ja sobie bez problemu radzę opuszczając niektóre posty, więc zapewniam - da się.
Mam nadzieję, że koleżanki selhaard nie zniechęciliście. Dla mnie różnorodność i inne spojrzenie są zawsze bardzo cenne. Komu nie pasuje, nie musi czytać lub przynajmniej się do tego odnosić.
Naprawdę potrzebna jest ta dyskusja? Pisują tu czasem ludzie, którzy autentycznie są problemem, atakujący innych, podburzający, pasujący atmosferę, a nikt nie robi rozprawy na temat ich aktywności. Tymczasem robicie pod górkę normalnemu użytkownikowi? Dajcie spokój.

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 13, 2017 23:48   

Miauuu. A na dobranoc kot klakier mówi: odp... się od Niej.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 14, 2017 07:45   

Zgłupiałem.
Czytam i niedowierzam.
Na szczęście sparingi się skończyły to i temat zamilknie... ;)

Adin 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 14, 2017 12:07   

Przeczytałem wszystko i doszedłem do wniosku jednego. Za mało pijecie i wszystko wina F&M, bo nie strzelił żadnego transferu ostatnio :hmm: . Temat powinien zostać już w trakcie kłótni zamknięty na krótszy okres czasu, aż do ochłonięcia użytkowników. Tak niegdyś robiłem jak widziałem flame...... Szkoda gadać. :wall2:

Za mało Positive Force. :diavolo: Większość też nie potrafi się wystarczająco się wyluzować.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 15, 2017 17:52   

Milan News podał prawdopodobną wyjściową jedenastkę na czwartkowy mecz ze Shkendija: Donnarumma; Conti, Bonucci, Musacchio, Rodríguez; Kessie, Locatelli, Çalhanoglu; Suso, Silva, Bonaventura.

Mam nadzieję, że Jack zagra w tym układzie na lewej flance. Najlepsze mecze w jego wykonaniu, były jak operował jako boczny napastnik/skrzydłowy. Ogólnie ustawienie wygląda mocno ofensywnie.
lì a casa il cuore sentirà!

PoP 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 15, 2017 20:26   

rivaldoACM napisał/a:
Kontekst jest taki, że to jedyne, co kojarzę z Twoich postów. Niekoniecznie taki, jak sobie dopowiedziałaś.

Chciałbym dorzucić (jako użytkownik tylko czytający forum), iż sam przewijam posty selhaard gdyż nie podchodzą pod mój gust ale jednak ma rację, to nie ona odczytała słowa jak chciała ale jednak Ty je tak ułożyłeś (świadomie bądź nie) ponieważ sam je tak odczytałem (a jak więcej osób tak odczytuje a nie tylko osoba atakowana to chyba jednak coś w tym musi być).

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 16, 2017 08:43   

Serio myślicie, że ktoś was pytał czy coś czytacie czy przewijacie? Skończcie już, żałosne to jest.

Temat o spraingach i meczach towarzyskich.

Jay-Jay Okocha 
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Pią Lip 20, 2018 15:44   

Za kwadrans spotkaniem z Novarą rozpoczynamy tegoroczną serię meczów towarzyskich. Ma ktoś jakiś pewny link do transmisji (nie korzystam z FB ani TT)?

juwen 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 20, 2018 16:01   

https://www.pscp.tv/w/1ZkKzNlLmYWKv

Jay-Jay Okocha 
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Pią Lip 20, 2018 16:02   

Ta very much!

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 20, 2018 16:36   

czemu nikt nie wpadnie na pomysł by Musacchio testować z lewej strony środka obrony. Bo potem znowu będzie zdziwienie dlaczego gra Zapata a nie Argentyńczyk jak wypadnie Romek

Qnen 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 20, 2018 17:43   

źle się oglądało z tej perspektywy i ciężko o jakiekolwiek wnioski. Wydawało się, że fajnie wypadł Calabria, ładna bramka Suso. No i tyle :)

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 26, 2018 05:38   

Mamy nowych piłkarzy w kadrze - Sosu i Abiate.

Beret Jóźwiak, mistrz skautingu, wynalazł nam nowych graczy :dunno:

Ogólnie z takich spotkań trudno wyciągać wnioski, więc skupię się na koszulkach - te rezerwowe zupełnie bezpłciowe.

MK92 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 26, 2018 05:45   

Yahoo323 napisał/a:
Mamy nowych piłkarzy w kadrze - Sosu i Abiate.

