ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Patrick Cutrone
Autor Wiadomość
pandoktor 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 23, 2017 13:19   Patrick Cutrone

Zakładam temat bo nie widzę takiego.
Tymczasem TuttoSport podaje, że to najskuteczniejszy zawodnik w historii Akademii Milanu (110 bramek).
Oby zrobił większą karierę niż Petagna czy Paloschi.

saylent 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 24, 2017 10:55   

Te 110 bramek świadczy tylko o tym, że wie o co chodzi w tym fachu. Ostatnie trzy sparingi tez potwierdziły, że umie się znaleźć pod bramką i ma odpowiednie dla napastnika umiejętności.
Taki Belotti też kiedyś startował z podobnego pułapu (a może nawet z niższego) a dziś kosztuje kosmiczne pieniądze (przynajmniej w teorii, bo realna wycena transfermarktu jest na poziomie 30 mln). Czy warto więc przepłacać za Koguta? Mimo całej sympatii dla niego - nie. Wierzę, że Cutrone rozwinie się na tyle, że niedługo będzie w stanie wejść na poziom Belottiego (który de facto nie jest jakiś mega wysoki). To, że będzie lepszy niż Paloschi i Petagna, dla mnie jest więcej niż pewne, bo na moje oko, jest bardziej kompletnym zawodnikiem.
Mam nadzieję, że Patrick potwierdzi się w eliminacjach LE i zostanie na cały sezon jako ten trzeci napastnik (po AS i tym drugim kupionym).

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lip 24, 2017 11:46   

Nie pompowałbym tego balonika. Patrick ma na pewno talent, ale to można było powiedzieć o większości graczy Primavery. Ganz, Verdi, Paloschi, Petagna, Di Molfetta, Zigoni, Vido , Di Gennaro - każdy z nich wyglądał obiecująco, a są to przykłady tylko z ostatnich kilku lat.

Petagna kilka lat temu wyglądał bardzo dobrze w sparingach i mimo wszystko jego kariera wciąż wygląda obiecująco. Wciąż jest młody, ma całą karierę przed sobą i gruntuje sobie pozycję w zespole, który jest całkiem niezły jak na warunki Serie A. Dlatego za niesprawiedliwe uważam twierdzenia, że Cutrone na pewno zrobi większą karierę od naszego byłego młodzika.

Oczywiście nie neguje tego, że Cutrone może się rozwinąć, fajnie byłoby zobaczyć go w najbliższym spotkaniu w lidze europejskiej, ale po sparingu z Bayernem niektórzy tak się podpalili, że najchętniej pożegnaliby Baccę i zostali z nim oraz Silvą jako jedynymi napastnikami.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 24, 2017 13:36   

A byli i tacy jak np. Merkel, którzy nawet dość ładnie weszli do pierwszej drużyny i to w sezonie, a nie sparingach. I ślad po nich zaginął. Czasem się zastanawiam od czego to zależy, że tak wielu nie robi kariery, jaką zapowiadają ich wcześniejsze występy.

Oczywiście chciałbym, żeby nam Curtone odpalił, ale spokojnie. Nie napalajmy się.

Odpowiedz do tematu