ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Football Manager
Autor Wiadomość
rangiz 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 30, 2017 00:09   

No dobra, ale tego 2013 trzeba dokupić na półkę, choćby samo pudełko+płyta, bez ważnego cd-keya :P

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 11, 2017 21:21   

Pomocy, $$$umma co chwila mi beczy o nowy kontrakt czy transfer jak tylko pojawi się nikłe zainteresowanie City czy PSG. Tylko dolary mu w głowie :help:
Serio twórcy tak dobrze przewidzieli jak to z nim będzie? Taki MDS czy Locatelli w ogóle nie robią problemów. Inna dziwna sprawa, że kupiłem Kessiego, ustawiłem w roli "pomocnik odbierający piłkę" i łapie mi 15-20 żółtych + kilka czerwonych kartek na sezon. Chyba kwestia gry, a nie zawodnika.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pią Sie 11, 2017 21:48   

To nie jest kwestia gry. Piłkarze to tylko zestaw cyferek i nie ma czegoś takiego, że 'taki zestaw cyferek będzie zbieral 20 zółtych i kilka czerwonych kartek w sezonie'.
Zła pozycja, zła rola, zła taktyka.
Przykładowo zwróć uwagę jak mają się atrybuty przewidywania, ustawiania się i decyzji w stosunku do agresji oraz przyspieszenia czy szybkości. Jeśli będziesz chciał aby zawodnik, który się gubi taktycznie, nie wie co zrobić i stoi kilka metrów od rywala starał się za wszelką cenę odbierać piłkę - to łatwo będzie łapał kartki.
Analogicznie rola/taktyka/pozycja. ZObacz w jakich sytuacjach zawodnik łapie kartki. Typowy błąd to duża luka pomiędzy pomocą a obroną. Wbiega w nią ktoś z atakujących rywala, obrońca jest daleko, defensywny pomocnik próbuje gonić, wejście od tyłu i kartka. Na to są różne metody.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 12, 2017 01:40   

To mnie zbiłeś z tropu, bo przyznam, że na takie zależności nie zwracam uwagi. Głównie ogólne info i przydatność do roli/pozycji. Jednak jak tak patrzę, to ciężko mi znaleźć to o czym mówisz. Zwykle gram trójką w pomocy, a jak gra Kessie to występuje jako DP.

http://i63.tinypic.com/fwndpc.jpg

Jak nie gra to problemu aż takiego nie ma więc zapewne jest tak jak piszesz i do układanki mi nie pasuje.

Novantadue 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 12, 2017 22:08   

Znaczenie mają też ukryte atrybuty wpływające na stabilność formy (im niższa stabilność formy tym rzadziej mentalne i techniczne atrybuty są efektownie takie jak w profilu piłkarza) i na to niewiele poradzisz, są jeszcze ukryte atrybuty składające się na osobowość piłkarza, często mniej znani piłkarze w FMie mają przydzielone losowe wartości do niektórych cech (generowane przy starcie gry w zakresie 1-20) i na to może pomóc przydzielenie mu mentora. Ale możliwe że zmiana roli/instrukcji wystarczy.

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 18, 2017 18:17   

Premiera nowej odsłony została zapowiedziana na 10 listopada. Dla posiadaczy wersji z 2017 roku przewidziana jest 25% zniżka na preorder złożony do 9 października przez Steam. Co do samej gry, to więcej szczegółów dotyczących FM18 zostanie ujawnionych w połowie września.

W ramach tego trzymajcie Drodzy Koledzy bonus w postaci aktualnego facepacka Milanu, wyciętego przez użytkownika HRiddick z forum sortitoutsi.net. Zdjęcia pochodzą ze strony Ligi Europy UEFA, ale zawodnicy na sesji zdjęciowej byli chyba za bardzo naświetleni i wyglądają na umierających, :D dlatego pozwoliłem sobie dodać zdjęciom barwy i nasycić je. Nieskromnie napiszę, że efekt jest genialny! Teampack niestety nie zawiera zdjęcia Cutrone, ponieważ najwidoczniej nie brał udziału w sesji zdjęciowej.
http://www26.zippyshare.com/v/Il04WS5J/file.html

Zapewne wiecie jak zainstalować te zdjęcia, więc nie piszę instrukcji, ale w razie czego śmiało pytajcie. Niech te zdjęcia umilą Wam rozgrywkę w nowego bądź starego FM'a!

Odpowiedz do tematu