ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mattia De Sciglio
Autor Wiadomość
Burzum 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 27, 2017 14:42   

rafal996 napisał/a:

Saponara, Sokratis, Acerbi..

:galliani:

Novantadue 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 27, 2017 16:35   

Jak dla mnie to przede wszystkim Huntelaar.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 27, 2017 17:09   

O, właśnie. Kilku się ich bez wątpienia znajdzie.

Gimlord 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 27, 2017 18:18   

Jak w każdym innym klubie. Całkowicie naturalna sprawa.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Lip 27, 2017 18:26   

I nie oddawaliśmy ich w momencie gdy brylowali, a gdy grali piach.

MK92 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 28, 2017 17:18   

Może Mattia minął się z powołaniem? :brew:

https://www.youtube.com/watch?v=Z58byXj5qTY

Kukiss 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 13, 2017 22:24   

https://www.youtube.com/watch?v=F58nNWzdff8 od 3:12 ależ dał się objechać

MK92 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 14, 2017 03:48   

Póki co De Sciglio, zresztą jak cały zespół Juventusu, jest pod formą. Myślę mimo wszystko, że Mattia pod opieką Allegriego stanie się dużo lepszym piłkarzem niż był nim u nas. Chyba nie powinniśmy go tak z góry przekreślać...

staarek 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 14, 2017 09:36   

Kukiss napisał/a:
https://www.youtube.com/watch?v=F58nNWzdff8 od 3:12 ależ dał się objechać

Mimo ze Mattia moim zdaniem byl w Milanie wypalony i ciesze sie ze odszedl, to jednak dziwnie go widziec w trykocie Juve. A co do jego formy, to mysle ze mimo wszystko ma duza szanse odbudowac sie w nowym klubie, na pewno nie przekreslalbym go po jednym meczu...

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 14, 2017 10:41   

Dla mnie to obu ich jest dziwnie widzieć w obecnych koszulkach, De Sciglio w Juve i Bonucciego w Milanie ;)

No nie popisał się Mattia, nie ma łatwego początku na razie. W ogóle z tego co widziałem Juve wciąż jest dalekie od optymalnej dyspozycji. Ciekawe, czy znowu czeka ich trudny początek ligi. Bo co do nas, to jestem niemal pewien, że będzie trudny.

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Sie 14, 2017 11:07   

Nie wiem, ale wydaje mi się, że temu chłopakowi ktoś kiedyś zrobił krzywdę i mimo, iż jego "meczowa" mina sugeruje podtekst seksualny całego zdarzenia to bardziej chodzi mi pozycję na boisku tzn ktoś kiedyś za młodu postawił go na boku boiska i kazał grać... może on jest jakimś magikiem treningowym czy coś, bo ciężko mi uwierzyć, że ktoś widział/widzi w nim jakiekolwiek cechy nowoczesnego bocznego obrońcy/wahadłowego. przez te wszystkie lata nie pokazał u nas kompletnie NIC co powinien mieć taki grajek, zero podania, zero zwodu, zero wrzutek, zero zmysłu do gry kombinacyjnej etc. nawet w kadrze, w której mu szło trochę lepiej, tego nie widać za bardzo. jedyne co on potrafi to obrona, tego powinien się za młodu trzymać i to w sobie kształcić (odbiory,ustawianie się etc.), a może dziś byłby z niego niezły stoper, nie ten oczywiście od walki w powietrzu, siły i przepychania, ale ten od bycia zwinnym i zwrotnym.
jak dla mnie kupno MDS to dla Juve krok w tył i stawianie na niego, przynajmniej z tego co pokazywał, to będzie droga donikąd, chyba, że ktoś ma pomysł na granie tylko jednym skrzydłem ;)

Adin 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 14, 2017 16:48   

Ledwo zagrał pierwszy poważniejszy mecz i na niego lecą pomyje. Na szczęscie my nie musimy patrzeć na jego grę. Jezeli Juve nie kupi prawdziwego prawego obrońcy mogą mieć kłopoty z kolejnym Mistrzostwem.

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 14, 2017 16:56   

De Sciglio jest takim kaprysem Allegriego w Juventusie, jakim był Matri w Milanie. Obaj grają na pewnym poziomie, z tym że poziom ten odstaje od klubów z czołówki Serie A. Jestem w stu procentach pewny, że kredyt zaufania dla Matti wśród kibiców Juve niedługo się skończy. Oni nie znają go tak dobrze jak my i uważają, że jeszcze się przebudzi. Guzik prawda, obecnie to jest jego poziom i max możliwości. Zero bramek, zero asyst, błędy w obronie. Po latach ze znakomitym Lichstainerem, a potem Alvesem kibice Juve będą musieli pogodzić się z nową gorszą rzeczywistością. No, ale w końcu po przeciwległej stronie jest genialny Alex Sandro, więc nie może być za dobrze. :)

Horrorist 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 14, 2017 19:00   

Chłopak jest jeszcze młody, ma 24 lat dopiero. Oczywiście ma szansę się jeszcze rozwinąć, jednak patrząc iż zatrzymał się w rozwoju ze 3 lata wstecz, nie należy oczekiwać że przy Allegrim nagle błyśnie formą jak Conti rok temu. Wczorajszy mecz tylko pokazał że długa przed nim droga jeszcze.

Odpowiedz do tematu