ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Antonio Cassano
Autor Wiadomość
carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Lip 19, 2017 11:33   

rafal996 napisał/a:
Ja nadal żałuję, że nie pograł dłużej w Milanie. Przed chorobą był w świetnej formie, może to właśnie jego wkładu zabrało do obronienia wtedy scudetto.
Mi tego nie mów, ja go miałem w avatarze i liczyłem na to, że oprzemy się na nim po odejściu Zlatana. :)

miszcz napisał/a:
Dobrze, ale to też chodzi o to by się prowadzić sportowo. Co z tego, że kopnie pięknie piłkę jak nie jest w stanie biegać za nią 90 minut. Ile jest takich ludzi co jakby tylko podchodzili do rzutów wolnych, to by mieli lepsze statystki niż Pjanic. (...)
W ogóle gość pali każdy grunt na jakim stanie i nie mogę uwierzyć, że znajduje się kolejny klub, który wierzy w niego.
No widzisz, a ja sobie go ustawiłem jako porównanie dla ofensywnych graczy, których podejrzewa się o możliwość zrobienia dużej kariery. Serio. Jak działa test Cassano? Porównuję go do delikwenta i sprawdzam czy pokazuje wyraźnie więcej niż on, gdy grał zazwyczaj w piłkę. A przecież chcąc być gwiazdą musi umieć wyglądać lepiej, niż zmarnowany 30 letni talent z siłami na 60 minut gry. Bo cały urok w Antku jest taki, że on na boisku prezentował się dobrze, przecież nikt nie powie, że pod względem tego brakuje mu czegoś choćby i do aktualnego składu. Ba, on nie odstawał, a dla mnie był pierwszym po Zlatanie, sportowo od tamtej gwiazdorskiej ofensywy z czasów ostatniego scudetto. No i eliminacje do LM dla Sampdorii to naprawdę w znacznej części jego zasługa, cały tamtejszy okres sprawia właśnie, że można jednak mówić o nim jak o całkiem normalnym piłkarzu. Nawet weźmy porównajmy go do takiego Pato, który skończył poważne granie wcześnie, 2 ostatnie lata w Milanie to była tragedia, a potem wciąż szybował w dół. Nieudany powrót do Brazylii, nieudana Chelsea, a Villareal jedynie na tyle udany, żeby dać kontrakt w Chinach.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 19, 2017 12:02   

miszcz napisał/a:
nie mogę uwierzyć, że znajduje się kolejny klub, który wierzy w niego.

A ja nie mogę uwierzyć, że pozwolili mu siedzieć na trybunach tak długo. On nawet grając ze złamaną nogą miałby wiele do zaoferowania większości klubów Serie A. Tyle, że mu się nigdy tak naprawdę nie chciało.

carlos napisał/a:
Mi tego nie mów, ja go miałem w avatarze i liczyłem na to, że oprzemy się na nim po odejściu Zlatana.

Pamiętam ;)
Ja aż na to nie liczyłem, ale miałem nadzieję, że ustabilizuje się wreszcie i zostanie w Milanie na długo. Widać teraz wyraźnie, że jakiekolwiek nadzieje na jego znormalnienie były całkowicie bezpodstawne.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 24, 2017 12:02   

Jednak koniec kariery. Bez komentarza.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pon Lip 24, 2017 12:22   

Cassano jest niepodrabialny.
W ciągu tygodnia zdążył podpisać nowy kontrakt, zakończyć karierę, wznowić karierę, rozwiazać kontrakt i zakończyć karierę ponownie.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 24, 2017 13:33   

A już jest oficjal, że koniec? Bo widziałem tylko rozwiązanie kontraktu.
Cóż, szkoda. Szczerze mówiąc to cieszyłem się na myśl, że będę mógł go pooglądać na boisku.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pon Lip 24, 2017 13:48   

Faktycznie, sugerowałem się innym forum, teraz tylko rozwiązał kontrakt.

Mi go zupełnie nieszkoda. Mam sporą niechęć do piłkarzy, którzy na własne życzenie zaprzepaścili wielkie kariery. Szczególnie jeśli mówimy o piłkarzach włoskich, którzy przez lata mogliby stanowić o sile włoskiej kadry.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 24, 2017 14:32   

Teraz są plotki o Genoi. Szczerze mówiąc ciekaw jestem jaki poważny klub zastanowi się w ogóle nad podpisaniem kontraktu z nim. Może jakby Zamparini jeszcze był w Serie A :dunno:

Sulej 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 24, 2017 15:39   

Zapomniałeś co by było, jakbyśmy dalej mieli Gallianiego u sterów.

CASSANO TORNA! GRAZIE PRESIDENTE!

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 24, 2017 16:33   

Właśnie też pomyślałem, że pewnie Galliani by już go witał w Milanie ;)

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Lip 24, 2017 17:14   

Nawet po takim odejściu? Mało prawdopodobne, chociaż powrót Balotelliego też nie miał za grosz logiki i sensu.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 24, 2017 20:09   

Rano na profilu żony było, że gra dalej ale nie w Veronie. Teraz już oficjalnie jednak kończy karierę.

Nie mam pytań :prayer:

Novantadue 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 24, 2017 20:20   

Spokojnie, do jutra się rozmyśli. :lol2:

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 28, 2017 19:39   

Novantadue, pomyliłeś się tylko o 3 dni :lol2:
Ponoć wróci teraz do grania w Serie B.

MK92 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 28, 2017 22:45   

Widzę, że jeszcze sporo mógłbym nauczyć się od Fantantonia jeśli idzie o częstotliwość wprowadzanych zmian ;)

Odpowiedz do tematu