ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Inter - czyli wszystko o nerazzurrich
Autor Wiadomość
Aiver 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 09, 2017 12:50   

Na Nainggolana to pól europy ostrzy sobie zęby, więc jeśli już Roma miałaby go wypuścić to nie sądzę, że akurat do Interu.

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Cze 12, 2017 18:34   

Inter ma Spalettiego, wiec maja spore szanse go wyrwac

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Cze 12, 2017 18:53   

A teraz zapowiada się strzał w Bernadeschiego. Dla mnie to materiał na grubego kocura. Fajny ruch z ich strony.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 14, 2017 16:46   

https://media-foto.tccstatic.com/storage/album/thumb1/a035327066e61fccd6106690a4a715cd-52971-1497433583.jpeg

Tłumaczenie z neta. Padłem :rotfl:
Cytat:
Di Marzio:"High demands by Biabiany turns away Sparta Prague"
Biabiany:"You (journalists) always say bullshit"
Di Marzio:"True, we say lots of bullshit. Just like you play really bad a lot of times. Sparta has these demands, maybe they got them wrong"

Dla przypomnienia: gość zarabia tyle co Jack, niedawno jeszcze 2x tyle i już pozował z szalikiem Milanu. Pamiętam, że się bardzo cieszyłem jak transfer nie doszedł do skutku.

Adin 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 08, 2017 20:55   

http://www.seriea.pl/3511...e-z-interu.html

z cyklu nikt nie chce interu przyjść. Valero i Skriniar są fajnym transferami i tym kierunku powinni pójść.

MK92 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 08, 2017 23:45   

Moim zdaniem kierownictwo Interu znowu obrało zły kierunek. Znowu skupiają się na nieosiągalnych w tym momencie gwiazdach... Zobaczymy co im z tego wyjdzie. Póki solidnie nie wzmocnią obrony, to Spalletti dłużej od De Boera nie posiedzi. A może to po prostu zwykłe dziennikarskie kaczki z tymi Di Mariami, Sanchezami, czy Vidalami u Nerazzurrich? Tak jak wspomniał Adin, sprowadzanie graczy pokroju Valero z Fiorentiny jest znacznie lepszym i pewniejszym sposobem na powolne odbudowywanie dawnej potęgi niż bujanie w obłokach i wymaganie natychmiastowych sukcesów, co charakteryzuje Inter od momentu przejęcia przez Suning. Tu trzeba cierpliwości jaką wykazują Yonghong Li, Fassone i Mirabelli. Podsumowując, Inter ma naprawdę solidną siłę rażenia, zdecydowanie lepszą niż my do tej pory, ale defensywa im się całkiem posypała. Bez zakupu przynajmniej dwóch stoperów najwyższej klasy, Inter odpadnie z wyścigu o Ligę Mistrzów, który w Serie A zapowiada się najciekawiej od wielu lat.

Adin 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 14, 2017 16:34   

Myślenie Interistów. Skriniar lepszy od Bonucchiego. Oni żyją w innym kosmosie.

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/19989369_1700743563297384_7546133936204942096_n.jpg?oh=db514e032f291173b0da02fba4b322f5&oe=59CCD451

ciekawa wypowiedż

Sabatini was then asked why the Nerazzurri have been so quiet on the transfer market.

“Because you can also do silent work, it’s not all about fireworks. This is a moment in which dreams are born, but there’s the silent market too.

“Inter are targeting very difficult objectives, which are tied to the will of their clubs. I don’t have to calm anyone, Inter is a guarantee in itself.

“I can say this with knowledge of what’s going on, we’ll do the right things to ensure this team competes as a protagonist.”

milanik 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 16, 2017 12:22   

Czytałem dzisiaj na stronie "kuzynów", że Inter pyta o Toniego Kroosa :prayer: , później zjechałem sobie do komentarzy i widzę:

