ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Atmosfera na meczach Milanu...
Autor Wiadomość
SlimShady7 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 19, 2017 16:48   

Ahahaha świetne :rotfl2: Dzięki baker za tłumaczenie :piwo:

rangiz 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 19, 2017 18:38   

To mnie zniszczyło :rotfl:

Qnen 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 19, 2017 23:54   

? Serio?

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 20, 2017 00:13   

Qnen raczej żart :-) .

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 28, 2017 00:15   

Craiova-Milan.
Jak na ponad 1600km trasy, jest to dobry ilościowo wyjazd CSM.

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 28, 2017 01:02   

A zobacz co wisi na tej barierce ;)

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 28, 2017 01:45   

A takie małe gesty też są ważne, nie gdzieś tam schowani sztywno za kordonem ochroniarzy jak Galliani, tylko "prezesostwo" dziękujące kibolom za przybycie i wsparcie na dalekim wyjeździe...
:ok:
http://www.milannews.it/n...immagini-262669

Przed meczem:

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Nie Lip 30, 2017 23:10   

Nie tylko CSM bawi się w celebrytów. Tutaj Irriducibili Lazio :rotfl2:

rangiz 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 03, 2017 23:46   

Znów jakaś rewolucja w oflagowaniu. Na meczu domowym, Brigate i Fossa wiszą na piętrze na młynie, na dole zaś zupełnie nowe płótna.

Milan z oprawą - klasykiem, typowo włoski, rozpoznawalny styl Curva Sud

I już macanko z Mirabellim i Fassone? :P
Ech...

wasyl 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 04, 2017 16:24   

O co kaman ze dalej wisi flaga FDL?jak dla mnie jest to mega slabe.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 04, 2017 18:18   

Temat co najmniej kontrowersyjny, tym bardziej, że po tym, jak już nie pokazują się Tigre i RAMS, to od sierpnia wypełniono płot na dole nowymi płótnami. Też mam wrażenie, że trochę na siłę.
A Brigate i FdL to już baaardzo na siłę, nie wiem co to ma wnosić, skoro dawno nie istnieją.

Czy to jest oficjalne rozporządzenie, zatwierdzone, przyklepane - poszło? Czy tylko kolejna propozycja zmian, którą ktoś zamiecie pod dywan?

https://www.calciomercato...esso_facilitato
http://m.milannews.it/new...megafoni-263532
http://www.corrieredellos...mbia_il_calcio/

wasyl 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 08, 2017 15:58   

Dla mnie to jest chore a tym bardziej po tym jak stracili FDL i grupa zostala rozwiazania.
Napisalem slabe,zeby nie uzyc mocniejszych slow. W Polsce taka ekipa bylaby wysmiana i nie brana na powaznie. Majac jakies zasady -takie cos nie powinno miec miejsca.

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Sie 18, 2017 08:15   

MILAN-Shkendija

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Sie 21, 2017 13:15   

Crotone-AC MILAN

Zero innych flag na płocie w miejscu gdzie siedzi ekipa. Klimat zaczyna przypominać ten rodem z meczów wyjazdowych Interu, gdzie wisi tylko CN 69.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 21, 2017 18:30   

Ty mi lepiej napisz, co sądzisz o oflagowaniu na meczach domowych i zapchaniu płotów na siłę...

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Sie 22, 2017 07:43   

Hehe, Ty to lubisz sadyzm. Wiesz dobrze, co o tym sądzę. Już pisałem w kwestii FdL i BRN, szkoda się powielać. Natomiast nowa ekipa na pierwszym kręgu, a lepiej powiedziawszy, nowa flaga bez stojących nad nią właścicieli - pełen szacun, czapki z głów. Coś jest nie halo tworząc kolejne ekipy-widma, z dykty. Co im przeszkadza, żeby tam płot był po prostu pusty??? Wiadomo - wizerunek ekipy upada. To fakt. Ale myślę, że jeszcze bardziej upada teraz, gdy robi się takie sztuczne zagrania.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 22, 2017 14:49   

A tam zaraz widmo :P
Przed meczem na dole niebieskiej, dali komuś jedną czy dwie flagi na kij tych "grup" i jak przyszli stewardzi to wszystko zwinięto, bo zaczynał się mecz i by zasłaniały boisko...
Ale fotki na stronę i fejsiki zdążyli porobić...
Tak naprawdę na niebieskich kręgach jest przecież jedna grupa i jakieś małe odłamy, zupełnie niewspółmiernie do ilości wywieszonych barw.

CSM jak na atmosferę wokół klubu mieli całkiem dobry sezon i prezentacje na sensownym poziomie, oczywiście coś po drodze musiało się popsuć, bo znów ich działania przestają być spójne :)

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Sie 23, 2017 07:38   

Typ z CSM napisał, że Nativi Milano to żadna grupa ultra' tylko normalni, spokojni kibice. I że oni (CSM) nie mają z nimi nic wspólnego. Sprawa zresztą jest jasna - na Milanie rządzi jedna ekipa i koniec. I na zmiany w dłuższej perspektywie czasowej zupełnie się nie zanosi.

Tak przy okazji - kupiłem od fotografa CSM płyty z fotkami z sezonów 2013-2017 w dużej rozdzielce - wyjazdy, oprawy etc. Jeśli ktoś jest zainteresowany, podbij na priv.

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Sie 25, 2017 13:41   

Ale Milanowi trafiła się grupa. No baja. Jedynie Crvena Zvezda mogła zastąpić AEK, ale przecież AEK to też ekstremalnie silna banda. Całkiem zgrabnie byłoby pojechać do Wiednia, tym bardziej, że Austria też ma swoją renomę na krajowym podwórku.

W przypadku Atalanty spodziewam się kapitalnych wyjazdów na europuchary. Cała banda tam wygłodzona nie powąchała wyjazdów od dekady! 1.FC Koeln-Crvena Zvezda - ojojojojoj.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 25, 2017 21:20   

Z polskiej perspektywy - kibicowska grupa marzenie.

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Sie 28, 2017 08:25   

MILAN-Cagliari

Z nową-starą flagą od tego sezonu pojawili się ludzie spod znaku Estremi Rimedi, już bez niepotrzebnych kamuflaży.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 30, 2017 03:56   

Zaległe. Sama ekipa CSM podczas wyjazdu na mecz Craiova-Milan

Na wyjazdowym meczu z Shkendija były tylko piknikowe FC i kilka małych grupek rozsianych po sektorach gospodarzy. Głównie wyprawa lotnicza.

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Sie 30, 2017 08:10   

Szukalem po necie fotek z wyjazdu na Shkendije i echo. Ogólnie jestem mocno zaskoczony in minus ze tam ekipa nie pojawiła się. Shkendija to bodajże druga sila kibicowska w swoim kraju.

majlech
Milanista

Wysłany: Śro Sie 30, 2017 09:01   

Byłem na tym meczu i pod względem kibicowskim "sektor" Milanu był dla mnie największa żenadą, jaką widziałem w swoim życiu. Postaram się znaleźć niedługo czas i napisać parę słów na ten temat.

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Sie 30, 2017 12:33   

Podziel się spostrzeżeniami. Dla mnie brak zorganizowanej ekipy na tak ważnym kibicowsko meczu to duże zaskoczenie. Niestety cała Europa zachodnia po macoszemu traktuje wypady do ściany wschodniej, bo to nie ta ranga rywala (piłkarsko)... Wyjątkiem był wypad Napoli na Legię, ale spodziewałem się, że Napoli potraktuje sprawę z najwyższą powagą.

Odpowiedz do tematu