ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Eliminacje MŚ - Rosja 2018
Autor Wiadomość
konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 07, 2017 13:28   

Ja natomiast nigdy nie zapomnę męczarni jaką serwowali nam panowie Milko i Lipiński komentując serie A w Canal+... to był dopiero dramat, dziamdziaki pitolili o niczym, potrafili uśpić człowieka po trzech redbulach i kawie :lol2: a klasyką gatunku było jak któryś z nich ciągnął wywód o dupie marynie w międzyczasie była ciekawa akcja, powiedzmy groźny strzała przy którym komentator powinien przycisnąć, zbudować emocje, a panowie M i L jak gdyby nigdy nic kończyli swoje przemyślenia i po chwili dodawali, że mieliśmy kilka sekund temu ciekawy strzał...

Gimlord 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 07, 2017 17:17   

Tym, którzy nie mieli tej wątpliwej przyjemnosci, polecam obejrzeć z odtworzenia nasz ostatni mecz z Juve w Katarze. Panowie Lepa i Kołtoń prawie odebrali mi przyjemnosc z wygrania pierwszego pucharu od lat. A wiecie, co jest najlepsze? To, że ponoć obaj są... kibicami Milanu :)

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 08, 2017 14:02   

Kargool kilka razy oglądałem snookera, ale nigdy nie patrzyłem na to w ten sposób. Przy najbliższej okazji przyjrzę (przysłucham) się temu bliżej ;) .

Matthaeus 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 08, 2017 14:34   

Kacapa92 napisał/a:
nismovsky napisał/a:
Yahoo323 napisał/a:
pepe napisał/a:
Jacek Jońca

Do historii przeszły już określenia "Prillo" na Pirlo, Beghamp na Bergkampa, Lichtensteiner i setki, jak nie tysiące innych. Zwykły wazon.

No i nie zapominajmy o wymowie "Puziol" (Puyol) :rotfl2:

A na ostatnich Mistrzostwach Świata w Brazylii grał Maradona :rotfl:

No i wszyscy dobrze pamiętamy naszego "Pepe" Inzaghiego :lol2:

Matthaeus 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 08, 2017 14:44   

Komentatorów sportowych oceniam ze względu na trzy kategorie: wiedza, budowanie emocji i krasomówstwo. Niestety mało jest takich, którzy byliby dobrzy we wszystkich tych kategoriach. Dla mnie arystokratą wśród komentatorów sportowych był śp. Bohdan Tomaszewski. Miał wiedzę, retorykę najwyższych lotów, a emocje budował w sposób subtelny. Ale czasy się zmieniły i dziś musi być głośno, choć niekoniecznie z sensem... Ponadto lubię oglądać zawody lekkoatletyczne komentowane przez duet Jóźwik - Szaranowicz oraz dość nudne kolarstwo szosowe prezentowane przez duet Jaroński - Wyrzykowski, którzy w znakomity sposób "puszczają oko" do telewidzów ;) W skokach narciarskich lubię Snopka za rzetelność, ale brakuje mu z kolei emocji Szaranowicza, więc tutaj złotym środkiem jest Marek Rudziński :) Mecze piłkarskie najlepiej komentują Laskowski w TVP i Borek w Polsacie. Szpakowski irytuje mnie coraz częstszymi pomyłkami, choć emocje ciągle budować potrafi. No i nie zapomnijmy o świetnym Tomaszu Zimochu, dzięki któremu telewizor wcale nie był potrzebny, by przenieść nas na sportową arenę.

Odpowiedz do tematu