"Inter jedyne co to może Tonyego Kroosa zapytać o samopoczucie" :galliani:

rafal996 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 16, 2017 12:57   

A ja myślę, że do końca okienka Inter zrobi kilka znaczących transferów. Nie wierzę, że mając zaplecze finansowe będą tylko bez końca pytać o niedostępne cele i nikogo nie kupią. Spodziewam się jakiejś bomby w ich wykonaniu. Chociaż nie wierzę, żeby to były przemyślane i rozważne zakupy, raczej coś w rodzaju dawnego Gallianiego - to nic, że drużyna ma potrzeby, kupujemy znanego napastnika z mocnym nazwiskiem ;)

Adin 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 16, 2017 13:37   

Aby liczyć w dalszym etapie potrzebują nowa obronę. Myślą oni nad Aurierem i Dalbertem. Pierwszy ma kuku na mózgu. Drugi może byc przepłacony. Nicea chce teraz 30 mln bodajże. Na pewno są lepsi od Nagatomo......... Vidal i paru innych świetnych piłkarzy odmówiło im. Najbliżej im do Radjy jeżeli ten nie podpisze nowej umowy. Czytam ichne fora i więcej gadają o merceto Milanu niż swoim.

milanik 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 16, 2017 14:12   

rafal996 napisał/a:
A ja myślę, że do końca okienka Inter zrobi kilka znaczących transferów. Nie wierzę, że mając zaplecze finansowe będą tylko bez końca pytać o niedostępne cele i nikogo nie kupią. Spodziewam się jakiejś bomby w ich wykonaniu. Chociaż nie wierzę, żeby to były przemyślane i rozważne zakupy, raczej coś w rodzaju dawnego Gallianiego - to nic, że drużyna ma potrzeby, kupujemy znanego napastnika z mocnym nazwiskiem ;)

Jakby nie było to Inter zawsze kojarzyłem z mało rozważnych i mało przemyślanych zakupów. To się działo za Morattiego i wydaje się być kontynuowane przez Chińczyków. Wyjątkiem był czas Mourinho, kiedy ich ruchy faktycznie miały ręce i nogi. Wszystko wcześniej i wszystko później to było wyrzucanie pieniędzy w błoto.

Adin 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 16, 2017 17:48   

Kolejny. Z stronki Interu

"Jim Palotta, prezydent Romy, wypowiedział się na temat przedłużenia umowy przez Nainggolana: Wszystko załatwione, Radja podpisze nowy kontrakt.

Wszystko wskazuje więc na to, że po raz kolejny w tym okienku Inter będzie musiał się obejść smakiem."

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 16, 2017 18:39   

Czytając tą konferencję Sabatiniego to widziałem Galliani bis ;]

Zresztą kto tam ma decydujący wpływ na transfery Ausilio czy Sabatini który przybył jako komisarz nad Ausilio odnoszę wrażenie ...

Inter ma problemy z obrońcami a przychodzi tylko prospect Skriniar, boki obrony w Interze dalej biedne

rivaldoACM 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 17, 2017 12:18   

Keita tak długo czekał na Juve, że został mu już tylko Inter. ;) Niby fajny transfer, ale prawdopodobnie oznacza odejście Perisicia.

MK92 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 17, 2017 12:55   

Suning działa niczym Perez w erze Galacticos :D Wszystko do przodu, a z tyłu jakoś tam będzie... Ważne, żebyśmy strzelili więcej bramek od rywala... Keita Balde niewątpliwie wzmocniłby potencjał ofensywny Interu, ale bez radykalnego wzmocnienia defensywy Nerazzurri nie mają prawa liczyć na walkę o ligowe podium w nadchodzącym sezonie.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 17, 2017 12:59   

Na razie to agent dementuje.
Wymiana Keita za Perisicia to by było osłabienie, a nie wzmocnienie.

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 18, 2017 12:34   

rafal996 napisał/a:
Wymiana Keita za Perisicia to by było osłabienie, a nie wzmocnienie.

Polemizowałbym, choć ani jeden ani drugi nigdy mnie tak do końca nie urzekli. Nie lubię knuć teorii spiskowych, ale dlaczego niby mielibyśmy się z Keity w całości wycofać? Może jakiś abordaż w ostatniej chwili?

Adin 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 18, 2017 16:44   

z cyklu zabawne.

"Według Premium Sport Walter Sabatini złożył ofertę kupna ... Marco Verrattiego z PSG. Włoch położył na stole 50 mln. € oraz kartę Joao Mario. Alternatywą dla zawodnika Paryżan według PS jest ... Andres Iniesta."