Sosu prawie jak Soso, czyli Józef Stalin :D

Yahoo323 napisał/a:
Ogólnie z takich spotkań trudno wyciągać wnioski, więc skupię się na koszulkach - te rezerwowe zupełnie bezpłciowe.

Mnie się te wyjazdowe koszulki od Pumy bardziej spodobały na żywo niż na zdjęciach.

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Lip 26, 2018 06:52   

Może gdyby nie MŚ w Rosjii, to te serie karnych by mnie cieszyły, no ale czułem przesyt. To co zapamiętam z tego meczu (część drugiej połowy i karne jednym okiem oglądane można nazwać w ogóle meczem? :D ) to Reina.

bogiel 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 26, 2018 12:27   

https://eurosport.interia.pl/icc-manchester-united-milan-szalona-walka-o-zwyciestwo-w-rzu-video,vId,2554219

Kessie'mu przy karnym chyba odcięło prąd. Czyli normalka dla niego.

Pierwszy raz widzialem taki gol Suso, w tym sensie, że wbiegał z głębi na wolne pole. Gattuso mówił, że pracowali nad tym na treningach i efekty są.

Stracony gol idzie na konto Musacchio, ktory bardzo wyraźnie zlamal linie

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Lip 26, 2018 13:10   

Dla mnie najważniejszego karnego przestrzelił Romagnoli, bo tego kończącego serię 5 karnych - strzelił w słupek. No i dość nietypowe, że bramkarze strzelali już wtedy swoje karne, ale chyba specjalnie dla większego show dla hamburgerożerców.

MK92 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 26, 2018 14:05   

bogiel napisał/a:
Kessie'mu przy karnym chyba odcięło prąd. Czyli normalka dla niego.

Tak czułem, że on zakończy to widowisko ;) Trochę byłem na niego zły za tę nonszalancję, bo jednak zawsze miło wygrać nawet spotkanie rozgrywane w tak luźnej atmosferze, którą dobrze oddawały ujęcia żartujących między sobą Gattuso i Mourinho.

carlos napisał/a:
No i dość nietypowe, że bramkarze strzelali już wtedy swoje karne, ale chyba specjalnie dla większego show dla hamburgerożerców.

No i Reina dwukrotnie wygrał ten pojedynek :) Kapitalny debiut Hiszpana w naszych barwach.

Jay-Jay Okocha 
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Czw Lip 26, 2018 14:11   

Niby mecz towarzyski, ale po raz kolejny wyszedł brak koncentracji i niechlujstwo Franciszka. Problem w przypadku przyjścia Vidala? O, nie! Miejsce Kessiego póki co jest na ławce i. z tejże powinien udowadniać, że się nadaje na Milan.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 26, 2018 14:23   

Ja bym mimo wszystko nie wyciągał daleko idących wniosków z karnego w towarzyskim meczu. Tam chodziło o zabawę i wielu zawodników podchodziło do sprawy na zasadzie show. Oczywiście jest to część przygotowań do sezonu i przede wszystkim były ćwiczone warianty taktyczne, ale też swego rodzaju luźne, eksperymentalne podejście jest normalne. Kessie przećwiczył sobie wariant strzelania karnego i przynajmniej dowiedział się, że tak nie umie ;)

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 26, 2018 14:42   

Pierwszego karnego trafi pewnie ł, ale widać, zę atmosfera luźna była, skoro bodajże w 3 turze ida sobie bramkarze strzelać. Aż tak bym nie przesadzał z takimi ocenami po tych karnych

kamilus 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 26, 2018 14:46   

Gdzieś tam nawet słyszałem, że ktoś miał mu krzyknąć, by specjalnie chybił, bo wszyscy chcieli już ten konkurs rzutów karnych skończyć. :P

Jay-Jay Okocha 
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Czw Lip 26, 2018 15:16   

Problemu by nie było, gdyby to był wybryk, a nie coś, co oglądam przez cały sezon w każdym meczu (dla jasności - niechlujstwo przy strzałach i podaniach)

Qnen 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 26, 2018 18:30   

Widziałem 2 połowę i Kessie grał bardzo fajnie. A co do karnych to raczej inni zawalili, zwłaszcza Romek czy Mauri. Gol Suso to faktycznie nowość. Dobrze, że próbujemy nowych rozwiązań. Patrząc tylko na tą połówkę to jednak zauważyć można było że nadal mamy problem z kreowaniem gry dla napastnika. Cutro miał jedna szansę po kontrataku.

Odpowiedz do tematu