Verratti chce do Barcy. Iniesta prędzej już wezmą. Tylko o co ma iść do zespołu, który nie gra w pucharach. Jak chce kasę to jedzie do Chin.

"Gazzetta dello Sport infrmuje, że Inter nie wierzy w pozyskanie Nainggolana. Sabatini swoje kroki kieruje w stronę Monachium. Włoski działacz zaproponował Bawarczykom 50 mln. € za usługi Vidala."

JW

"Barcelona zaoferowała Interowi usługi Arda Turana. Jednak według CdS Walter Sabatini preferuje Javiera Pastore z PSG. Sabatini według włoskiej gazety ustalił już warunki kontraktu indywidualnego, na mocy którego Argentyńczyk miałby rocznie inkasować 4,5 mln. €."

Tu jest głupie wymyślane. Arda wzmocniłby znacznie każdy zespół.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 18, 2017 16:52   

Faktycznie te ich ruchy wyglądają trochę jak taki późny Galliani. Dużo nierealnych celów z wielkim nazwiskiem i same rozczarowania jak na razie.

MK92 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 18, 2017 17:00   

Czy naprawdę Sabatini tak głupio myśli, czy to tylko są kaczki dziennikarskie? Oto jest pytanie! Ale faktem jest, że Inter czasu ma coraz mniej na wzmocnienia, a obrona naszych młodszych kuzynów dalej woła o radykalne zmiany...

Adin 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 18, 2017 17:06   

Z Obrońców najbliżej mają do Dalberta. Ktoś go zna?.

Newsio 
Juventino

Wysłany: Pią Lip 21, 2017 10:08   

Jeszcze przed rozpoczęciem okienka na stronie fanów Interu pojawiały się regularne doniesienia o planowanych ofertach za Sancheza z Arsenalu, za Di Marię czy Verattiego. Mam wrażenie, że oni serio wierzą, że są w stanie sprowadzić takich zawodników :wow:

Adin 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 21, 2017 17:13   

Newsio ja się zdziwiłem, ze nam udało się Bonucciego. Kto wie moze uda im się Di Marię lub kogos jego pokroju. Teraz mają lepsze doniesienia. Bardziej realne i ciekawe, więc doczepić nie można.:)

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Lip 22, 2017 09:24   

Newsio napisał/a:
Jeszcze przed rozpoczęciem okienka na stronie fanów Interu pojawiały się regularne doniesienia o planowanych ofertach za Sancheza z Arsenalu, za Di Marię czy Verattiego. Mam wrażenie, że oni serio wierzą, że są w stanie sprowadzić takich zawodników :wow:
Dlaczego mieliby nie móc, jeśli Sunning wkroczyłoby z gotówką? Może to przeoczyłeś, ale przy doniesieniach o konsorcjum w którym był Li - i z którego został sam - też planowane na forum było wiele w kontekście Milanu.
Przed sezonem wyraźnie kreowano rzeczywistość, gdzie te 150-200 mln wydadzą na wzmocnienia, teraz to wygląda, jak u nas za późnego Gallianizmu. Mister x, nazwiska z górnej półki, a potem " jesteśmy silni, wzmocnień nam nie potrzeba" oraz miano dużego transferu dla zawodnika wracającego po kontuzji i w ogóle będzie komplet. Zakładając że pieniądze mają, nawet nie tak ogromne, to w samej lidze da się zrobić zakupy w klubach z poza ścisłej czołówki finansowej, które wzmocniłyby ich kadrę. Od Lazio, poprzez Fiorentinę, aż do Genui i Torino... Da się spokojnie.

Kompletnie ich ruchów nie rozumiem.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Sob Lip 22, 2017 09:44   

carlos napisał/a:
Dlaczego mieliby nie móc, jeśli Sunning wkroczyłoby z gotówką?

Jeszcze trzeba zawodnika przekonać samego zawodnika. Najlepsi chętnie by go widzieli u siebie, Inter nie gra w pucharach i na ten moment nawet nie jest faworytem by się dostać do LM za rok.

Odpowiedz do tematu